Konsultacijos

Vyrams apie moteris

Šiandien šiek tiek vyrams. Atrodo gyvename visuomenėje, kurioje jums pasirinkimas kur kas didesnis nei moterims. Bet man vis tiek dažnai rašo vyrai ir skundžiasi, kad yra vieniši ir niekaip negali sutikti tinkamos moters. Savaime suprantama, iš moterų gaunu tokių laiškų žymiai daugiau. Tačiau šiandien ne apie jas. Pagrindinė santykių problema, kad ten kur viskas labai paprasta, mes darome labai sudėtingai. Patekome į emancipacijos spąstus. Sociumas sako, kad laikai pasikeitė ir dabar visi turi lygias teises. Tačiau gamtos esminių dėsnių niekada niekas nepakeis ir žmogaus prigimtis visada išliks tokia pati. Tai reiškia, kad visada egzistuot medžiotojo ir stirnos principas. Patinas gamtoje yra tas, kuris atneša grobį į namus, yra tas, kurio didesnė fizinė jėga jam leidžia būti saugumo šaltiniu patelei. Normalus, sveikas vyras (dvasine prasme, ne fizine) turi prigimtinį norą tokiu būti. Jis nori dominuoti, siekti, medžioti, o ne būti medžiojamu. Kaip jums toks scenarijus – medžiotojas, kuris laukia, kol jį sumedžios stirna? Kažkas nesveiko, ar ne? Taigi jei jums norisi iniciatyvos iš moters, laukiate, kol stirna jus sumedžios ir dar kruviną grobį atneš prie jūsų namų slenksčio, kažkas jūsų viduje labai serga. Laimei, tai nesunkiai pagydoma. Kalbant apie sveikus santykius (neturiu omenyje moterų, kurių tikslas yra tik pinigai), tai juose visada vyras materijos prasme eis priekyje moters ir ją ves paskui save. Tai neturi nieko bendro su atlyginimo dydžiu, fizinėmis galimybėmis ir pan. Tai reiškia, kad išlaiko pusiausvyrą stipraus ir silpnos principas. Moteris nori labai paprastų dalykų – jaustis saugi. Ji negali jaustis saugi šalia verkšlenančio vyro. Be jokios abejonės, ilgalaikiuose santykiuose pasitaiko įvairios situacijos, vyras irgi yra tik žmogus, jam gali nesisekti, jis gali blogai jaustis. Tai normalu. Aš kalbu šiandien tik apie santykių pradžią ir tinkamos partnerės paieškas. 
Taigi esminės vyrų daromos klaidos:

1. Jūs nerodote iniciatyvos ir laukiate jos iš moters. Todėl sulaukiate tik moterų, kurių savivertė tiek kritusi, kad jos jau rodo iniciatyvą pačios. Arba tų, kurios seniai pamiršo, kad yra moterys ir savo siela jau yra vyrai. Taigi pačios yra medžiotojos.

2. Jūs nemokate žiūrėti į moterį. Vyras į moterį turi žiūrėti taip tarsi ji būtų vienintelė jam pasaulyje. Nesvarbu kaip yra iš tikro, bet žmogaus akys yra vienas centrinių dalykų. Jūs galite sakyti, ką norite, bet jūsų žvilgsnis visada bus iškalbingas ir pasakantis kaip yra iš tikro. 

3. Jūs nejaučiate noro moterimi pasirūpinti ir laukiate, kad ji atliktų jums mamos, socialinės darbuotojos, psichologės ir pan. vaidmenis. Bet šioms paslaugoms yra profesionalūs specialistai. 

4. Jūs nejaučiate pareigos ginti savo moterį. Tokiuose santykiuose niekada neatsiras pasitikėjimas. Moteris, kuri nesijaučia saugi, niekada neleis vyrui dominuoti, nes ji žino, kad gelbėtis visada turės pati. Negalintis dominuoti vyras – jau sergantis medžiotojas. Tas dominavimas iš ties nėra blogas dalykas kaip dažnai pateikiama sociumo. Tai kaip tik būtinas elementas santykiuose. Vyras turi jausti savo jėgą, jausti, kad jis yra pakankamai stiprus. Šalia dominuojančios moters jis niekada negalės taip pasijausti. Sakysite, bet jos pačios gi tapo feministėmis ir nori valdyti mūsų pasaulį. Bet aš jums pasakysiu, kad bet kuri geležinė ledi sudės ginklus ir taps jauki, miela ir globos reikalinga būtybė, jei tik vyras jai leis tai padaryti. 

Aš netgi jums pasakysiu, kad jūs galite būti prasčiausiai atrodantis vyras pasaulyje, bet jei tinkamai elgsitės, bet kuri moteris puls jums po kojomis.  Ir daryti reikia labai mažai. Visų pirma vadovautis taisykle – aš viskuo pasirūpinsiu. Ir tai nėra taip sudėtinga kaip sudėtingai skamba. Moters jėga begalinė ir ji iš prigimties puikiai sugeba pasirūpinti viskuo pati. Bet ji su džiaugsmu paslėps savo dygliuotus šarvus kažkur giliai giliai, vos tik vyras jai leis tai padaryti. Bet jis turi nekalbėti, jis turi daryti. Išnaudoti kiekvieną progą kai moteris išsigandusi ir jaučiasi bejėgė. Šiuolaikinės moterys tapo tokios stiprios, kad iš ties jos net nemato reikalo prašyti pagalbos ar dėl kažko verkti vyrams. Jei moteris tai daro – žinokite, tai egzaminas. Dabar kaip tik proga tuo pasinaudoti – prikabinti tą nukritusią lentyną (gali būti, kad jūsų dama tai padarytų pati tris kartus greičiau, bet jūs gausite daugybę karmos taškų vien dėl to, kad parodėte, jog atsimenate, kokie darbai yra vyriški, o kokie moteriški), pakeisti nuleistą padangą, apginti konfliktinėje situacijoje, net jei akivaizdu, kad ji pati visiškai neteisi. Tai leidžia jai pradėt tikėti, kad šalia šito vyro ji gali sau leisti būti silpna. Tai leidžia jums pradėti tikėti, kad štai pagaliau ta moteris, šalia kurio aš tampu be galo stiprus. 

Dar viena išskirtinai vyriška savybė – santūrumas. Nevaldomos emocijos yra moterų privilegija. Jos dažniausiai jų ir nevaldo tik tam, kad vyras pasakytų – viskas gerai, tai praeis, aš šalia ir manęs tai neveikia. Tai gali kartotis daug kartų, tačiau kai tik moteris įsisąmonins, kad jos emocinės audros priimamos natūraliai, jai leidžiama būti moterimi, jos prigimtis nėra keičiama, baigsis ir audros, nes nebeliks prasmės joms kilti. 

Moterys yra monogamiškos. Jos nori jaustis vienintelės. Deja, vyrų prigimtis yra kitokia. To neįmanoma pakeisti ir taip jau nutinka, kad dažniausiai dauguma vis tiek užsimano patikrinti ar anoje ganyklos pusėje žolė nebus žalesnė. Dažniausiai tai visai nereikšminga. Tačiau moteris to suprasti nėra pajėgi. Todėl jei jau nuklydote kur trumpam, niekada nepamirškite, kad jūsų teisybė ir priežastys niekam neįdomios ir nereikalingos. Jums gal ir norisi palengvinti sąžinės naštą, tačiau tai santykiuose paliks randus, kurie niekada nenustos mausti. Jei nesugebate savęs valdyti, bent jau leiskite savo partnerei visada, bet kokiomis aplinkybėmis jaustis išskirtine ir jūsų akyse aukščiau bet kurių kitų. Ne visi pajėgūs suvaldyti lytinius instinktus, tačiau pagarba yra būtina. 

Ir nesakykite, ką aš gausiu mainais arba aš stengiausi, o ji buvo tokia ir anokia vis tiek. Moterys gali gyventi vienos, vyrui būtinas tikslas. Ir jo tikslas visada bus moteris. Kad vyras sėkmingai funkcionuotų, kažką darytų, siektų,pasiektų, jis turi turėti dėl ko tai daryti. Jam nereikia tų sumedžiotų mamutų, jei jis neturės kam pakloti grobį po kojomis, jei nebus, kas žiūrės susižavėjusiomis akimis į jo pasiekimus. Moteris visada yra vyro įkvėpimo šaltinis. Už kiekvieno sėkmingo vyro, visada stovėjo protinga moteris. Sveiki santykiai tiek vyrams, tiek moterims visada tampa tuo tramplinu į sėkmę, kūrybinį įkvėpimą ir svarbiausia – dvasinę ramybę. 

Gero sekmadienio 🙂 

Eiti prie įrankių juostos