Konsultacijos

Vasario 11 d.

Vis dar idealus laikas muzikai ir ypač koncertams. Na pirmadienį gal nelabai jie vyksta. Na planetos veikia savo režimu ir tai, kad šiandien pirmadienis, joms mažai įdomu. Vis tik, jei kokį rasite, turėkite omenyje, kad šiandien geras laikas koncerte praleisti vakarą. Ypatingai geras. Tai toks geras laikas būti minioje žmonių, kuriuos suvienijo muzika, kad tokią dieną net stipresnio gėrimo taurė tuo metu didelės žalos nepadarys. Šiandien muzika tiesiog gydo ir vienybės jausmas su kitais. Žinoma, taurė tai ne tas pats kas visas butelys. Nepamirškite, gydyti gali net nuodai, jei jie vartojami teisingomis dozėmis.
Šiandien dėkingumo diena. Diena, kuomet mes suprantama, už ką turime būti ir jaustis dėkingi. Šiandien būtinai reikia padėkoti aplinkiniams, jei manote, kad yra už ką. Taip pat ir patys galite sulaukti kitų žmonių dėkingumo. 
Tai puiki diena santuokai, tiesa, tik jauniems, kažkiek „išprotėjusiems“, nebijantiems rizikuoti žmonėms. Vėl gi, planetų poveikis tarsi nedera su žmonių gyvenimo taisyklėmis. Bet gal netradiciniams žmonėms tradicinės dienos ir taip netiktų? 🙂 
Tai tinkamas laikas išeiti iš darbo, derėtis dėl išeitinės išmokos. Tiesa, tai galioja tiks sąžiningiems žmonėms ir sąžiningiems metodams. Bet kaip sakoma, tai drąsos diena ir kas nerizikuoja, tas negeria šampano.
Šią savaitę mes artėjame prie labai įdomaus laiko, kuomet vienu metu susidarys net keleto planetų sąjungos (vasario 16 d. bus stipriausiai juntamas poveikis), tai aš norėčiau akcentuoti, kad visų pirma šį laiką siūlau išnaudoti mokslams ir pradėti tai daryti jau dabar. Žinoma, tinkamiausi mokslai šiuo metu yra astrologija ir astronomija, tačiau geriau mokytis apskritai nei nieko nesimokyti. Visa ši savaitė yra tinkamas laikas stebėti dangų ir dangaus kūnų judėjimą, jei tik turite tokią galimybę. 
Sudėtingiausia ši savaitė bus Žuvims, todėl, kad jos nieku gyvu nenorės matyti realybės, o gyvenimas tiesiog per jėgą vers. Taip kad, atsimerkite verčiau savo noru, taip bus lengviau.
Gyvenimo, žinių kelias nėra tiesi linija. Iš ties jo forma yra spiralė. Tai reiškia, kad keleivis, juo eidamas, nuolatos grįžta prie tų dalykų, kurie veda jį į tiesą ir pažinimą, o taip pat periodiškai vėl nuo jų nutolsta. Gyvenimas yra tik sapnas, matrica, simuliacija. Žmonės bijo mirties, nes nesuvokia, kad iš ties tuomet jie prabunda. 

Geros savaitės!!! Daugumai jūsų tai bus gilių suvokimų ir rimtų įžvalgų metas 🙂

Eiti prie įrankių juostos