Konsultacijos

Vasario 5 d.

Tai praktinės meilės laikas ir puikus metas spręsti santykių problemas. Šiandien juos taisyti turėtų vyrai. Ir tikrai ne žodžiais – pats veiksmingiausias būdas ir būtų materiali išraiška. Tarkim brangi dovana ar pan. Žinoma, nesiūlau to daryti su mergina, kuri jau septynioliktą kartą atsisakė su jumis eiti į pirmą pasimatymą. Tačiau jeigu jūsų sutuoktinė šiuo metu iškasusi karo kirvį – jūs žinote, ką reikia daryti – aukokite dievams kaip sakoma ir šį kartą ant meilės aukuro turi būti aukojami pinigai.
Geras laikas pirkti – geriausia klasikinius, paprastus, kokybiškus drabužius. Tarkim kašmyro megztukas iš geros parduotuvės būtų tinkamas pirkinys. O štai penki sintetiniai iš Kinijos – jau būtų prastas pasirinkimas. Arba pirkti gerus batus irgi būtų tinkamas pasirinkimas. Šios dienos sėkmės spalva – tamsiai mėlyna.
Taip pat tai jaukumo, buities, namų diena. Todėl idealu būtų pagaminti kažką jiems – pavyzdžiui, iškepti. Šiandien tokių „sunkaus“ skonio kepinių diena kaip meduolinės tešlos darbai. O jei dar ir papuošite…Galima derinti naudinga su maloniu ir iš anksto prisikepti Valentino dienai širdelių bei jas išpuošti.
Tokią dieną reikia eiti į biblioteką, muziejų, domėtis senovės kultūromis. Puiku jei turite galimybę aplankyti tarkim Antikos griuvėsius. Jei ne, galite bent jau paskaityti to meto filosofų knygas. Tokie veiksmai irgi leis žengti didelį žingsnį vidinio progreso keliu, kažką jumyse keis. Tai labai geras laikas intelektualiems, dvasingiems žmonėms. Man rodos jau kartą rekomendavau puikią knygą, norintiems tobulėti. Bet ji verta parekomenduoti dar kartą, juo labiau kad tai laikas, kuomet geriausiai mokomės iš senovinių dalykų: The Secret Teachings of All Ages, Manly Palmer Hall.
Neužilgo prasidės labai agresyvus laikas. Jis nesitęs ilgai, bet tikrai jausis. Turėkite omenyje, kad jau dabar labai agresyvūs, kerštingi, pikti žmonės jį pradeda jausti ir sąmoningai ar nesąmoningai ieškosi sau naujų taikinių bei aukų, kuria taktikas ir strategijas. Taigi jau nuo šiandien reikia labai pasistengti su niekuo nekonfliktuoti.
Tai labai stipri magiška diena dvasiškai pažengusiems žmonėms. Nepamirškime, kad magija nėra fizinės erdvės valdymas – tai operavimas dvasiniais dėsniais. Ir šis pasaulis priklauso būtent tai sugebantiems. Sugebantiems valdyti save ir energijas, kurios juos veikia. Tai ir yra tikroji ezoterika. Būtent šiandien ideali diena pradėt eiti tuo keliu, pradėt domėtis ezoterika ir su ja susipažinti.
Beje, šiandien gali dvasiškai blogai jaustis vandens ženklai. Ir netgi labai blogai. Ir toks poveikis gali užsitęsti keletą dienų. Tai ypač blogas laikas, jei dar ir depresija sergate. Jei tokiu metu savijauta blogės, reikia kreiptis pagalbos į specialistus, nes toks laikas ne vienam sukelia gilią savidestrukcija su galimu blogiausiu scenarijumi.
Visiškai atvirkštinė situacija su Ugnies ženklais, kurių dauguma taps nepakenčiamais cinikais. Ai patys jie tai vadins puikiu humoro jausmu. Tik aplinkiniams tai labiau primins patyčias.
Kiti ženklai išlaikys daugiau/mažiau neutralias pozicijas.

Eiti prie įrankių juostos