Konsultacijos

Vasario 6 d.

Tai perdėtos, nepamatuotos, nepagrįstos drąsos ir rizikos diena. Tokią dieną žmonėms šauna į galvą pereiti nuo lynu nuo vieno dangoraižio iki kito, fotografuotis ant uolos krašto, kišti galvą liūtui į nasrus ir pan. Svarbiausia, kad šiandien ir sėkmės diena, todėl visokie panašūs beprotiški triukai paprastai baigiasi sėkmingai. O tada juos pabandoma pakartoti jau nebe tokiu sėkmingu laiku…….

Tai svarbi diena vyrams, kurie šiandien kaip sakoma gali prisirinkti pliusų į savo kraitį. Tokią dieną vyrams reikia rinktis kvepalus, pirkti kitas naudojamas kosmetikos priemones – prausiklius, po skutimosi losjonus ir t.t. Tiesiog todėl, kad šiandien jie gali atrasti sau tą ypatingą, vyrišką kvapą, kuris suteiks papildomų taškų jūsų žavesiui. Nežinau ar žinote, bet geri, seksualūs kvepalai visada labai stipriai taiso padėtį. Be jokios abejonės ir švara – kūno, barzdos ir t.t. Jei šiandien norite koreguoti savo įvaizdį, tai tam puiki diena, tačiau ji tinkama tokioms korekcijoms kaip barzdos šalinimas, o ne sprendimas ją užsiauginti.

Visiems – vis dar tinkamas laikas pirkti batus.

Kaip jau minėjau vakar, dabar prasideda konfliktinis laikas. Dar tik prasideda, dar ne pikas, todėl tikėtini smulkūs, trumpučiai konfliktai darbe bei su partneriu. Kol kas jie nebus reikšmingi. Bet jau būkite atidūs ir stenkitės nesipykti, neignoruoti aplinkinių, nes keleto dienų bėgyje tai gali sukelti neprognozuojamą atsaką. Ateinančias dešimt dienų, t.y. iki vasario 17 d. rekomenduotina vengti bet kokių teisinių reikalų, o taip pat rimtų verslo sprendimų, tokių kaip verslo pirkimas/pardavimas ir pan. Apskritai rizikingų sprendimų verčiau nepriimti. Jūs aklai rizikuosite per daug ir pralaimėsite.

Visas vasaris bus šiek tiek labiau nei įprasta sėkmingesnis Ožiaragiui. Jie galės atsidėti savo mylimai veiklai – įvedinėti taisykles, kurti struktūras, ideologijas, tikėjimus, nustatinėti procedūras. Ir viską darys itin rimtais veidais. Tiesiog todėl, kad dabar bus daugiau norinčių klausyti ir paklusti. Ožiaragis atrodys kitiems kur kas patrauklesnis nei įprasta. Veiksmingiausia tokį laiką išnaudoti ne žmonių pajungimui savo valiai, o antrosios pusės paieškoms.

Ateinančios dešimt dienų bus sunkesnės nei įprastai Vandeniui, jį tiesiog apsės troškimas išsidraskyti, išsivaduoti iš bet kokių pančių. Jis teiks ultimatumus, rėks žvėries balsu, nusigrauš koją, jei kitaip iš pančių ištrūkti nepavyksta. Aš tai siūlyčiau šitą beprotišką energiją panaudoti bet kokioms studijoms, mokslams, rezultato siekime. Bus kur kas efektyviau nei išmesti visus iš savo gyvenimo.

Apskritai visiems ateinančios dešimt dienų gali tapti baigiamųjų egzaminų periodu. Dabar pats tas laikas parodyti ar gerai išmokome paskutines pamokas. Jei gerai, tuomet konkrečios pamokos jūsų gyvenime nebesikartos. Dar turite keletą dienų laiko apmąstymams ir klaidų taisymui. Paskubėkite, nes tai reta proga pereiti į aukštesnį gyvenimo lygmenį, aišku, su naujomis pamokomis. Tai labai stiprus laikas ezoterikos pamokoms, nešantis esminį suvokimą, kad kaip danguje, taip ir ant žemės. Viskas kas yra šioje planetoje, tėra nedideli atkartojimai aukštesnių pasaulių struktūros. Bet kuriame reiškinyje jūs galite įžvelgti, jog tai tik mažytė kopija analogijos aukštesnėje struktūroje. Tai idealus laikas studijuoti okultinę anatomiją. Vėl gi galu parekomenduoti mano jau ne kartą minėto autoriaus Manly P. Hall knygą The Occult Anatomy of Man.

Eiti prie įrankių juostos