Konsultacijos

Vasario 15 d.

Šį savaitgalį pasaugokite savo augintinius, šiandien taip pat. Dabar šunys bus agresyvesni, aktyvesni, todėl gali nutrūkti ir pabėgti, pasimesti ar dar blogiau – kažką užpulti. Tačiau jei norite priglobti benamį šuniuką ar paimti iš prieglaudos – dabar tam idealus laikas. Tokiu laiku išgelbėti gyvūnai pas mus ateina kaip sėkmės simbolis. Tiksliau atneša su savimi apsaugą ir sėkmę.

Šiomis dienomis verčiau ne išlaidauti naujiems drabužiams, o taisyti nenešiojamus, nes tarkim tapo per didelis. Tai išmintingo taupumo laikas. Tačiau vis dar geras laikas pirkti metalo gaminius. Taip pat dirbti su metalu.

Tai konstruktyvių diskusijų laikas. Agresyvių planetų sąjunga jau pradeda skirstytis. Todėl aplinkiniai ir artimieji bendraus ramiau, ne teigs kategoriškai, o argumentuos ir savo nuomonę pagrįs. Tačiau tai tikrai dar ne demokratijos laikas, tiesiog valdingų asmenų priespauda tampa ne tokia griežta. Sunkiausia bus ugnies ženklams, kurie vis dar gan stipriai jaus piktųjų planetų energijas, todėl dėl menko susierzinimo bus pasiryžę žudyti. Bet šiaip tai šiomis dienomis geriausia, kuo daugiau tylėti, klausytis muzikos na arba atsidėti meilėi. Ateinančios penkios dienos bus idealios brandiems santykiams, rimtiems sprendimams. Deja, paviršutiniškiems santykiams šios dienos gali būti kritinės.

Tai magiškas laikas. Labai geras laikas burtis taro, skaityti astrologines prognozes ir bet kokie visi kiti metodai, skirti numatyti ateitį.

Jūs klausiate, kokią reikšmę turi Mėnulis žmogaus horoskope. Na Mėnulis tai mūsų emocijos ir vidinis pasaulis. Gal galima būtų sakyti Saulė yra mūsų kūnas, o Mėnulis yra mūsų siela. Ir Mėnulio padėtis būste bei ženkle mums ir parodo, kokia gi mūsų siela.

Eiti prie įrankių juostos