Konsultacijos

Vasario 21 – 23 d.

Dienos visiškai neblogos laukia, tačiau bus didesnė rizika traumų, nelaimingų atsitikimų taigi bent jau patys venkite bet kokios rizikingos veiklos, pavyzdžiui, nereikėtų atlikinėti kaskadinių triukų, reikėtų rinktis saugius kerzus, ugsus, kedus, o ne aukštakulnius ir t.t. Verčiau eit atnaujinti garderobą, kam laikas tikrai tinkamas. Ir pasidovanoti kažką išskirtinio, t.y. išskiriančio jus iš minios. Pavyzdžiui, įdomias kelnes. Šiuo metu sėkmės spalvos tamsios, bet tai margi deriniai, o ne klasikinis vienspalvis audinys. Ypač juoda, tačiau sėkminga ir žydra bei balta. Tokiomis dienomis apskritai kaip niekad gali pavykti rasti labai gražių dalykų. Taip pat tai geras laikas sporto varžyboms, tinka eiti tokias stebėti. Tinka keliauti, bet labiau į aplinkines kaimynines šalis, tarkim tokias kaip Vokietija.
Išskirtinesnis laikas Svarstyklėms. Jos bus kaip Snieguolė iš pasakos – linksmuolės, jausis praktiškai Holivudo žvaigždėmis, o kitiems toks savęs vertinimas irgi bus gan priimtinas (tarp kitko idealus laikas aktorėms/iams Svarstyklėms), bus tokios „popačkos“ – klyks pamačiusios tarakoną, tačiau bus taikios, gyvens harmonijoje su savimi ir aplinkiniais.
Mėnulis šiomis dienomis keliaus Vandenio ženklu, todėl būsime socialesni, labiau orientuoti į ateitį, linkę keistis, daryti, veikti kitaip, naujai. Toks laikas gali pateikti ne vieną siurprizą, atnešti nuostabius sapnus. Tačiau dalis mūsų bus maištautojais, sieks pokyčių gan drastiškai. Bet kokiu atveju tai puikus laikas grupinei veiklai, bendrumui su kitais, humanitarinei veiklai (turiu omenyje pagalbą kitiems). Sekmadienio vakare Mėnulis pereis į Žuvų ženklą ir tn įvyks Mėnulio jaunatis. Iki jos galite įsigyti Mėlynąjį kalcitą (vėliau galėsite jį naudoti kol Saulė pereis į Avino ženklą). Šis akmuo veikia raminančiai, valo neigiamą energiją. Artėjančiai jaunačiai jis būtų puikus kompanionas, tik nežinau ar tokį akmenį galima rasti pirkti Lietuvoje. Jį reikia dėtis po pagalve, bet galima ne miego metu ir kitur laikyti.
Primenu, kad Jupiteris vis dar sudaro teigiamą aspektą su Neptūnu. Jupiteris yra teisė ir visuomeninės normos. Neptūnas – tikėjimas, negatyvios nuotaikos, skysčiai. Šis derinys susidaro iš Ožiaragio ženklo, kuriame šiuo metu yra Jupiteris. Nors tai nėra tiek svarbu, nes iš bet kokio ženklo toks darinys būtų puikus. Tai galimybių laikas. Ir šis darinys dar kartą šiemet pasikartos liepos 27 – spalio 12 dienomis. Kitaip tariant tokiu metu į žmogaus gyvenimą ateina naujos perspektyvos, kultūros, idėjos. Tai tarsi dangaus palapinė, kuri apsaugo mus nuo negandų lietaus.Saulė keliauja Žuvų ženklu, kitaip tariant tai Žuvų sezonas, todėl bus daugiau viešų ašarų, bus rizika įsimylėti pačius netinkamiausius žmones, bus jaučiančių viso pasaulio skausmą, išaugs užmaršumas, žmonės kur kas daugiau svajos, gelbės kenčiančius, tačiau labai tingės dirbti su savo ydomis. Sakyčiau egoizmo ir mėgavimosi savimi bus per daug, nors pridengta tai bus labai gražiais ketinimais.
Dalis žmonių labai sunkiai išgyvena pokyčius ir krizes. Na gerai, didesnioji dalis. Suku ištverti kai įprastas gyvenimo paveikslas išsibarsto į šipulius tarsi pigi dėlionė. Iš ties tai visai natūralus procesas. Tik taip įmanoma sudėlioti naują. Į tą pačią vietą dviejų paveikslų nepakabinsi. Galima tik vieną pakeisti kitu.
Na o grįžtant prie žemiškų dalykų, šį savaitgalį būtinai išsikepkite pyragą. Naminį. Jūs to nusipelnėte. Visiškai nesvarbu ar tai bus šokoladinės maskarponės, ar vyšnių, ar obuolių, o gal spanguolių, riešutų ar tiesiog cinamono. Kiekvienam pagal skonį. Bet yra laikas sunkiai dirbti, yra laikas save apdovanoti. Dabar pastarasis variantas. Ir gerai išsimiegokite. Pradėkite nuo to jau šiandien. Miegas tai tarsi mažasis gimimo – mirties spektaklis. Kaskart eidami miegoti mes išgyvename mažąją mirtį. Taip, mūsų kūnas puikiai funkcionuoja ir su fizine mirtimi ši situacija neturi nieko bendro. Tačiau mūsų siela keliauja į tas vietas, kur iškeliau mirus ir kūnui. Vieni žmonės dar šiame gyvenime įgyja šį suvokimą ir išmoksta gyventi dvejose realybėse. Kiti savo sapnų nepamena ir visą laiką gyvena mirties baimėje. Bet mirtis….ji tokia kaip užmigti…Niekas nepasibaigė, jūs tik iškeliavote kitur. O gal mes kaip tik prabundame nakties gyvenimui ir užmiegame materijos miegu?
Ir dar dėl meilės….vis tik ar egzistuoja ta amžina meilė. Ne, tokia kaip žmonės ją suvokia tikrai ne. Paprastai ta meilė supainiojama su kūniška aistra ir tai visada be išimties yra laikina. Yra ir kita meilės forma. Aukštesnė, ji čia sutinkama rečiau. Problema tik tame, kad žmogus, kuris jau sugeba tokią meilę jausti, nebebūna poroje su kažkuo. Ta jo meilė labai universali, nenukreipta į konkretų žmogų, nesusijusi su seksualiniais poreikiais. Vėl gi, tai natūralus etapas, tarp kitko būtent tuo bandė bažnyčia pridengti savo kunigų ir vienuolių statusą – ta universalia meile. Bet čia negalima taip pasakyt – viskas, aš tobulėsiu dvasiškai ir gyvensiu celibate, kad būsiu tobulesnis. O labai dažnai būtent taip vyksta žmonių gyvenime, kurie renkasi tą dvasingąjį kelią. Iš tikro tai turi būti atvirkščiai. Tai ilgainiui tampa natūraliu poreikiu. Na ne poreikiu, net nežinau kaip tiksliau įvardinti. Natūraliai ta žemiška meilė nebedomina. Vėl gi, joje nėra nieko blogo. Buvimas su kitu žmogumi mus visada koreguoja, keičia, moko. Tačiau būti reikia tik tol, kol tas santykis kažką duoda. Kai jis tampa nesibaigiančių kančios ir nemalonumų šaltinių, visai nėra jokios prasmės jo tęsti. Tas pats ir su santuoka. Meilei santuoka nereikalinga. Tai tiesiog teisinio statuso įregistravimas, kad gyventi būtų patogiau ir paprasčiau, jei yra tam priežasčių. Patikėkite, dievams tikrai nusisjpaut, ką jūs tn žaidžiate. Vargu ar jie iš savo aukštybių suvokia tokias smulkmenas. O juk ir dievais jūs patys juos pavadinote. Skruzdėlėms mes irgi dievai. Bet ar tikrai tokiais jaučiamės?
Beje, tai puikios dienos atnaujinti namus bet kuria prasme. Ypač kurti naują interjerą. Aktyviu Ožiaragio periodu geriausi rinktis skandinavišką stilių, šviesias spalvas. Jei planuojate kažką daryti ir neapsisprendžiate nuo ko pradėti, pradėkite šį kartą nuo miegamojo 🙂
Gero poilsio 🙂

https://giphy.com/gifs/VhEen2ER8XX2umLQID…

Eiti prie įrankių juostos