Konsultacijos

Vasario 26 d.

Planetos juokiasi iš mūsų – puiki diena keliauti. Galimi ypatingi įspūdžiai, galite sutikti ypatingus žmones. Geras laikas papildyti garderobą sportine apranga ar atnaujinti turimą. Tai geresnė investicija nei į veido kaukes, kurios nuo viruso vis tiek neapsaugo. Šiandien reikia palepinti save maistu, tai jei vakar patingėjote kepti blynus, galite tai padaryti šiandien.
Kalbant apie virusą…na kol kas vis dar laikas kai žmonių imunitetas jam itin neatsparus. Bet ne tik jam, apskritai sveikata gali šlubuoti ir gali prireikti medikų pagalbos. Bet išlaikykime sveiką protą. Aš ir pati čiaudau, tačiau tai ne priežastis vykti į skubios pagalbos skyrių. Aš suprantu, kad dauguma jaučiame nerimą, juo labiau, kad šiandien dar ir padidinto nerimo diena. Tačiau beprasmė panika situacijos nepagerins. Bent jau šiandien didesnė tikimybė pasigauti gripą, susirgti ausų ligomis. Na o nerimą veiksmingą šiandien slopinti piešiant, tapant.

Tai išskirtinė diena Žuvims, jos gali išgyventi ypatingus dvasinius potyrius, sustiprės meilės, empatijos jausmas, augs kūrybiškumas, vaizduotė, estetinis jausmas, jos bus ypač jautrios menui ir grožiui. Svajokite, svajonės jus apdovanos puikiomis mintimis ir naujais planais. Pieškite. Apdovanokite save papuošalais su Mėnulio akmeniu. Bet kur Žuvis šiandien gali nušvisti ypatingu grožiu arba sukurti kažką gražaus.
Saulė keliauja Žuvų ženklų, šiandien vis dar gera diena dvasiniam tobulėjimui, disciplinos ugdymui savyje. Mėnulis pereina į Avino ženklą. Gera diena naujai pradžiai. Tiesa, jis keletui valandų sudarys bjaurius aspektus, todėl bus ir valandų, kuomet gyvenimas nedžiugins. Saulė vis dar puikiame derinyje su Marsu, tad pasikartosiu – puikus laikas naujai pradžiai arba galutinei pabaigai – paleisti dalykus ir žmones, kurių mums nebereikia. Taip pat Saaulė jungiasi su Merkurijumi, nors jis ir retrogradinis, bet vis tiek gali atnešti gerų naujienų ar gerą naujovę. Tiesa, Venera sudaro neigiamus aspektus, todėl šiandien bus sunkiau pasitikėti savimi, galite sulaukti neigiamos nuomonės apie save. Patartina ją ignoruoti. Reikia nepamiršti, kad retrogradinis Merkurijus kuria sumaištį žmonių galvose, skatina kalbėti netinkamus dalykus, todėl tokiu laiku verčiau daugiau būti namuose. Galimi keisti sapnai, kas turi polinkį, gali lunatikuoti. Pasistenkite būti kuo geresni kitiems, dabar geriausia, ką galite padaryti. Daugelį gali kankinti bloga nuojauta, sustiprės baimė susirgti. Geriausia, ką galite padaryti dėl savęs tai sąmoningai stengtis galvoti tik pozityviai, beje, tai gan stipriai veiks. Tie, kurie sugebės išlaikyti pozityvų mąstymą, bus net ir fiziškai kur kas stipresni nei kiti. Atsitraukite nuo naujienų skaitymo ir išsikepkite blynų, gal net kokį blynų tortą. Didelis gabalas saldėsiu su puodeliu kavos dabar pats geriausias vaistas 🙂

Eiti prie įrankių juostos