Konsultacijos

[:lt]Spalio 9 d.[:]

[:lt]

Šiandien ypač gera diena senyvo amžiaus žmonėms, kurie trumpam atjaunės, atras savyje netikėtus talentus ar tiesiog juos atsimins ir atgaivins. Na talentus turime ne visi, todėl kitas bus tiesiog puikios nuotaikos ir dainuos sau pats vienas, vaikščiodamas po namus. Tarp kitko tai puiki diena dainavimui, konkursams apskritai. Tačiau sėkmė lankys būtent vyresnio amžiaus varžovus.
 
Šiandien susilaikykite nuo apkalbų apie savo antrąsias puses. Net jei norite tiesiog nuoširdžiai išsipasakoti. Tai vėliau atsisuks prieš jus. Apskritai tai ne gilių pokalbių diena. Tokią dieną ten kur vienas norės gilaus ir dvasingo pokalbio, jo pašnekovai taukš apie garsenybių gyvenimą. Bet kaip jau ir sakiau – nuo bet kokio pobūdžio apkalbų verčiau susilaikyti, nes net nekaltos pastabos kaip ten kuriai žvaigždutei kas nutiko, svarbaus jums asmens akyse gali suformuoti neigiamą nuomonę apie jus kaip apie paviršutinišką ir lėkštą žmogų.
 
Taip pat ši diena tinkama leisti laiką su vaikais, papildomai juos užimti. Geriausia tiesiog ramiam laisvalaikiui, pavyzdžiui, skaitant pasakas ar žiūrint animaciją kartu. Smagu būtų, jei suaugusieji primintų mažiesiems, kad yra ne tik šiuolaikinis, bet ir be galo gražus praeities animacijos pasaulis. Pavyzdžiui, filmukas Mažylis ir Karlsonas. Esu tikra, kad visi mes turime savo favoritus ir daugybę pavyzdžių.
 
Tai vis dar naminis laikas ir geriausiai eisis jis tiems, kurie turi galimybę šiandien kaip sakoma neišeiti iš kambario, atsidėti ramiems buities darbams ir pan. Ir atvirkščiai – itin nepalankus laikas viešiems asmenims, pavyzdžiui, politikams. Nes nešvarūs darbeliai lįs į paviršių ir net mažai reikšmingi faktai bus pučiami iki maksimalaus skandalo.

[:]

Eiti prie įrankių juostos