Konsultacijos

Vasario 25 d.

Šiandien labai graži diena. Ir pagrinde viskas suksis apie meilę bei jausmus. Tačiau intensyvumas šiandien toks stiprus, kad ta meilė gali būti tiesiog mirtina. Kaip sakė Lauren Oliver – meilė yra mirtinas dalykas, ji žudo mes kai yra ir lygiai taip pat žudo kai nėra. Tai būkite atsargūs. Šiandien didelių aistrų metas. Gal net geriau vakarą su knyga praleisti. Tarp kitko galiu parekomenduoti detektyvą tos pačios Lauren Oliver „Broken Things“.  Nes tokiu metu vyksta dvikovos, trikovos, keturkovos ir pan. dėl meilės. Ir itin aistringi asmenys kovoje gali ir tikras kulkas panaudoti. Apskritai šiandien verčiau laikytis atokiai nuo ginklų. Automatiškai kai meilė temdo protą, tai ne pati geriausia diena verslui. Ypatingai labai stambiam. Tokiu metu gali užsidaryti plačios durys į pelną, nutrūkti stambūs sandoriai. Ypatingai tarptautiniai. Na ir stipriausiai poveikį jaus ugnies ženklai. Dauguma jų leisis į įvairius meilės žaidimus, dalis kovos aršias kovas ir tikėtina netgi kumščiais, o ne tik žodžiais. Tačiau toks laikas gali visiškai neveikti Vėžių, Svarstyklių ir Žuvų.
Tai tinkama diena pirkti baldus. Ypač spintas. Ypač drabužiams. Apskritai tai tokia pozityviai aktyvi diena. Sakyčiau pakankamai retokai tokios pasitaiko. Būtinai išnaudokite šį gerą laiką.
Tai puiki diena astralinei projekcijai ir sąmoningam sapnavimui. Tokią dieną sutinkamos teigiamos mistinės būtybės, atrandamos vietos, kurios kažkada buvo namais. Tokią dieną ateina patirtys, kurių nebeįmanoma pamiršti ir toliau be jų gyventi. Taip pat tai puikus laikas astrologijos studijoms – iš esmės sinastrijai, kadangi tai meilės diena.
Šiandien tokia stiprių jausmų diena. Tačiau nebūtinai tai turi pasireikšti kaip jausmai kitam žmogui. Tokią dieną mes stipriau jaučiame ir save, todėl tai ir vidinių atradimų diena, savęs atradimo diena.

Eiti prie įrankių juostos