Konsultacijos

[:lt]Vasario 8 d. [:]

[:lt]

Nauja savaitė ir turime Saturno – Urano neigiamą aspektą jau vadinamame tiksliame laipsnyje. T.y. kai aspektas susidaro mažesnėje nei vieno laipsnio riboje. Tai suvaržymų, ribojimų laikas vargu ar šią savaitę sulauksime atlaisvinimų. Šis aspektas su pertraukomis mus kankins dar ir 2022 metais. Jis tarsi perėmė pandemijos estafetę iš Saturno – Plutono. Dabartinis darinys veiksnus bus iki liepos vidurio, bet jo veikimas nebus visą laiką tolygiai stiprus. Šiuo metu esame įtampos taške, bet nuo vasario 25 d. jis pradės silpnėti. Nuo kovo 6 d. silpnės dar labiau, bet vėl pastiprės nuo kovo 11 d. ir vėl pasilps nuo kovo 16 d., o nuo kovo 28 d. jau vos dvėsuos. Bet balandžio antrą dieną gurkštelėjęs gurkšnį šviežio oro paspartins kojas, tačiau toli gražu tai nebus jau toks tvirtas žingsnis kaip dabar. O nuo balandžio 9 d. ir vėl tik seniokiškai vilksis, bet nuo 20 d. ir vėl jam pagerės. O nuo 28 ir vėl jėgos apleis. Gegužės 6 d. dar kažkas duo vanden atsigerti, o gegužės 24 d. jis gali jau ir visai žvalus tapti ir birželio 13 d. jis atgims nauja jėga kaip dabar. Bet nuo 18 vėl silps, o liepos 8 d. jau vos bekvėpuos ir nuo liepos 17 d. jau kuriam laikui paliks mus ramybėje. Toks turėtų būti būsimas pandemijos paveikslas artimiausiam pusmečiui. Kaip jis įtakos Vyriausybės veiksmus sunku pasakyti. Bet galvočiau, kad vasario pabaigoje vis tiek yra tikimybė jau šaliai eiti pamažiukais link atkovėpio. Arba kitas scenarijus bus karantine išlikti iki vasaros vidurio. Aš nuoširdžiai sakau, kad nežinau, kuris variantas bus. Nes aš niekada negyvenau pandemijos metu ir niekas negyveno ir neturi jokios tikros statistikos šiuo atžvilgiu.
 
Na o dabar prie šios dienos. Ši diena sunkesnė vaikams, kurie kaip niekad gali pajusti lauko ir laisvės ilgesį. Nepalikite jų vienų su savo mintimis. Juo labiau, kad šiandien gan mistiška diena, galimos mistinės patirtys, kurios gali gasdinti. Tas galioja ne tik vaikams. Taip pat bus daugiau meilės gyvūnams. Pavyzdžiui, jei laikote vieną katę, dabar užsimanysite ir antros. Na tiesiog tokia diena, kad visi šiandien norės dėmesio perdėtai ir dėmesys gerai veiks. O ir sve palepinti šiandien reikia dideliu puodeliu skanios kavos nors pusvalandžio ramybėje. Tik ne per stiprios tai nepagailėkite į ją pieno. Tokia diena „užvelka“ šiek azarto, fanatiškumo, stimuliuoti savęs šiandien nereikia. Šiandien kaip tik reikia atsipalaiduoti, nustoti lėkti ir siekti, pasidžiaugti tuo, ką turite. Užsikurti židinį ir su puodeliu kavos pasimėgauti liepsnojančia ugnimi, pamyluoti katiną ar šunį, apsikabinti vaiką.
Tai nėra gera diena sportui. Nėra gera diena astrologijos studijoms.Vis dar veikia Veneros – Saturno konjunkcija ir meilėje tai geras laikas tiems, kurių santykiai remiasi tik šalta partneryste ir išskaičiavimu.Šiandien atidėkite visas pretenzijas į egzaltuotą dvasingumą, tik atrodysite juokingai. Tad verčiau likite žemėje. Šiandien bus daugiau šviesių minčių nei ankstesnėmis savaitėmis, tuo reikia ir pasidžiaugti bei daugiau dėmesio skirti kūnui. Nereikia laužtis į užrakintą ir neveikianti SPA, pilnai pakaks šeimai, ypač vaikams pagaminti naminio maisto vietoje pirktinių pusfabrikačių.
 
Avinas šiandien garsiai rėkaus. Ne iš pykčio, iš baimės, kad jo neišgirs. Liūtas tiesiog sprogs iš pasipūtimo, jo dėmesį bus įmanoma patraukti tik aplodismentais.
 
Pasistenkite išlikti geros nuotaikos, pasijuokti. Žiema eina į pabaigą ir šią savaitę mes jau turime šiltesnių darinių nei paskutines dvi. Va taip ramiai, pamažiukais ir išeisime į vasarą 🙂 Svarbiausia gyvenimo taisyklė visada išliks: kai negali visiškai nieko keisti, tu dar vis tiek gali pakeisti požiūrį 🙂
Nesušalkit!!! Likite saugiai namuose.

[:]

Eiti prie įrankių juostos