Konsultacijos

[:lt]Vasario 10 d.[:]

[:lt]Nuostolių dienelė. Ypač jie gali būti susiję su gamtos siautėjimais. Na iš emės tai gali būti bet kas, pavyzdžiui, sniego ir šalčio neatlaikęs šiltnamis. Apskritai tokia nejauki diena kai gali būti įvairių neracionalių baimių, pavyzdžiui, galite mirtinai išsigasti šalia savęs pamatę nemenką vorą. Dabar tikrai reikia susilaikyti nuo bet kokios ekstremalios veiklos.
Tai prastokas laikas politikai, kurios padangėje bus kaip niekada daug intrigų, kovų, kažkas bus paaukotas dievams, o kažkas iškeltas į padangęs. Vandenis mėgsta pažiūrėti kas bus. Tai jeigu jūs asmeninių reitingų vardan šiuo metu sumanysite naują nesąmonę kaip kenkti vandeniškai sferai – visuomenei, bijau, kad gausite nemenką spyrį į šikiną. Na taip, kai kurios erkės tvirtai laiko įsikabinę, bet vieną dieną bet kuriai erkei vis tiek ateina galas. Tuo tarpu tie, kurie pasimokė iš klaidų ir bandys jas taisyt, šiuo metu gali pakloti auksinį pamatą sau po kojomis.
Bet ir apskritai visiems retrogradinis Merkurijus šiuo metu padarys reikaliukų. Blogąja prasme. Ypač su technika, elektronika, komunikacijomis, bendraujant. Toks laikas gali būti kupinas nesusipratimų. Be to dabar dar jis sudaro neigiamą aspektą su Marsu – tai kovos, žodinė agresija ir pan. Dabar jis pora dienelių pabus toks bjaurus, o tada Valentino dienos proga jungsis su Venera ir lygiai vasario 14 d. su Jupiteriu. Matyt net planetoms jau gaila vargšų žemės gyventojų, kad šitaip pašvelnino meilės šventę. Bet kol kas Merkurijaus š gali būti toks didelis, kad patys norėsite tapti retrogradiniais.

Na o kas čia pas mus geresnio? Na tai būtų tinkamas laikas pirkti dovanas 😀 Verta būtų pasportuoti, ypač pažeidžiamiausioms visuomenės grupėms – nėščiosioms ir vaikams. Tarp kitko, tam nereikia sporto klubų, jūs galite išsirinkti vieną iš daugybės nuotolinių treniruočių internetu, netgi pritaikytą būtent jums. Rinka klesti ir kainos tikrai įkandamos. Štai aš pati nusipirkau trijų mėnesių programą iš žinomos užsienio youtube trenerės vos už 30 eurų. Aišku, aš niekada nesilankydavau sporto klubuose, bet abejoju ar ten narystė mėnesiui kur nors kainuodavo 10 eurų.
Vaikus šiandien apskritai labiau žiūrėti reikia. Jie bus gudrūs, linkę pasukčiauti.  Įdomu šiais laikais kokiu būdu vaikai sukčiausia per kontrolinius? Mano laikais tai rašydavo špargalkes (aš visada per daug bijodavau, kad pagaus), dabar ko gero galima tiesiog ramiai nurašinėti vadovėlį :DNegalėčiau pasakyti, kad diena tik bloga. Tokią dieną jau yra ir meilės, materialinės gerovės, sveikatos, vidinės ramybės. Bent jau šiek tiek daugiau nei palyginus su ankstesnėmis.Reikia pastebėti, kad pagaliau Venera sudaro sąjungą su Jupiteriu kas visų pirma geras laikas meilei ir galima netgi sužadėtuvių žiedelio sulaukti. Na gal per Valentino dieną labiau. O rytoj mūsų laukia ir Mėnulio jaunatis kartu su šešiais dangaus kūnais Vandenio ženkle. Tai net nežinau…gal šalia gerų reikalų meilėje ir kokį žemės drebėjimą atneš. Laimei, pas mus jų nebūna. Bet tie masiniai pūliniai, kurie jau senokai auga, kaupiasi, gali pradėt trūkinėti. O aš patarčiau rytoj – per Mėnulio jaunatį iš visų jėgų svajoti. Svajoti apie gyvenimą, kokio trokštate. Tegul tai būna pačios didžiausios, visiškai neįtikėtinos svajonės. Iškart po to, vasario 12 d. Merkurijus jungsis su Venera, taigi galite sulaukti gerų žinių apie pinigus bei meilę. Bet neskubėkite jomis džiaugtis iki Merkurijus nebaigs retrogradinio judėjimo, jis dar gali ir persigalvoti. Be to turėkite omenyje, kad šiuo metu Venera ištroškusi malonumų, tai jeigu šiomis dienomis savo antroms pusėms kelsite didelius reikalavimus ir turėsite daug pretenzijų, jie gali jus ir palikti. Tai saldžios meilės laikas ir ją reikia saldinti, o ne atimti cukrų išvis.
Jau šiek tiek aprimęs Marsas Jautyje sudaro teigiamą aspektą su Neptūnu – tai ramina, atpalaiduoja. Pasistenkite patys kur sau raminančią aplinką, klausykitės daugiau muzikos.Tai geras laikas bendrauti su gyvūnais, ypač rūpintis laukiniais. Aišku, tai nereiškia, kad galite liūtui kišti galvą į nasrus dėl minutinės šlovės youtube. Bet jei jūs dirbate su laukiniai gyvūnais, šiuo metu jums geriau seksis su jais sutarti. Ypač tai tinkamas laikas bendrauti su kačių šeimos atstovais. Taigi jei nedirbate liūtų tramdytoju, bent jau daugiau pabendraukite su savo kate.
Taip pat tinkamas laikas darbams vonios kambaryje. Na bent jau pertvarkymui. Jei yra galimybė, pasistatykite ten bent vieną augalą. Na jei jūsų vonia su langu.Gali aplankyti labai realūs mistiški sapnai, kuriuose galimi kontaktai su nežemiškos kilmės būtybėmis. O gal tai bus realybė? Kas gi žino, kuri mūsų gyvenimo pusė yra realesnė…

Šiandien bus ryškesnė diena Ožiaragiui, kuris tiesiog sprogs nuo ambicijų, todėl visa galva pasiners į darbą. Mažai kalbės. Kels sau milžiniškus reikalavimus ir užsispyręs kaip koks jautis sieks juos įgyvendinti. Nekreipkite dėmesio, jei jūsų partneris Ožiaragis šiandien su jumis nekalba. Jis dirba, kad jums būtų geriau, nes yra jums atsidavęs ir visiškai ištikimas.[:]

Eiti prie įrankių juostos