Konsultacijos

Vasario 10 d.

Kaip sekėsi išgyventi pilnatį? Šiandien jau laikas kur kas viltingesnis, siūlyčiau klausytis daugiau muzikos, ji gerai veiks. Kažko ramaus, kaip Leonard Cohen. Arba žiūrėti muzikines laidas, pavyzdžiui, atranką į Eurovizijos konkursą, jei savaitgalį užsiėmėte kažkuo kitu 🙂
Geras laikas vyrams atnaujinti garderobą iš pagrindų. Šiaip jau dabar ir moterys turi progą pasirūpinti vyrais artėjančiai Valentino dienai. Pavyzdžiui, padovanoti stilingus apatinius. Juk nebūtinai tai turi daryti tik vyrai.Tai geras laikas studijuoti istoriją, domėtis praeitimi. Gali atsiskleisti, jog tam tikri jums žinomi dalykai buvo visai kitokie nei pamenate, žinote.
Šiandien reikėtų būti daugiau lauke, ypač vaikams, geriausia vietose, kuriose yra daugiau medžių. Automatiškai ten ir oras kitoks.Tai puiki diena fotografuoti. Tarp kitko, pažiūrėkite, kokią paskutinę nuotrauką jūs esate padarę? Joje jums gali būti užkoduota likimo žinutė 🙂 Vakar, šiandien sustiprėjęs tam tikras energetinis fonas (kiti dartai vadina kolektyvine pasąmone), todėl daugelis žmonių geriau pajunta tuos keistus dalykus, kuriuos vadina ženklais, žinutėmis, ateities nuojauta ir pan.
Tai geras laikas jungtis prie įvairių grupių, bendruomenių, kolektyvų.

AVINAS šiandien stengsis būti mielu kiškučiu. Jam nepavyks. Bet šiandien jis tikrai stengsis suvaldyti piktį – ieškos būdų išsikrauti – sportuos daugiau, žiūrės daugiau pornografijos.JAUTIS jausis nusipelnęs skaniai pavalgyti, leis sau kažkur mieste pavakarieniauti. Tačiau draugijos vengs. Eis anksčiau miegoti.DVYNIAI nus įnykę į pletkus, ypač apie įžimybes. Ieškos įdomių įrašų, video. Stengsis daugiau klausyti, mažiau kalbėti.VĖŽYS daug verks. Nuspręs pasigaminti kažką skanaus. Gal sudėlios, kokią dėlionę su maisto paveiksliuku ar sudalyvaus kulinarinėje viktorinoje.LIŪTAS stengsis visus nustelbti, bus tikru narcizu, tačiau bus geras ir dosnus savo draugams. Nenustebkite, jei gausite dovanų iš Liūto. Tiesiog šiaip. Na gerai, kad žinotumėte, kas pas mus geriausias.MERGELĖ kels sau didelius iššūkius. Stengsis būti dar labiau organizuota ir dar geriau savimi pasirūpinti.SVARSTYKLĖS. Nepagailės laiko naujam makiažui. Galvos tik apie meilę. O kadangi su meile niekas neaišku, tai vakarą leis bent jau su filmais apie meilę.SKORPIONAS bus profesionaliu tardytoju. Žiūrės siaubo filmus. Tikrins jausmų objektus astrologiniu atžvilgiu.ŠAULYS. nuobodžiaus, todėl ieškos renginių, kuriuose galėtų sudalyvauti. Arba pigių bilietų kažkur staigiai išvykti.OŽIARAGIS bandys daugiau uždirbti, mažiau galvoti, ieškos atgaivos juodame humore.VANDENIS domėsis ateiviais, stengsis būti normaliu, nors tai bus nelengva, galvoje vis tiek suksis konspiracijos teorijos.ŽUVYS klausys dainas, ieškos dainų žodžių, daug svajos, vakarą leis su knyga.
Vakar įvyko Mėnulio pilnatis. Taip, vakar. Jos jau nebėr. Šis reiškinys trunka keletą valandų, ne dienų, ne mėnesių. Ir vakar ji vyko maždaug tarp keturių valandų ryto ir trijų valandų dienos. Ir nors tai emociškai sunkesnis laikas, vis tiek meniškiems žmonėms Mėnulio pilnatis Liūte galėjo atnešti įkvėpimą. Kitiems audringų linksmybių norą arba kitaip tariant prisigerti kaip reikiant, tretiems – stiprų nepasitenkinimą savo išvaizda.Na o šiandien Saulė Vandenyje, Mėnulis Mergelėje ir mes galime netikėtai patys sau atrasti savybes apie kurias net neįtarėme. Tai laikas perkainoti savo gyvenimą, padėti į šalį dalykus, kurie nėra labai svarbūs ir imtis svarbesnių, kurie dabar tikėtina yra apleisti. Tai įžvalgų, atradimų, ženklų laikas. Žinia gali ateiti kaip išgirsta daina, perskaitytas postas ir pan. Tai geras laikas gydyti senas meilės žaizdas, pagaliau viską paleisti. Apskritai dabar bus aišku, ar jūs buvote savimi, tikru žmogumi, ar tiesiog švaistėte gyvenimo dovanas veltui. Didžioji konjunkcija jau gyvena paskutines dienas ir mes pereiname į naują gyvenimo ciklą. Pats laikas nusivylimus, žlugusias viltis užkasti labai giliai. Neptūnas artimiausiu metu irgi nežada mūsų skandinti. Jei vakarykštė diena galėjo būti kupina dramų, „nuodingų“ situacijų, tai ši diena jau tarsi tyla po sprogimo. Dabar į dienos šviesą pradės eiti tikrieji lyderiai, kilnieji riteriai nustums į šalį primityvius diktatorius. Dabar atsiveria geras laikas savo esme itin liūtiškiems žmonėms. Bet ne primityviesiems Liūtams, o tiems aukštesnio suvokimo, tiek kurie nepameta galvos net masinių psichozių metu ir tiems, kuriems svetimos dramos, taip būdingos primityviesiems. Ateina laikas naujiems laikams 🙂 Ir aš nenustebčiau, jei į ryškią dienos šviesą išeis ne vyras, o moteris, kurios zodiako ženklas Liūtas arba horoskope daug Liūto elementų. Turiu omenyje politinę areną. Ilgą laiką Lietuva gyveno tokiu gan žuvišku ritmu, netgi turėjo Žuvų ženklo vadovę, deja, bet toks laikas galėjo mums atnešti tik nusivylimus ir skaudulius. Na gerai, toks vadovas. Dabar turėtume sulaukti visai kitokio žmogaus. Deja, aš negaliu konkretizuoti kaip, kur ir kada. Bet laikas tam ateina.
Gyvenimas sudarytas iš dviejų spalvų – baltos ir juodos – gero ir blogo. Tačiau tos dvi spalvos susimaišo ir pagimdo daugybę pilkų atspalvių. Todėl tų grynuolių mes čia nelabai kada ir rasime 🙂 Kiekviename žmoguje tos spalvos maišosi ir priklausomai nuo to, kuri dominuoja, toks ir žmogus yra. Tačiau tai nuolatos kintantis procesas, todėl mes niekada nesutiksime žmogaus, kuris visada bus tik baltas, tik juodas, arba amžinai nusistovėjusių atspalvių. Todėl neverta teisti kitų žmonių. Šiandien gal jų atspalviai tamsesni, bet rytoj jau jie baltumu gali būti pranokę jūsiškius. Visada galvokite tik apie save ir savo poelgius. Tai kas su jumis nesusiję, yra ne jūsų reikalas.

Beje, dėl Valentino dienos 🙂 Šiek tiek juokinga, kad ši diena yra tiesiog pačiame netinkamiausiame meilei ženkle 🙂 Matyt dievai kaip sakoma dėjo žabalą. Sunku rasti netinkamesnį laiką meilei nei Vandenio sezonas, todėl šios dienos drąsiai galite ir išvis nešvesti. Vietoj to, imkite jau dabar rūpintis būsimu daržu. Na prityrę daržininkai ir taip žino, kada ir ką reikia daryti. Tačiau tie, kurie daržo neturi irgi galėtų pamąstyti, gal pats laikas nusipirkti bent jau pigų sodą? Daržo auginimas žmogui atsiperka begales kartų. Aš čia nekalbu apie pinigus. Aš kalbu, kad tai sveikesnis maistas, džiaugsmas, taika ir ryšys su kūrėju. Būtent augindami daržą jūs galite visus šiuos dalykus atrasti ir įgyti. Taip pat tai dvasinė vieta, kurioje galima pasislėpti nuo triukšmingo pasaulio ir amžinai skubančių žmonių. Jei jūsų gyvenime niekas nebedžiugina, niekaip nepavyksta pailsėti – padovanokite sau daržą. Tai geriausia investicija į save.

Eiti prie įrankių juostos