Konsultacijos

[:lt]Vasario 22 d.[:]

[:lt][:lt]Sako man viena klientė tai niekas negerėja. Na taip, niekas negerėja. Kol kas Uranas su Saturnu maksimalios įtampos taške, bet labai lėtai juda skirstymosi linkme. Reikia palaukti kol labiau nutols. Bet tai jau ne už kalnų. Jau trečiadienį atstumas bus didesnis. Tačiau kol kas dar nelabai kas. Vis tik jau galima pasveikinti tuos, kam pavyko išgyventi pirmąjį iš trijų apokaliptinių darinių. Taip, šis aspektas dar du kartus bus labai stiprus. Mes ką tik įveikėme pirmą ir einame į poilsį…Vis tik atsižvelgiant į tai, kad tarp pirmojo ir antrojo piko nebus visiško štilio periodo, tai tas poilsis gali labiau priminti paskubom rūkomą cigaretę tarp pirmo ir antro raundo. Nors aš labai tikiuosi, kad iki balandžio pabaigos mes tikrai galėsime atsikvėpti. Iki to laiko daugiau nebus ir retrogradinių planetų. Tai dabar iki kovo pabaigos galima pasisaldinti gyvenimą svajonėmis ir iliuzijomis, o kovo pabaigoje pereisime į Avino ženklą pavasarinio sporto sezonui.

Diena labai bjauri sveikatos atžvilgiu, ypač jei turite bėdų su inkstais, šlapimo sistemos organais. Taip pat tokiu metu galimi įvairaus pobūdžio kraujavimai. Taip kad saugokite save labai labai. Nuo užmiesčio šiandien verčiau susilaikyti, pasivaikščiokite mieste. Gamta šiuo metu nėra labai palanki žmogui. Šiandien bus daug pavydo. Galima būtų sakyti taip, kad silpnieji visą savo pyktį kreips į stipriuosius. Na ne pyktį, bet pagiežingą pavydą. Tiesa, į vakarą situaciją šiek tiek prašviesės ir naktis jau turėtų būti lengvesnė. Tačiau dieną bujos narcistinės asmenybės. Taip kad jeigu jūs normalus žmogus, tai diena jums ne kažką…Nepamirškite, kad silpnas, nepavojingas žmogus nėra tapatu geras žmogus. Dabar tokių saugotis reikia labiausiai. Ir atminkite, kad net pavojingiausias nusikaltėlis gali būti geru žmogumi, jei jis moka save kontroliuoti.
Versle irgi ne pyragai, gali neprotingais sprendimais tiesiog priblokšti verslo partneriai, kitose srityse – sąjungininkai. Ką ten priblokšti, širdies ritmą sutrikdyti gali. Bet pasidžiaukime tuo, kad antradienis jau bus geresnis nei pirmadienis. O ir šiandien tikrai ne visi bus blogi ir jūs galite nustebti sulaukę žinios, kad kažkas jūsų labai pasiilgo, jumis rūpinasi, dėl jūsų pergyvena. Apskritai emocijų bus labai daug, pačių įvairiausių.

Liūtas bus labai socialus. Mergelė visų nekęs. Žuvys šiandien visai normaliai save kontroliuos. O štai Vėžiai gali visai išprotėti kaip sakoma. Na bent jau elgesys tikrai bus mažai pakenčiamas.
Geroji žinia – Merkurijus baigė retrogradinį judėjimą. Kol buvo retrogradinis, jis galėjo atnešti jums senus draugus iš praeities (cha cha, man būtent taip ir nutiko 😀 ), tačiau esami ryšiai galėjo nutrūkti ir netgi ne vieną kartą. Jūs patys galėjote ieškoti senų draugų, tikrinti buvusių bendramokslių profilius socialiniuose tinkluose, kažkam parašyti. Šį kartą tai buvo toks nedidelis išsigryninimo periodas.
Sunkumus kelia Veneros – Marso neigiamas aspektas. Tai sukaupkite visą drąsą, eikite iš komforto zonos. Būkite aktyvūs. Tokiu metu pasyvumas gali veikti tiesiog žudančiai. Taip pat galimi santuokiniai/partnerystės konfliktai dėl finansų. Ypač moterys gali jausti nepasitenkinimą vyrų per mažu uždarbiu, indėliu į namus.Siūlyčiau didelio streso metu palepinti save nuostabia vonia su kristalais, akmenimis, žvakėmis ir gyvomis gėlėmis. Tame yra viskas, ko reikia Žuvų sezonui užganėdinti. Tai čia silpnesniems. O stipresni gali išbėgti basomis pasivaikščioti į kiemą, medituoti stūgaujančiame vėjyje. Šiandien apskritai tokia diena nors kauk. Ir ne vienam gali kilti minčių prisigerti Mėnulio šviesoje. Ypač gyvenantiems kažkur toliau nuo didžiųjų miestų.
Beje, šiandien geras laikas rinkti vardą būsimam kūdikiui, jei laukiatės.

Taip pat baigėsi laikas kai sočiai pavalgyti ar ėsti kaip kewlei buvo normalu ir net neblogai. Šiandien žiūrėkite, ką valgote. Nors šiai dienai atsisakykite pramoniniu būdu perdirbto maisto, valgykite kuo daugiau daržovių.
Tai smagios savaitės :)[:][:]

Eiti prie įrankių juostos