Konsultacijos

Vasario 14 d.

Valentino diena – turėtų būti meilės diena, tačiau kaip tyčia šį kartą tai visiško moteriškumo diena ir šiandieną reikėtų švęsti moterų būryje, o ne dviese su mylimuoju. Kitaip tariant – šiandien moteriškumo, moteriško solidarumo, moteriškos draugystės diena. Taigi siūlau draugėms kooperuotis ir vakarą praleisti kartu. Šiandien būtinai apsirenkite kažką raudono. Pagaminkite kažką raudono. Tarkim raudoną tortą. Šį kartą raudona tai ne meilės – o gimstančios moters spalva. Ir moterims ji neš sėkmę.
Vyrams ši diena nėra tokia sėkminga kaip moterims. Tai nevaldomų aistrų diena jiems ir tos nevaldomos aistros gali privesti prie neigiamų pasekmių. Geriausiu atveju apsilankymų pas prostitutę. Kas nėra labai reikšminga vienišam vyrui, tačiau gali tapti griaunamąja jėga tam, kuris turi šeimą. Vėl gi, ne tik vyrams, bet ir moterims, šiandien netinkamas laikas būti vieniems, nes tai nerimo periodas, nerimo naktis, vienatvėje tokiu laiku gali vaidentis, atsirasti jausmas, kad kažkas yra nematomo šalia. Todėl šiandien net ir rytinę kavą su pusryčiais geriausia gerti ir valgyti kažkieno kompanijoje. Bet jei neturite partnerio/ės, tai jokia čia bėda – jūsų vaikai, jūsų artimieji, jūsų kolegos irgi žmonės ir laikas su jais irgi gali būti kokybiškas.
Tai tinkamas laikas pirkti metalo gaminius. Tas paprastasis metalas šiuo metu yra apsaugos simbolis.
Šiuo metu gali kilti problemų virtualioje erdvėje, tiksliau gal būtų sakyti su internetu. Ypač tvarkant kažkokius biurokratinius, formalius reikalus, pildant dokumentus ir t.t. Todėl geriau visa tai atidėti kitai savaitei. Apskritai galimi įvairių internetinių sistemų ir kompiuterinių programų veikimo sutrikimai, trukdžiai ir t.t.
Grįžtant prie Valentino dienos, tai kaip tyčia Marsas pagaliau iš karingojo Avino pereina į kūniškųjų malonumų gerbėją Taurą, todėl nors agresijos laikas dar nesibaigė, dabar jau prasidės toks tarsi atoslūgis. Tai tarsi visu pajėgumu lekiantis sprinteris pakeičia tempą ir pradeda bėgti ilgą maratoną. Taigi dabar pats tas laikas save palepinti ir apdovanoti. Nusipirkite pakeliui į darbą juodą šokoladą. Tai geriausia, ką dabar galite sau padaryti. Jūs to nusipelnėte – to mažyčio, fizinio malonumo. Bet geriausia jį būtų suvalgyti jau po piet, tarkim apie kokią 13 val. 
Jei vis tik šiandien teks likti vienam, tai puikus laikas užsiimti astrologijos studijomis. Ypatingai nagrinėtis Mėnulio veikimą. Bet aš vis tiek rekomenduočiau tuomet bent jau internete su žmonėmis bendrauti. Tai tikrai netinkamas laikas vienatvei.
Gyvenimas yra tik sapnas, iš kurio mes prabundame mirties akimirką. Tiems, kurie šiandien liks vieni, linkiu sąmoningų sapnų.

Eiti prie įrankių juostos