Konsultacijos

Vasario 18 d.

Nauja savaitė ir visai nebloga, Toks konkurencingas laikas, bet sakyčiau, kad kovos jau labiau į pabaigą, tai laikas, kuomet nugalėtojai susirenka trofėjus. Na gal dar ne galutinių pergalių laikas, bet kaip sakoma pamažu jau galima pradėt skaičiuot viščiukus.
Vis dar muzikos periodas – ir ji vis dar puikiai veikia, todėl reikia klausytis jos kuo daugiau. O vakare nuveikti kažką lengvo, neįpareigojančio, pavyzdžiui, pažiūrėti animaciją. Prieš tai nepatingėti pasigaminti naminę vakarienę ir kaip sakoma žmoniškai ją suvalgyti – prie stalo, tinkamai pasiserviravus, o ne prie kompiuterio rankomis kažką iš greito maisto pakuotės. Tiesiog tai paprastumo, tinkamo, tvarkingo elgesio diena. Gerai būtų ir lauke po darbo pabūti, na tiesiog bent elementariai pasivaikščioti. Kaip jau rašiau vakar, trečiadienį įvyks pilnatis, Mėnulis bus Mergelės ženkle – tai paprastumo, tylios pagalbos kitiems simbolis. Saulė tuomet bus jau Žuvų ženkle. Todėl jei norite tą trumputį laiką išnaudoti vidiniam tobulėjimui, ruoškitės jam dabar – gyvenkite šias dienas ramiai ir tyliai, o trečiadienio popietę ir/ar vakarą skirkite pagalbai kitiems. Tai gali būti bet kas – savanoriškas darbas gyvūnų prieglaudoje, senelių namuose, vienišos senutės kaimynės pavežėjimas pas medikus, apsilankymas pas savo senus tėvus ir darbai jų namuose. Visiškai nesvarbu, kas tai bus – svarbu, kad tai būtų darbo laikas kitiems. Ir nepamirškite – geri darbai daromi tyliai. Jei yra noras jais pasigirti, tai jau ne geri darbai, tai pataikavimas savo ego. Darbą reikia suprasti nebūtinai kaip fizinį, buitinį darbą – tai gali būti ir tiesiog laikas, skirtas vienišam žmogui, elementarus bendravimas. Viena baisiausių visuomeninio smurto formų žmogui yra ignoravimas. Nesvarbu tyčinis ar netyčinis, tai visada žiauriai skausminga. Dabar artėja tinkamas laikas tai pakeisti bent keletui valandų. Pamąstymams siūlau paskaityti knygą Emma Goldman Anarchizmas ir kitos esė.
Tai tinkamas laikas atnaujinti apatinių garderobą. Vis tik tai aktyvumas meilės srityje ir šis laikas reikalauja įdėti papildomų pastangų į santykius. Praktinės, materialia išraiška pastangos šiuo metu pačios efektyviausios.
https://www.youtube.com/watch?v=Hom7KEFl6RM

Eiti prie įrankių juostos