Konsultacijos

Spalio 9 d.

Pagaliau savaitgalis. Galima prisėsti jaukiam puodeliui kavos. Kadangi šiomis dienomis rekomenduotina saikinga mityba tai vietoj saldumyno verčiau pasibarstykite cinamono. Šiomis dienomis galima sau leisti daugiau atsipalaiduoti, daugiau nuodėmių, tarkim kokį kaljaną parūkyti. Tai geros dienos poroms. O šiaip stebėkite aplinką, tokios dienos labiau tinka stebėti nei veikti. Saugokitės vandens, neplaukite baidarėmis, bus išaugusi skendimo rizika, tačiau ramus pasivaikščiojimas pajūriu su vaikais veiks gerai. Avėkite patogius batus, o crocsus padėkite kitai vasarai. Tokiu metu lengva paslysti, nikstelti koją ir pan. Taip pat tokiu metu paūmės psichikos ligos, nors labiau tikėtina kontroliuojamoje formoje kai žmogus pats supranta kas su juo vyksta. Oro transporto irgi geriau vengti. Jam laikas itin prastas. Geriau išeiti pagrybauti. Net nežinau ar grybų dar yra. O gal yra ir gausis puiki vakarienė – kepti grybai ant česnakinio sviesto su skrudinta duona….Tik žiūrėkit, ką renkate. Šiuo metu migla kaip niekad gali aptraukti akis ir keptuvėje atsidurti musmirė ūmedės pavidalu. Tinkamas laikas užsiimti ir namais – tiek remontu, tiek atnaujinimu, tiek kapitaliniu tvarkymu. Arba rankų darbais – pasigaminti naminės kosmetikos, gražaus muilo. Gal šiemet jie pravers vietoj „plastikinių“ kalėdinių dovanų be jausmo.

Aktyvesnės bus Žuvys, nors ne, jos kaip tik norės paprastumo, meilė nedomins, flirtas irgi, bet aplinkinius kažkodėl trauks kaip medus.
Saulė keliauja Svarstyklių ženklu, Mėnulis Vėžyje. Mes būsime emociškai pažeidžiami, fizinis jautrumas irgi išaugs. Todėl tokias dienas reikia leisti mylimų žmonių apsuptyje. Merkurijus sudaro neigiamą aspektą su Uranu, o Marsas su Saturnu ir Plutonu. Saturnas jau visai nebetoli Vandenio. Kai praėjusį kartą Saturnas įėjo Vandenį per pasaulį (na gerai, labiau JAV nusirito protestų banga). Bijausi, kad dabar tai pasikartos (ne dabar, kai Saturnas vėl pereis Vandenį) ir su daug didesne jėga. Vis tik šių dienų Merkurijaus – Urano sąjunga ko gero labiau atneš ne protestus, o galimybes, kurių realizuoti neverta. Tarkim jūs puikus spausdinimo mašinėlių meistras ir dabar gali nukristi pasiūlymas įsidarbinti jų remonto biure. Na bet….šiais laikais juk jų niekas nebenaudoja, tai ką jūs remontuosite? Beje, toks darinukas jau buvo balandžio 30 d. ir rugpjūčio 10 d. maždaug. Taigi jei sulauksite nepanaudojamos galimybės, sugalvokite kaip ją galėtumėte koreguoti ir pritaikyti naudingai sau. Taip pasiimsite naudą iš šio aspekto. Beje, šios dienos gali parodyti ir daugiau grimasų, atnešdamos suvokimą, kad pas mus vis dar laimi pinigai, nusikaltėliai, o ne žmogiškumas. Na tai paskutiniai mėnuo iki Vandenio sezono arba kai votis pagaliau bus prapjauta. O būsimai valdžiai pasakysiu taip: ne kiekvienas laimėjimas yra pergalė. Tačiau manau, kad ateinantis periodas – Vandenio periodas didžiausiu išbandymu taps ne Lietuvai, o JAV. Senos žaizdos vėl atsivers ir užvirs kovos dėl tikros ar menamos neteisybės. Na o mes galime kol kas tik atsigręžti į save, nusibraukti Ožiaragiškas energijas, verčiančias save engti ir smerkti bei paieškoti savyje kitokių dalykų – kas aš? Gal aš priverčiu aplinkinius juoktis? O gal moku kitus įkvėpti žengti žingsnį į priekį juodžiausioje tamsoje, nors pats kovoju su neįveikiamomis baimėmis? Nereikia gelbėti viso pasaulio, pakanka sėti gerumo sėklas aplink save. Jūs ir negalite pakeisti pasaulio, bet galite pakeisti save kasdien sąmoningai minčių režimą aš palūžęs ir bejėgis perjungdami į aš augu ir sveikstu, aš tobulėju sulyg kiekviena diena. Jei darysite tai kasdien, galiausiai tai taps tiesiog nebepastebimu įpročiu, ne, tai taps jūsų natūralia būsena. Jūs galite atlikti ir sudėtingesnį savęs keitimo ritualą. Rekomenduotina jį atlikti naktį Mėnulio šviesoje.  Iš ties jis labai paprastas. Tereikia uždegti baltą žvakę. Taip pat uždegti sandalmedžio ir pušies smilkalų. Pripilti indą vandens ir pabarstyti jį druska. Pasistatykite indą prieš save ir kas kart sušlapindami jame rankas lieskite atskiras kūno dalis bei kalbėkite žodžius:
1) akis – aš laiminu savo akis, kad jos pamatytų daugiau nei tai kas matoma.2) lūpas – aš laiminu savo burną, kad iš jos sklistų tik tiesa.3) ausis – aš laiminu savo ausis, kad jos girdėtų ne tik ištartus žodžius.4) širdį – aš laiminu savo širdį, kad jį jaustų tik meilę.5) pėdas – aš laiminu savo pėdas, kad jos eitų pačios ir nuvestų mane tinkamiausiu keliu.

Tokia praktika pripildo žmogų gilesnio suvokimo ir meilės jausmo. Tiesa, tam reikia sugebėti pasiekti gilesnę meditacinę būseną arba gilų susikaupimą. Tačiau tai tik praktikos reikalas. Jei kasdien mokysitės medituoti, kartą į mėnesį atliksite šią praktiką, po kurio laiko jums pradės sektis vis geriau. Tiesa, tai yra tinkama tik tiems, kurie nori eiti dvasinio pažinimo keliu. Kitu atveju ji visai nereikalinga. Tačiau tai nepavojinga, taiki praktika. Nors prieš kelis šimtus metų už tai mane gal ir būtų sudeginę ant laužo 😀 Užpūskite žvakę kai baigsite 🙂

Ramaus savaitgalio 🙂

Eiti prie įrankių juostos