Konsultacijos

Vasario 25 d.

Vakar sulaukiau ne vieno klausimo kaip bus su corona virusu. Ir aš sakau atvirai, aš nežinau. Kai paskutinį kartą buvo didžioji konjunkcija Ožiaragyje, aš dar čia nebuvau. Tai buvo prieš 500 metų. Tiesa, aš apie tai rašiau berods gruodžio pabaigoje ar sausio pirmomis dienomis, galite susirasti mano seną postą, jis niekur nedingęs. Rašiau, kad nagrinėdama tą padėtį radau, jog buvo maro epidemija. Kad nagrinėdama kitas padėtis, t.y. Saturno/Plutono konjunkciją kituose ženkluose irgi radau epidemijų. Nors man ir pačiai sunku buvo patikėti tuo, ką matau. Iš kitos pusės, daugelį metų tyrinėdama žmonijos istoriją, aš seniai buvau suvokusi, kad civilizacija vieną dieną užsibaigs ir prasidės iš naujo. Ar tai jau  toji pabaiga? Na aš nežinau, galiu tik pasakyt, kad maro epidemiją ju išgyvenime ir vystėmės toliau. Kodėl dabar suintensyvėjo? Galiu daryt prielaidą, kad dėl planetinio aktyvumo Žuvų ženkle, kuris atsakingas už epidemijas. Ir jei aš teisi, tuomet labai didelė virusinė krizė žmonijos laukia maždaug 2054 metais. O dabar mes galime tik laukti ir nepanikuoti be reikalo.

Na o dabar pereikime prie dienos reikalų.Taigi tai pasninko diena, rekomenduotina šiandien valgyti minimaliai, net ir skysčių vartoti labai saikingai.  Apskritai sveikatai tai prasta diena, tuo tikriausiai nei kiek ir nenustebinau. Saugokite save. Šiuo metu atsparumas užkrečiamoms ligoms drastiškai kritęs ir mums belieka pasidžiaugti, kad kol kas corona Lietuvos nepasiekė. Tačiau tie, kas jau kažkuo serga, ypač turi senų bėdų, ypač su širdimi, šiandien turi itin savimi rūpintis. Ypač tai gali jaustis jauniems žmonėms, vaikams.
Šiandien su bloga savijauta veiksmingai padės kovoti dailės terapiją, ypač tiktų lankyti parodas, na jei virusų nebijote. Tinka pirkti paveikslus. Taip pat šiandien veiksminga meditacija, vizualizacija, siekiant atsikratyti blogų minčių ir emocijų. Ji turi būti siejama su vandeniu kaip kad prausimasis tyrame vandenyje, panėrimas į viską nuplaunantį vandenyną. Galite ir sapnuoti vandenį.  Gerai veiks joga, ypač ryte, vonia su putomis, masažas su aliejumi, net ir taurė vyno. O taip pat idealus laikas muzikai, rašymui, filosofijai, dvasingiems pokalbiams, menui apskritai, ypač jei jis keistas, net beprotiškas.

Saulė keliauja Žuvų ženklu, vadinasi tai geras laikas geriems darbams, darbams be atlygio, pagalbai kitiems, gerai valiai, gerumui apskritai. Pasistenkite šiandien skleisti gerumą. Taip pat Saulė sudaro teigiamą aspektą su Marsu, todėl bus daugiau pasitikėjimo savimi, daugiau energijos ir ryžto siekti tikslų. Tai puikus laikas fiziniam aktyvumui, o taip pat ir meilei, ypač fizinei. Tačiau tai išgyvenimo, o ne aktyvių kovų metas. Tokiu laiku reikia dreifuoti vandens paviršiuje, o ne irtis į kitą krantą.

Kaip sakė Dalai Lamai: kartais didžiausia sėkmė yra negauti to, ko nori. Ir šiandien kaip tik jūs galite tai suprasti, bet šunį galite įsigyti ir gauti visada. O šiandien tam idealus laikas. Taip pat ir katę, o jei augintinį jau turite, skirkite šiandien jam daugiau dėmesio, jis irgi jus veiks gydančiai. Ir susitvarkykite namus, idealiai. Tai irgi bus savotiška apsivalymo meditacijos forma.

https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/profesorius-caplinskas-perspeja-lietuvius-del-koronaviruso-situacija-pavojingesne-nei-anksciau-maneme.d?id=83611505&fbclid=IwAR13RDSdvMD0NnEifIL2_UmoVm5ATTFi7aRCmx2nku8ifKyEkohFiHRXa3g
Eiti prie įrankių juostos