Konsultacijos

Vasario 18 d.

Kaip reta gera diena, būtų galima ją pavadinti dovanų diena. Ir daugelis šiandien galės tik ploti iš džiaugsmo. Tiesa, ne toks geras laikas verslui, čia galimos klaidos ir kaina už ankstesnes klaidas. Taip pat tai sunkus laikas pavydiems žmonėms. Kaimyno sėkmė skaudins.
Tinkama diena atnaujinti kosmetikos krepšelį. Tai ryškumo laikas, pasidovanokite ryškų lūpdažį.
Tai labai gera diena keltis iš duobės, vaduotis iš slogių emocijų, kurios jums anksčiau neleido to padaryti, spręsti praeities problemas, įveikti pyktį, pavydą, nusivylimą, keršto troškimą. Tai slegiantys jausmai, kol jie su jumis, į priekį eiti neįmanoma. Tai gera diena susitaikyti su tuo, ko negali pakeisti ir pradėti naują gyvenimą taikoje su savimi.

Saulė vis dar Vandenyje, tai paskutiniai jos žingsniai čia, todėl tai gera diena užbaigti, pabaigti bet kuria prasme. Iki pietų Mėnulis dar keliaus Šaulio ženklu, taigi tai plėtros, energijos, sėkmingos rizikos laikas. Tiesa, po to jis įžengs į Ožiaragio ženklą, todėl kūrybinė ir seksualinė ugnelė prigęs. Tačiau tai bus geras laikas saikingumui. Saulė Vandenyje dar gali šiek tiek pamaištauti, skatins rizikuoti, imtis kažko naujo, tačiau labai imulsyviai veikti nereikėtų. Merkurijus šiuo metu retrogradinis Žuvyse, kol kas jo veikimas dar ganėtinai silpnas, tačiau pamažu auga. Jis toks bus dar tris savaites, todėl kaip jau rašiau vakar, jo valdomose srityse galime laukti netikėtų pabangavimų ir nelabai malonių. Tačiau turėkite omenyje, kad žmogus pats yra savo likimo kalvis, turi laisvą valią ir gali veikti laisvai pasirinkdamas, todėl jokios blogesnės planetos padėties nereikėtų vertinti kaip nulemto prakeikimo.
Jau rytoj mes pilnai įžengsime į Žuvų sezoną, todėl nuotaika kaip reikiant svyruos. Sekmadienį sulauksime Mėnulio jaunaties Žuvyse. O kol kas galime mėgautis Jupiterio – Neptūno teigiamu aspektu, kuris suteikia gerą nuotaiką, o jam padeda nutrūktgalviška Venera Avine šiuo metu. Taigi klausykitės nuotaikingos muzikos, žiūrėkite fantastinius serialus. Lady Gaga ir Sostų žaidimai bus pats tas. Kaip ir pigi romantika, pavyzdžiui, filmas Kites.
Beje, rytoj įvyks retas atronominis reiškinys – Mėnulio okultacija. Tai šiek tiek panašu į užtemimą, tik į vieną liniją stos ne žemė, Mėnulis ir Saulė, o žemė, Mėnulis ir Marsas. Reiškinys trumpalaikis, tačiau rytoj rekomenduotina maitintis liesiau ir vietoj pietų verčiau suvalgyti kokoso riešutą, o ne kepsnį. Vargu ar jis labai bus juntamas Lietuvoje, nes jo čia ir nesimatys. Na bet jeigu keliaujate tarkim po JAV, tai galite ir stipriau pajusti. Tarp kitko vis dar gera diena keliauti, lankytis įvairiuose festivaliuose. Visumoje toks reiškinys labiau palies įvairių ezoterikos šakų atstovus, kurie gali stipriau gali pajusti vienatvės jausmą, kad visuomenė jiems svetima ir jų nepriima. Ir kuo žmogus dvasingesnis, tuo jam sunkiau gali būti. Todėl šiandien siūlau susitelkti į kovą su savo ego. Skirti laiko vidinėms kovoms, išsigryninimui.

Tarp kitko tai puiki diena vestuvėms 🙂 Ypač gamtoje. Ech tos planetos….joms visai nusispjaut, kad mums darbo diena ir savaitės vidurys 😀 Sako šiandien šventę reikia švęsti 🙂 Taigi geros šventės 🙂

Eiti prie įrankių juostos