Konsultacijos

[:lt]Viskuo nepatenkinti žmonės arba „heiteriai“[:]

[:lt]Yra kategorija žmonių, kurie niekaip nesugeba pradėti gyventi savo gyvenimo, vis planuoja, kad jau rytoj tai tikrai ims sportuoti, pradės skaityti tą aną knygą, jau rytoj jų gyvenime nutiks kažkas stebuklingo, kas pakeis visą jų gyvenimą ir t.t.Ir tas rytojus niekaip neateina. Niekada ir neateis. Nes rytojaus nėra, kaip ir nėra ateities. Yra tik dabar ir jei norite kažką daryti, reikia daryti dabar. Jei norite kažko pasiekti, siekti reikia dabar, net jei sieksite mažulyčiais žingsneliais. Nes tas, kas kažką daro, gyvena ir jaučiasi kitaip ne tas, kuris nedaro visai nieko. Kažką, bet ką daryti jau yra daug. Nes tam ryžtasi ne tiek jau daug žmonių. Kaip taisyklė, tie kurie linkę nieko nedaryti, dar skęsta ir pagiežoje, kad kitiems nepelnytai sekasi, o štai jie vargšai vis niekaip nepripažinti genijai. Vienas puikiausių pavyzdžiu, Globos astrologijos mokyklos atstovų išpuoliai. Stebėtina, bet praktiškai visais atvejais stipriai pagyvenusių moterų pavidalu. Paprastai jų pagiežos liejimo metodika pasireiškia šlykščių komentarų rašimu internetinėje erdvėje bei mano reitingavimu žemiausiu balu. Tai ką aš čia norėjau tuo pasakyti, gal patarti labiau netgi – jeigu jūs viešai dergiatės, nepamirškite nuo savo sienų nusitrinti, kad lankėte kursus pas tokią ir tokią astrologę, arba nesivadinkite Astrologas Ryto Saulė (čia tik pavyzdys), nes ne tik man, bet ir kitiems pasidaro labai akivaizdu, kame čia šuva pakastas. Tarp kitko, aš puikiai išmanau socialinių tinklų valdymo specifiką, taigi galiu suteikti mokamą konsultaciją kaip viešai „varyti“ ant konkurentų ir kad niekas nesupratų, jog darote tai tik iš pavydo. Tiesa, kainuos daug. Na bet apmokymai kaip kovoti su manimi pačia ir negali kainuoti pigiai.
Šios nakties atvejis buvo itin įspūdingas, nes tokios technologijos panaudotos buvo pirmą kartą. Įdomus dalykas aš juk jau kelios dienos kartoju, kad dabar pavojingai išaugęs poreikis vartoti alkoholinius gėrimus. Kaip tik teroro aktą vykdė labai jau garbaus amžiaus ir girtut girtutėlė moteriškė, didelėmis raidėmis užsirašiusi, kad yra baigusi Globos astrologijos mokyklą. Manau, kad niekas nesupyks, jei pasidalinsiu keletu pažodinių citatų. Ateityje tiesiog nukopijuosiu visą turinį su teroristo abrozdėliu. Taigi šios nakties perlai (pažodinės citatos):
1. Gerbiamoji, KAŽKOKIA ROZMA JEI JAU SKAITOTE SAVE PROFESIONE IR MOKATE KITUS—UŽ PINIGUS…TAI KUR JŪSŲ ETIKA???kODĖL KAŽKOKIA MERGA GALI LĮSTI Į MANO ASMENINĮ HOROSKOPĄ BE MANO SUTIKIMO?kĄ JŪS DAROTE…PININIGUS LUPATE..???

2. Atsakymas į mano užklausą ar garbaus amžiaus ponia galėtų būti girta: aš nd
ne girtta…pardon
bet jus lupate pinigud

3. Mergyte,gal ja norite miegučio?
nenoriu plačių diskusijų,bet suabejojau…Rozmzrino duotbėje….nes viena sasba enlaa daį mano horoskopą….tai js ta mokotde…? j
agalėswime padiskutuotim daugiau…asrtro tema

4. Baiomarunai baugiu daugiaiu nei vivurin3 …ir nt auk6taj1…medicinin3 ir dar 7 metus astrologijos ..irf kin7….

(autentiškas pokalbis „nufotografuotas“ ir saugiau įrašytas į keletą laikmenų amžiams).

Manau, kad pradžiai pakaks. Žmonės meldžiamieji, atsijunkite visus internetus, telefonus, kompiuterius ir pan. kai geriate kaip gyvuliai. Aplinkiniai dėl jūsų problemų su alkoholiu nėra kalti. Tai jūs patys. Visus tuos dalykus man rašė žmogus, kurį aš išvis pirmą kartą gyvenime regėjau.

Kitas dalykas – priekaištai dėl mano kainų ir eilių. Aš pabrėžiu – tai kiekvieno jūsų teisė yra pirkti kažkokias paslaugas ar nepirkti. Jeigu jūsų netenkina mano kainos, eikite ten kur tenkina. Aš nei vieno žmogaus nuo to neatkalbinėju. Bet negaiškite savo laiko ir nerašinėkite man informacijos, kad va radote pigiau, ar kad esate papiktintas kainos. Žinokite, kad man tas pats, ką jūs apie mane galvojate (čia labai labai švelniai tariant). Aš nesilaikau marketinginio triuko, neva bet kuris žmogus yra teisus, nes galimai jis dar gali tapti tavo klientu. Aš laikausi nuostatos – kiekviena gyvybės forma turi teisę į prideramą pagarbą, tačiau jei ta gyvybės forma peržengia tavo asmeninės erdvės ribas, tu turi teisę į tos erdvės gynybą.

Aš niekada neslėpiau savo vardo ir kiekvienas žmogus, užsakęs mano paslaugas, jį sužino, o kitiems dėl nieko neprivalau atsiskaitinėti. Astrologės darbą aš pradėjau 2009 ir nuo pat pirmos dienos dirbau teisėtai – įsigijusi verslo liudijimą. Lietuvos teisės aktai numato teisę verstis astrologijos veikla. Kas reiškia, jog nedarau nieko nelegalaus. Kiekvienam savo klientui, kuris tik pageidauja, atsiunčiu galiojantį verslo liudijimą. esu tikra, kad ir mokesčių inspekcijoje tokią informaciją galima gauti.

Į klausimą ar aš turiu aukštąjį išsilavinimą – atsakau taip, aš esu teisininkė. Taip kad meldžiamieji heiteriai, atsipalaiduokite. Geriausia būtų, kad eitumėte užsiimti savo reikalais, jums nuo to tik palengvės. Skirtingai nei užsiiminėjant pagiežytės kaupimu bei tulžies liejimu. Rūpinkitės savo purvinu sielų išganymu, o aš jau pati savimi sugebėsiu pasirūpinti. Ir nepamirškite savo pačių kartojamos maldelės – karma, karma, karma. Jums ji tikrai galioja.

Aš tik dar kartą noriu priminti, koks pavojingas šis laikas – noras vartoti alkoholį gali užklupti visai netikėtai ir nevaldomai. To pasekoje galite apsijuokti kaip sakoma „prieš visą internetą“. Tai laimei, jei girtas kaip tapkė prirašinėsite man, nes aš tai turiu tikėjimą ne šio pasaulio ir dar galiu suteikti šansą pasitaisyti bei nepaviešinti tapatybės. O jei parašysite kažkam kitam??? Tokios gėdos gali ir nebepavykti nusiplaut…..[:]

Eiti prie įrankių juostos