Konsultacijos

[:lt]Volodimir Zelenski – kaip tampama herojais?[:]

[:lt]Volodimir Zelenski – šių dienų herojus. Būtent tai aš šiandien ir nagrinėsiu. Kaip aktorius tapo pasauliniu herojumi. Ir atsidariusi jo horoskopą net pati nustebau, kokia tai klasikinė situacija. Visų pirma žmogaus ASC yra Dvynių ženkle. Tai kalba ne apie jėgą, o apie asmenybę, kuri žymiai lengviau ir paprasčiau žiūri į gyvenimą nei kiti, kur kas greičiau prisitaiko prie kintančių aplinkybių ir yra labai iškalbinga. Man sunku per savo prizmę vertinti dvyniškus žmones, nes pati dvyniškumo neturiu nei kvapo, bet aš manau, kad šiam ženklui žymiai lengviau gyventi nei kitiems. Jis nieko pernelyg neima į galvą ir galvoja ai kaip nors. Taigi ir tikrai tragiškomis aplinkybėmis tokiam žmogui yra lengviau nepalūžti dvasia bei neprarasti tikėjimo, kad viskas kažkokiu būdu pasibaigs gerai. Bet toli gražu to negana – atkreipkite dėmesį – mūsų herojus pirmame būste turi Jupiterio ženklą. Jupiteris arba Šaulys juk dar vienas zodiako avantiūristas, tik skirtingai nuo Dvynių jis dar pasižymi ugninga, herojiška, kilnia dvasia. O šiuo atveju Jupiteris Dvynių ženkle, taip maksimaliai išplėsdamas Dvynių savybes. Ir štai prieš mus šių dienų herojus nepalaužiama dvasia. Taip pat horoskope yra stipri Liūto išraiška, nors ir slopinama Saturno, tačiau Mėnulis, Marsas Liūto ženkle bei Plutonas penktame būste vis tiek duoda monarcho jėgą, begalinę drąsą, beatodairiškumą. Toks žmogus nebijo rizikuoti. Dar mes turime Saulę ir Venerą Vandenyje – o tai dar vienas kovotojas už šviesesnį rytojų ir taiką žemėje. Saulės/Veneros konjunkcija devintame būste Vandenio ženkle lemia, kad žmogus ypač aukštos moralės, tarsi pralenkęs savo epochą keliais šimtmečiais.

Dar mes turime Merkurijų aštuntame būste Ožiaragio ženkle ir mes matome šaltą protą, strategą, planuotoja, kurio visiškai nekontroliuoja emocijos.  Merkurijus sudaro teigiamą aspektą su Uranu, kad liudiją apie įspūdingus protinius duomenis. Šis žmogus gal ir nėra gimęs būti politiku, bet tokiame kare jam tik į naudą tai. O planetos 9 būste jam leidžia būti geru diplomatu tarptautiniuose santykiuose.

Grįžkime trumpam prie Jupiterio ir matome, kad jis sudaro aspektą su Saturnu – begalinė ištvermė ir sėkmė. Ypač kai aspektas susidaro į pirmą būstą. Tai ne eilinio žmogaus jėga, ne eilinio žmogaus ištvermė ir tiek pakelti, kiek gali jis, toli gražu gali ne kiekvienas. Nenoriu aš tuščiai jo liaupsinti, be jokios abejonės ši žmogus turi savų trūkumų, kurių nagrinėti aš nesiruošiu. Visi mes jų turime ir su šiandienos situacija tai nesusiję. Bet jei aš žinočiau, kad keliauti laiku ar per įvairias dimensijas įmanoma, aš sakyčiau, kad tikrai prieš mus ateivis iš kažkur kitur. Ir atėjo jis savo pavyzdžiu žmonių kažko išmokyti. Na dabar jau netgi aišku ir ko.

Pabaigai aš norėčiau pasakyti, kad Ukrainos prezidento pavyzdyje mes galime matyti, jog kiekvienoje gyvenimo situacijoje yra pasirinkimai – kai užklumpa sunkumai, nelaimės, tragedijos mes galime tapti pikti ir pradėt nekęsti viso pasaulio, arba mes galime tapti geresni. Toks paprastas pasirinkimas. Mes galime priimti likimo siunčiamus iššūkius, iš jų pasimokyti ir išeiti dar kokybiškesniais žmonėmis arba mes galime jam leisti sutrypti mus su žemėmis ir paversti purvu. Pasirinkimai nėra nulemti likimo anei “žvaigždžių”. Kuo tapti renkamės mes patys.

Primenu, kad nagrinėjamų žmonių duomenis ir brėžinius galite rasti svetainėje astrotheme.com

 

Daugiau įrašų galite rasti čia: https://contribee.com/rozmarinohoroskopai[:]

Eiti prie įrankių juostos