Konsultacijos

[:lt]Vasario 19 – 21 d. [:]

[:lt]Prasidėjo šiek tiek magiškas laikas, todėl šiandien siųskite nuoširdžius palinkėjimus tiems, kurie jums brangūs. Linkėkite laimės, sėkmės, pinigų, prašykite maldose juos apsaugoti. Kaip jau ir minėjau vakar, nuo šiol mes einame į lengvesnę pusę ir manau, kad keleto savaičių bėgyje situacija tikrai gerokai palaisvės, bet tai nebus galutinis taškas. Praėjusią savaitę rašiau Saturno – Urano aspekto suartėjimo ir nutolimo datas tai tų bangavimų dar bus nemažai ir tikrai realu nuo atlaisvinimų vėl grįžti prie suvaržymų. Bet visumoje laikas iki balandžio vidurio ar net gegužės turėtų būti geresnis nei paskutinis pusmetis. Po to Saturno – Urano sąjunga vėl kuriam laikui stiprės. Na o kol kas tai vidinės ir išorinės kovos, įtampa, seno ir naujo konfrontacija, ką mes šiuo metu ir stebime – pasaulis pasikeitė, žmonės, verslai irgi turi keistis bei prisitaikyti prie esamos situacijos. Nori ar nenori jiems teks tai padaryti. Tačiau jie įnirtingai priešinasi atgyvenusiai sistemai. Tai kova, kurios jūs nelaimėsite. Ir jei aš turėčiau šiuo metu dėl karantino uždarytą verslą, aš nedelsiant galvočiau kaip jį performuoti, pritaikyti esamai realybei. Tai vienintelis būdas šioje situacijoje laimėti. Ir šiuo metu tai galioja bet kurioje gyvenimo situacijoje. Jei kažkur esate ribojamas, jei kažkas nevaldomai griuna, nesistenkite išsaugoti, verčiau pagalvokite kaip tai pakeisti ir pritaikyti, kad sėkmingai veiktų esamoje situacijoje. Tokie žmonės iš šio laiko netgi naudos turės. O tie, kurie kategoriškai atsisakys keisti ir gyventi naujomis sąlygomis…na jie bus spaudžiami planetinio poveikio iki sutrupės…Šis bjaurus darinys ilgai dar sunkins mums gyvenimą, ko pasekoje šiemet mūsų laukia tokie fantastiški dalykėliai kaip sprogimai, masinės šaudynės, bjaurūs teisminiai procesai ir apkaltos ar kaltinimai. Tai tvarkos ir chaoso kova. O asmeniniame lygmenyje, jei su kažkuo kils kovos, karai, sunkūs konfliktai, tai ženklas, kad jums jau laikas sukti naujais keliais – ar tai antroji pusė būtų, ar vadovas, ar kaimynai.

Patarčiau susilaikyti nuo vandens transporto. Dabar bus didesnė skendimo rizika. Reikėtų ir nuo interneto pailsėti, nes tai tokia nesusipratimų diena – kažką skaičiau, kažko nesupratau, kažką ištraukiau iš konteksto ir dar labiau susipainiojau. Gali kankinti nemiga. Apskritai šiandien tos vidinės sumaišties dar bus nemažai. Sveikatai laikas irgi šiaip sau. Ypač save saugokite, jei turite bėdų su inkstais.

Vandenis šiandien bus pesimizmo karalius. Tiesiog kvėpuos juoda spalva. Gal net gotišką makiažą pasidarys. Jį trauks senovė ir mistika. Tuo tarpu Skorpionas bus švelniai rožinis ir pūkuotas. Elgsis kaip nesusitupėjęs paauglys, spygčios, kvailai, kalbės paauglišku žargonu, gali pramiegoti darbą ir vietoj sadistinių filmų vakare žiūrėti filmukus vaikams. Jis labiau primins erzinantį korėjiečių anime personažą nei zodiako blogietį. Na pavasaris visus veikia skirtingai….neprognozuojamai skirtingai…. Saulė perėjo į Žuvų ženklą. Na tai galima sakyti, kad prasidėjo astrologinis pavasaris. Nors Žuvys ir paskutinis zodiako ženklas, vis tik jei Vandenis yra užšalęs vanduo, tai Žuvys yra tirpstantis, po kurio jau ateina sausra – Avinas. Tai ir bendra atmosfera pamažu šiltės (kalbu ne apie orus). Mėnulis šiandien įeina į Dvynių ženklą tai ateinančios pora dienų bus tuščių plepalų, fantazijų laikas. Tarp kitko labai produktyvu yra gyventi sekant Mėnulio kelionėmis zodiako ženklais ir veikti pagal jas. Pavyzdžiui, dabar Dvyniuose – tai komunikacijų, judėjimo, mokslo laikas, tokiomis dienomis reikia daugiau dėmesio skirti broliams/sesėms ir kaimynams. O dienos ritmą orientuoti pagal Saulę. Pavyzdžiui, keltis jai tekant.  Gaila, kad šiais laikais tai daugumai neįkandama prabanga, nes žmogaus gyvenimo ritmą reguliuoja jo darbo valandos.
Turime ir ganėtinai bjaurų reikalą – Veneros – Marso neigiamą aspektą. Šiuo metu esami santykiai erzins, norėsis kažko naujo. Gali būti santykiuose daug konfliktų. Sakau, tikras pavasaris. O retrogradinis Merkurijus poryt pasisuks tiesiai. Tai vis tiek einam link geriau, o ne blogiau 😀 Na gerai, labai labai lėtai slenkam….Žiema buvo tikrai tamsi. Bet dabar, kai einame į atokvėpį, net jei jis laikinas, tikrai iš visų jėgų pasistenkite savo dienas paversti meno kūriniu, o ne atmatų duobe. Tai priklauso tik nuo jūsų pačių. Tiesiog atsisukite atgal ir įvertinkite tai, ką turėjote. Galbūt tai sugražinsime atgal, o gal ir ne. Tačiau net jeigu ir ne, jūs galite išmokt prisitaikyti prie esamos situacijos ir pasiimti iš jos visa kas geriausia. Tam jums nebūtina tapti šventuoju, jogu, budistu, vienuoliu ir t.t. Gyvenkite paprastą žemišką gyvenimą, domėkitės dvasiniais dalykais. Tačiau ne iki kraštutinumų. O kiek daug aš matau dvasingumo karūnų, skirtų papuošti savo išvešėjusį ego. Paklauskite savęs, kam jums dvasingumas. Jei todėl, kad būtumėte ypatingas, tai meskite tą durną reikalą iš galvos. Dvasingumas jums reikalingas eiti pažinimo keliu, atverti naujus suvokimus sau.  Nėra žemėje tokio mato, kuris išmatuotų jūsų dvasingumo kiekį ar pasvertų jūsų karmos svorį (čia ledinis :D) . Jeigu jūs skaitote knygą, nes jums tai malonu, jūs norite daugiau sužinoti, viskas yra gerai. Bet jeigu jūs skaitote knygas tik tam, kad taptumėte žmogumi, kuris perskaitė daugiausia knygų pasaulyje, tai žinokit jūsų dvasingumas kvepia nei kiek ne skaniau nei mėšlo krūva. Ir visos tos jūsų perdėto gerumo karmos vieną dieną užvirs ant jūsų biednos galvos. Tai tiek penktadienio pamokslo 😀 Šį savaitgalį nepatingėkite pajudėti, prisėskite prie mokslų ir paskambinkite broliui ar sesei, o jei tokių neturite, padarykite ką mielo kaimynams 🙂

Geros nuotaikos!!![:]

Eiti prie įrankių juostos