Konsultacijos

Vasario 1 d.

Gali būti visokių finansinių reikalų, mokesčių ir t.t. Taip pat ir teisinių. Čia sakyčiau gal tokia labiau reikalų tvarkymo diena šiose srityse. Pavyzdžiui, teks paveldėjimo reikalus tvarkyti ar pan. Nors dar visas mėnuo žiemos, bet kažkodėl gali pasijusti pavasariška nuotaika ar jos ilgesys. Gal užsimanysite tulpių puokštę nusipirkti ar ką. Nieko keisto, juk šiandien Imbolkas (Brigidos diena) – pasiruošimo pavasariui šventė. Tai simboliškas budimas iš gilaus žiemos miego, kuomet dar liekama snūduriuoti, bet jau girdisi pavasarinis šurmulys. Nuorodoje apačioje įdėsiu puikų straipsnį, kuriame rasite daugiau informacijos 🙂
Apskritai šiandien bus noras pasitaškyti pinigais ir prasinešti per išpardavimus, nors aš rekomenduočiau susilaikyti. Dabar dauguma pirkinių bus iš serijos „akimirkos nenaudingas noras“. Gali apimti stiprus kelionių ilgesys. Bus sunku susikaupti, ypač mokantis tokių dalykų kaip matematika, geometrija ir pan.
Prasta ta diena ir rekomenduočiau eiti kuo anksčiau miegoti, kad ją sutrumpintumėte. Pandemijos atžvilgiu laikas irgi pakankamai prastas. Viršų ims naujos mutacijos. Kaip praėjusią savaitę ir rašiau, vėl šoktelėjo procentas aukštyn. Nors galvoju, kad šią savaitę pandemija labiau siautės kitur ir Lietuva bent jau kol kas neturėtų grįžti į ankstesnę krizę. Vis tik reikia nusiteikti, kad ši savaitė palengvėjimo neatneš ir pirmas geresnis darinys mūsų laukia vasario 8 d.
Jeigu gyvenate užmiestyje ar važiuosite kažkur užmiestyje, būkite itin atsargūs kelyje, nes bus išaugęs avaringumas.
Nerviniu atžvilgiu ši diena bus palyginus ramesnė, bus daugiau atsipalaidavimo. Kaip jau rašiau, net pavasario dvelksmą bus galima užuosti. Tačiau nepamirškime, kad Merkurijus tapo retrogradiniu (Vandenio ženkle jis retrogradinis pirmą kartą nuo 2015 metų). Tai visokių reikalų/reikalių tvarkymas sunkiai judės. Be to visokie nesutvarkyti reikalai su technologijomis ims byrėti. Tai ir konfliktų, griūvančių įsitikinimų laikas. Senos programos parodys, kad jos tikrai yra senos ir atgyvenę. Pasižiūrėkite, kokiame jūsų gimimo būste yra Vandenis ir pulkite kuopti tą sritį. Be abejo, transportui, judėjimui tai irgi blogas laikas.
Šalia to Marsas sudaro neigiamą aspektą su Jupiteriu, o Uranas su Saturnu. Tiesa, šiandien Mėnulis Mergelėje tai protinėje veikloje, kuri nereikalauja matematinio tikslumo sutrikimų dar neturėtų jaustis. Na bent jau iki pietų, nes po pietų Mėnulis pereis į Svarstykles, kuomet dėmesys nukryps į neteisingas santykių analizes ir interpretacijas. Tiesa, šią savaitę santykių reikalus verčiau atidėti. Vasario 3 d. Venera pamažėle artės prie Saturno, Mėnulis pereis į Skorpiono ženklą tai laukia išdavysčių, atšalimo laikas. Ir visos tos bjaurastys užsitęs iki vasario 9 d. Ir meilė gali palikti gilias žaizdas ne tik dėl nekokybės santykiuose, bet ir dėl nelaimių, nesėkmių, sveikatos problemų jūsų partneriams.
Žodžiu, mūsų laukia įdomus mėnesiukas, bent jau pirmos trys jo savaitės. Šiuo metu gali kilti minčių daryti kažką bendrai, pavyzdžiui, kurti bendrą youtube kanalą su partneriu. Vėlgi, patarčiau su įgyvendinimu palaukti kitos savaitės.
Tačiau tai tikrai geras laikas fotografijai. Ypač jei mėgstate fotografuoti dangų. Tačiau apskritai geras laikas bet kokioms fotosesijoms. Taip pat tai geras laikas studijuoti sunkius filosofinius traktatus, įvairias dvasines doktrinas, veikimo schemas ir panašius dalykus.Toks sausas šios dienos įrašas gavosi 😀 Na ko norėt, pats Vandenis labai „sausas“, o dar su retrogradiniu Merkurijumi……
Stiprybės!!!

BRIGID – GODDESS TO SAINT, THE CROSS AND THE FEAST OF IMBOLC

Eiti prie įrankių juostos