Konsultacijos

Žalingos planetos

Nežinau, kodėl lietuviai sugalvoja tokius absurdiškus pavadinimus kaip ištremtos, išvytos, kai žodis detriment elementariai reiškia nuostolinga, žalinga. Taigi šiandien apie žalingas planetų padėtis. Pradėsime nuo Saulės:

Saulė Vandenyje. Na čia ko gero pakankamai absurdiška teigti, jog Saulės padėtis išvis galėtų būti žalinga, nes tuomet reikštų, kad visi Vandeniai ar tai apsigimę, ar menko proto ir etc. Apskritai sunku trumpai parašyti apie Saulės ženklus, bet juk niekam ne paslaptis, kad Vandenis puikus ženklas, bent jau mano nuomone vienas mažiausiai trūkumų turinčių ženklų. Tai žmogus hipis – gėlių vaikas, kuriam būdinga brolybė, kilnumas, atvirumas, nuoširdumas, dvasingumas, jis nežino, kas yra puikybė. Jis romantiškas idealistas, svajotojas, amžinas vaikas sieloje, neralistas, futuristas, išradėjas. Pripažinkime, skamba geriau nei Saulės Liūte ar Avine, kur yra jos stipriaus padėtis. Aš norėčiau būti Vandenis, o jūs? A, tiesa, aš ir taip turiu Vandenio bruožų 😀

Mėnulis Ožiaragyje. Na čia padėtis nestebuklinga reikia pripažinti. Ožiaragis apskritai turi daug trūkumų, o vargšą Mėnulį jis tiesiog užspaudžia. Toks žmogus nemėgsta demonstruoti jausmų, emocijų, apsistato sienomis. Tai ambicingas ir organizuotas žmogus, jis junta emocinį poreikį viską organizuoti ir užbaigti darbus, linkęs pasirinkti pirmiausiai darbą, o jausmus nustumti į šalį. Sakyčiau puikus to pavyzdys agentas Čio seriale Mentalistas. Nors ne, toks Mėnulis padaro žmogų be proto ambicingu, jis puikiai organizuoja, tiesiog talentingas šioje srityje, tačiau jausmų srityje pakankamai beviltišks, tokios moterys paprastai būna vyriškos, šiurkščios, grubios (tikrai turėjome kiekvienas tokią mokytoją mokykloje), tokią padėti turėjo Adolfas Hitleris bei Napoleonas Bonapartas.

Merkurijus Šaulyje. Ojoj, šitų nelabai mėgstu, paprastai jie nespindi intelektu, nėra pažįstami su logika. Toks žmogus nesuvokia, kad jam reikia atsižvelgti į kitus, jis tiesiog daro negalvodamas, kalba nemąstydamas, visada viską žino (nors tas neturi absoliučiai nieko bendro su realybe), aklai pasitiki savo jėgomis ir paprastai visiškai nepagrįstai. Puikiausias pavyzdys L.L. Zamenhof, kuris išrado Esperanto. Na išrado, puiku, ar kam nors dabar reikia esperanto? Ir dar tokie Merkurijai nori keliauti, o nors ir keliauja, jo sielai tų kelionių niekada negana, jie nori nukeliauti į kosmoso platybes, dvasinius pasaulius, pabėgti, ištrūkti į laisvę. Iš esmės jie nėra blogi žmonės, kaip ir pridera Šauliui myli laisvę, gamtą ir aukštąjį mokslą, tačiau tokio mokslininko aš nekviesčiau dirbti į savo labaratoriją.

Merkurijus Žuvyse. O vau, nu visiškai tragiška. Negaliu sakyt, kad tai kvaili žmonės, pažįstu ne vieną aukšto lygio talentingą gydytoją su tokiu Merkurijumi, bet kaip jie kalba….kaip jie kalba…..Jie tiesiog tauškia, vaikiškai kikena, spygauja, kokia Mergelę tokie dalykai tiesiog prie savužudybės gali privesti. Ir jiems kažkas netvarkoje su atmintimi, nors mano galva jie tiesiog meluoja, kad neatsimena, arba tikrai viską atsimena tik taip kaip naudinga jiems. Žodžiu žudanti padėtis. Net neatsimenu nei vieno žymaus žmogaus su tokia padėtimi.

Venera Skorpione. Na tikriausiai nereikia ir sakyti, jog šis žmogus galvoja tik apie seksą. Tik myli arba nekenčia, o visa kita egzistuoja kažkur fone. Moteris su tokia pozicija bus daugiau ar mažiau femme fatale. Anthony Kiedis turi tokią Venerą, argi jums neužima kvapo į jį žiūrint? O savo seksualiniais nuotykiais jis garsėja nuo ankstyvų dienų. Tiesa, tokie žmonės sekse gali būti linkę į mazochizmą, labai retais atvejais į sadizmą ar sadomazochizmą.

Venera Avine. Tikrai nerekomenduoju, nebent jums patinka diena iš dienos rietis, daužyti lėkštes ir „snukius: vienas kitam, o po to aistringai susitaikyti lovoje. Avinas kaip koks bipolikas nesveikai trokšta nuolatinio „dirginimo“, jaudulio, polėkio santykiuose, jei to nebus, jis arba droš ieškoti karingesnių avelių arba provokuos konfliktus pats, ir darys tai nesąmoningai, tiesiog spaudimas smegenėlėse verčia taip elgtis. Ir šiaip, nesitikėkit iš jo rafinuoto meilužio,.

Marsas Svarstyklėse. Tikrai užknisantis tipas. Jis palaiko visus ir visur, išduoda jūsų paslaptis, vos tik priešinga pusė jam paverkšlena, kad su ja buvo pasielgta neteisingai, po kurio priešo paslaptis atneša jums. Neikite su žmogumi į žvalgybą, jis išduos jus priešui, ne iš piktos valios, tiesiog jam sušvies, jog su priešu buvo pasielgta neteisingai. Trumpiau tariant tai „prodažna škura“, priežastys ne esmė.

Marsas Taure. Na šitas nėra blogas, jis nors ir užsispyręs, tačiau nelinkęs kariauti, jis tiesiog daro taip kaip jam geriau. Tai kas tame blogo? Nelabai seksualus jaunikaitis, o jei ir nuspręs seksu užsiimti, tai nelaukite iš jo nieko daugiau apart tradicinio lytinio akto. Romantikos irgi. Prie ko čia romantika, kai kalba eina apie viduramžių ūkininką? Tokią padėtį turėjo Hitleris, kas puikiai paaiškina jo kvailą užsispyrimą ne vietoje ir ne laiku.

Jupiteris Dvyniai. Na nieko labai baisaus. Tiesiog linksmas žmogus.

Jupiteris Mergelė. Irgi per daug nesmerkčiau, tiesiog tog žmogus iš smulkmenos sugeba padaryti tragediją.

Saturnas Vėžys. Namisėda, nuolatos žliumbs, nes bus labai gaila savęs, nesutars su mama, prisigalvos nesančių ligų, vyras – nesugebės užmegzti santykių su moterimis.

Saturnas Liūtas. Puikybė be prietarų. Jei jūsų viršininkas apsėstas didybės manijos, žiaurus despotas, liguistai išdidus, nenormaliai įžeidus, neabejokite, kur yra jo Saturnas. Tikriausiai nebereikia ir sakyti, jog tokią poziciją turėjo Hitleris.

Eiti prie įrankių juostos