[:lt]Jau kuris laikas galvoju, kad reikia parašyti atsiliepimą, bet vis kažkaip atidėdavau… Na imsiu ir parašysiu dabar 🙂 Iš tiesų nenoriu daugžodžiauti, nes kam teko garbės pabendrauti su Rozmarinu tai puikiai žino, koks tai nuostabus žmogus. Aš tiesiog noriu paskatinti tuos, kurie abejoja, kurie svarsto ar verta, ar jiems to reikia, ar jiems bus iš to naudos. Pasakysiu tik tiek – jūs niekada nepasigailėsite!!! Nedvejokite ir pirmyn!
Aš asmeniškai manau, kad visai netyčia ir net neplanuotai atsidūręs Rozmarinas mano gyvenime (žinoma tik virtualiąja prasme!) tam tikra prasme apvertė mano gyvenimą, na tiksliau gal būtų sakyti, kad savo gyvenimą į vieną ar į kitą pusę suku tik aš pati, bet Rozmarinas man padėjo susiprasti daugelyje sričių, daugelyje klausimų, kas automatiškai pakeitė mano požiūrį, praplėtė mano mąstymą. Esu Tau Rozmarinai be galo dėkinga už daug ką 🙂 Tikiuosi mes dar bendrausime ilgai ilgai… 🙂[:en]Jau kuris laikas galvoju, kad reikia parašyti atsiliepimą, bet vis kažkaip atidėdavau… Na imsiu ir parašysiu dabar 🙂 Iš tiesų nenoriu daugžodžiauti, nes kam teko garbės pabendrauti su Rozmarinu tai puikiai žino, koks tai nuostabus žmogus. Aš tiesiog noriu paskatinti tuos, kurie abejoja, kurie svarsto ar verta, ar jiems to reikia, ar jiems bus iš to naudos. Pasakysiu tik tiek – jūs niekada nepasigailėsite!!! Nedvejokite ir pirmyn!
Aš asmeniškai manau, kad visai netyčia ir net neplanuotai atsidūręs Rozmarinas mano gyvenime (žinoma tik virtualiąja prasme!) tam tikra prasme apvertė mano gyvenimą, na tiksliau gal būtų sakyti, kad savo gyvenimą į vieną ar į kitą pusę suku tik aš pati, bet Rozmarinas man padėjo susiprasti daugelyje sričių, daugelyje klausimų, kas automatiškai pakeitė mano požiūrį, praplėtė mano mąstymą. Esu Tau Rozmarinai be galo dėkinga už daug ką 🙂 Tikiuosi mes dar bendrausime ilgai ilgai… :)[:]

Eiti prie įrankių juostos