Konsultacijos

Vasario 22 d.

Išdidumo ir perdėto pasitikėjimo savimi dienos (tame tarpe ir savaitgalis). Tokią dieną apima jausmas, kad viską žinau geriau už visus, esu pats protingiausias ir pan. Atsiranda ir noras savimi visiems girtis. Rekomenduotina šiomis dienomis, kuo daugiau tylėti. Leiskite kalbėti kitiems, o patys išlikite tyliais stebėtojais. Nes vėliau gali būti gėda dėl savo kalakutiškų tauškalų. Tokiu metu labai lengvai paveikiami žemo intelekto, primityvūs žmonės, todėl tuo lengvai gali pasinaudoti politikai ir kiti, kuriems tai naudinga. Ta proga ir pati norėčiau paprašyti – nesiųskite man įrodymų, kad egzistuoja lilit veikimas, kaip mus veikia asteroidai ir kitos nesąmonės. Aš suprantu, jūs „sudarėte“ vieną horoskopą ir jums atrodo, kad žinote viską. Aš sudariau jų tūkstančius ir vis dar nežinau daugybės dalykų. Su šiais klausimais eikite ten ir pas tuos, kas tomis erezijomis tiki. Aš remiuosi statistika.
Daugelį tokiomis dienomis apima stiprus noras pirkti. Aš rekomenduočiau jį valdyti ir eiti į kompromisą su savimi – nusipirkti kažką naudingo ir praktiško, bet tik vieną daiktą. Pavyzdžiui, plonesnį, kokybišką megztuką pavasariui. Rekomenduotina tokią dieną laikytis kuklaus stiliaus. Sėkmės spalva – pilka.
Tai geras laikas medžioklei, medžiotojams.
Šiek tiek apie žmogaus gyvenimą. Žmogus nuolat išgyvena keletą fazių – būdravimo, kuomet yra sąmoningas arba tai dar vadinama prabudimu, kai kurie sakosi esą nušvitę, bet čia toks perdėtas savęs vertinimas, nes realiai išlaikyti sąmoningumą visą laiką sunkiai įmanomas dalykas. Iš esmės jau turi mažų mažiausiai pusdieviu būti. O tokių vienetai. Ir net jie kartais užmigdomi materijos. Kita stadija yra nesąmoningas miegas. Tai kai žmogus visiškai paskendęs materijoje ir dvasinio sąmoningumo tuo metu pas jį nėra. Taip gali nutikti net labai giliai ezoterikoje esantiems žmonėms, tiksliau ir nutinka. Tai normalu. Sielai irgi reikia poilsio, t.y. pamiegoti. Na ir trečioji stadija – sąmoningas sapnavimas arba iš esmės didžiausio sąmoningumo fazė. Kuo žmogus labiau tobulėja, kuo toliau pažengia į priekį, tuo ilgiau ir lengviau jis gali išlikti būdravimo fazėje. Jei pradžioje tai reiškiasi kaip sąmoningumo pliūpsniai, kurie pasireiškia nauju suvokimu, tačiau trunka tik keletą akimirkų, tai galiausiai galima prieiti iki tokio sąmoningumo išlaikymo beveik visą laiką ir natūralaus egzistavimo jame be pastangų. Automatiškai keičiasi žmogaus sapnai, nors aš rekomenduoju praktikuoti sąmoningą sapnavimą, nelaukiant kol tai nutiks savaime, nes gali ir niekada nenutikti. Iš esmės tai nuostabiausia, kas gali nutikti dar būnant šioje žemėje. Tai gali ir gąsdinti pradžioje. Tačiau tai yra patirtis, būsena, jausmai, kurios neįmanoma išgyventi būnant net ir sąmoningu šioje žemėje. Tai kitos erdvės ir kiti pasauliai. Tik per ten ateina dalis suvokimo, būtino sielos progresui. Tik per ten įmanomi tam tikri sielos potyriai. Tik ten yra tam tikrų žinių šaltinis. Sąmoningas sapnavimas labai aiškiai leidžia žmogui įsisąmoninti, kad šis pasaulis toli gražu nėra vienintelė gyvenama vieta, kad egzistuoja ir kitos gyvybės formos bei kiti pasauliai. Tai tarsi galimybė išeiti iš uždaro tamsaus burbulo ir pamatyti naujus horizontus.Dažnas sako, bet aš nežinau nuo ko pradėti, nerandu informacijos kaip tai daryti. Kažkada buvo toks forumas gyvassapnas. Ten rinkdavosi tai praktikavę žmonės. Labai gaila iš ties, kad jis nebegzistuoja. Iš esmės tai buvo vienintelė vertinga vieta, kiek esu aplankius Lietuvos ezoterikos sambūrių. O aplankiusi esu tikrai daug. Spėju, kad analogų jam ir dabar nėra. Taigi mano trumpi patarimai pirmai pradžiai:
1. Pradėkite labai paprastai. Užrašinėkite savo sapnus. Čia turi būti tam tikra tvarka. Šalia jūsų lovos turi būti rašiklis ir ant ko rašyti ir tik prabudus jūs bent jau trumpai, bendrais bruožais turite užrašyti sapną. Ne į tualetą nueiti, ne atsigerti ir dantis išsivalyti, o dar lovoje užrašyti sapną. Todėl, kad sąmonė daugelį sapnų išlaiko labai trumpai ir įmanoma jį atsiminti tik pirmomis akimirkomis, tačiau užrašydami, išlaikysite jį atmintyje. Be abejo, sapnų dienoraštį reikia reguliariai skaityti.
2. Daug kartų į dieną užduokite sau klausimą: ar aš sapnuoju? Dabar tai gali skambėti kvailai, bet vieną dieną jūs užduosite sau šį klausimą jau sapne ir sąmoningai į jį atsakysite.
3. Skaitykite, skaitykite, skaitykite. Skaitymas padės gilinti žinias, atsirinkti. Mokykitės anglų kalbos. Aš nesu rusofobė, kaip tik priešingai, bet rusų ezoterikos literatūroje koks 90 procentų yra new age pasakų, kurios bevertės, klaidina ir tik veda į sumaištį. Tikrai gera literatūra yra prieinama tik anglų kalba. Bent jau kol kas.
4. Ugdykite discipliną. Pamažu. Ezoterikos kelias yra labai labai sunkus. Todėl kad jis įmanomas tik einant atsižadėjimo ir griežtos disciplinos keliu. Ir pamažu teks to išmokti. Tik pradėti reikia nuo mažų dalykų – tarkim pradžioje įvesti vieną privalomą punktą, kad rytą pradėsite nuo sporto – mankštos, ėjimo, bėgimo ir t.t. Kai tai tikrai taps neatsiejama jūsų gyvenimo dalimi, galima jau įvesti ir naują režimo dalį. 
Ir atminkite, niekas jūsų neverčia nieko daryti 🙂 Jei nejaučiate savyje to degančio alkio, niekas jūsų neverčia gyventi kitaip ir busti iš miego. Bet jei jaučiate, tuomet nebeatidėliokite. Taip, mokslo šaknys karčios ir kelias ilgas be erškėčiais klotas. Tačiau vaisiai jo gale labai saldūs.
Gero savaitgalio 🙂

Eiti prie įrankių juostos