Konsultacijos

Vasario 28 d.

Na štai ir vėl muzikos diena. Ką ten diena, iš esmės visas muzikos mėnuo. Iki pat kovo 26 d. bus muzikos mėnuo ir muzika veiks gydančiai tiek kūną, tiek sielą. Pradėkite klausytis jau dabar. Šiandien palankiausia klausyti senus hitus. Nuo rytojaus jau bus progresyvesnės muzikos laikas. Iš esmės muzika yra vienas geriausių dalykų, kuriuo pasižymi šis pasaulis. Reikia tai vertinti ir tuo naudotis. Kituose gal tik angelai arfomis nuobodžiai dzinguliuoja.
Taip pat šiandien smulkių nesusipratimų, netyčinių klaidų laikas, kurios bus nereikšmingos, tiesiog jausite gėdą ir didelį nesmagumą to pasekoje. Pavyzdžiui, netyčia ne ten parašysite, netyčia ne tam išsiųsite, o atitaisyti bus per vėlu. Didelės žalos nepadarys, tiesiog bus gėdos akimirka ir tiek. Būkite atidūs. Taigi šį vakarą geriau likti namuose ir užsiimti kokia nepavojinga veikla. Pavyzdžiui, rankdarbiais. Puikus laikas gaminti baldus, nerti, gaminti žaislus. Taip pat geras laikas stebėti tolimus objektus, na čia galima žvaigždes stebėti per teleskopą ar laukinę gyvūniją per žiūronus, tačiau galima ir kaimynus šnipinėti pro gretimo daugiabučio langus. Na kiekvienam pagal pomėgius ir reikalingumą. Tai tokios užkulisinės sėkmės laikas, kuomet sekasi „pilkiesiems kardinolams“, sėkminga regzti intrigas, žarstyti žarijas svetimomis rankomis ir t.t.
Tokią dieną mes keistai elgiamės, todėl nenustebkite, jie kažkas išvadins švelniai tariant keistuoliu arba kaip mūsuose labiau mėgstama „nesveiku“. Tik pradžioje nelengva jaustis balta varna, bet ilgainiui supranti, kad būti kitokiu tiesiog reiškia, jog esi išskirtinės kokybės. Na kaip ten būna tos daiktų serijos „limited edition“ – riboto tiražo. Tai ir čia taip. Jei jus apkaltino kitoniškumu, priimkite tai kaip didžiausią komplimentą. Žmonės retai mato kitokius, nes kitokie neretai bijo pasirodyti, o ir procentaliai jų yra žymiai mažiau. Tačiau turėkite omenyje, kad būtent išskirtiniai dalykai, visada būna riboto tiražo. Nes tai ne masėms, tai vienetams 🙂
Dažnas klausimas, kas yra retrogradinė planeta? Na tai toks astronominis reiškinys, kuomet planeta tarsi juda atgal. Iš tikro tai tik optinė iliuzija, bet pavadinkim tai judėjimu atbulai žemės atžvilgiu ir praleiskime tuos sudėtingus terminus. Taip nutinka su kiekviena planeta apytiksliai kartą į metus (turėkite omenyje, kad tai negalioja Saulei ir Mėnuliui). Gimimo horoskope tokia padėtis visiškai nereikšminga, tačiau prognozėse, vadinamuose tranzituose ji turi reikšmę – tai reiškia, kad praėjęs periodas dabar pasikartos. Pasisekė, jei jo metu susidarė geri dariniai – dabar jie pasikartos, tačiau jei dariniai buvo neigiami, jie irgi dabar kartosis. Na pavyzdžiui, Plutono retrogradinis judėjimas trunka maždaug 5-6 mėnesius ir įvyksta kartą į metus. Taip pat ir Neptūno bei Urano. Saturno retrogradinis judėjimas jau trumpesnis – 4-5 mėnesiai, taip pat kartą į metus. Jupiterio irgi, tačiau tai nutinka kartą į 13 mėnesių. Marso – 55 – 81 diena apytiksliai kartą į dvejus metus. Veneros apie 6 savaites kartą į 18 mėnesių. Merkurijaus – apie 3 savaites 4/5 kartus į metus.
Kalbant apie dvasingumą – kiekvienas mūsų gimdamas atsineša galimybes, galias, suvokimą. Kitaip tariant duotybių krepšelį ir yra atsakingas už tai kaip jį naudos. Kiekviena žmogiška būtybė ateidama atsineša pareigas sau, pasauliui bei aukštesnėms jėgoms. Taip, ji turi laisvą valią priimti sprendimus, tačiau pareigas ji irgi turi. Todėl gyvenimo eigoje ji privalo mokytis valdyti emocijas, mažinti poreikius, save kontroliuoti, kaupti žinias ir auginti savo suvokimą. Tai tiek minčių šiai dienai 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=_jiqSLsd-DE

Eiti prie įrankių juostos