Konsultacijos

Spalio 9 d.

Štai ir vėl gera diena. Šis ruduo kaip niekad gausus tokių. Tai jau gera diena bendravimui ir su žmonėmis, ir su gyvūnais. Jūs klausiate, kodėl aš taip dažnai akcentuoju gyvūnų šalia žmogaus svarbą, manau, kad mažytis video apačioje į tai atsakys iškalbingiau nei žodžiai 🙂 Bet iš ties gyvūnai – yra ta tyroji planetos dalis, kuri pati nekaupia energetinio purvo, o dar ir sugeba apvalyti nuo jo kitus. Tikriausiai ne vienas esate išgyvenęs jausmą, kuomet prisiglaudus šiltam kailio kamuoliukui ar kamuoliui, apima keistas palengvėjimo ir gerumo jausmas. Taip būtent jie veikia. Todėl jei esate vienišas, įsigykite šunį. Šunys ne vieną išgelbėjo nuo depresijos ir netgi savižudybės. Tam nėra būtina brangi veislė, nors aš nesu prieš veislinius šunis, tik akcentuoju, kad ne veislėje čia esmė. Esmė gyvūno prigimtyje. Bet tokią dieną ir žmogiški ryšiai bus svarbu, šiandien galime stipriai ilgėtis tų, kurių mūsų gyvenime nebėra – nereikėtų šių jausmų slopinti savyje, reikėtų apie tai su kažkuo pasikalbėti, garsiai išsakyti savo jausmus.
Šiandien tinkama diena rūpintis veido oda, pastangos duos rezultatus. Tokią dieną reikia rūpintis odos drėkinimu, tinka įsigyti naują, kokybišką drėkiklį.
Tai tinkamas laikas atsakymų ieškoti mistikoje, t.y. lankytis pas būrėjas, burtis kortomis ir pan. (pabrėžiu, kad astrologija su burtais, būrimais neturi nieko bendro, tai astronomija, geografija, logika, statistika ir matematika). Tačiau astrologijai tai irgi geras laikas – ypač jos mokytis, ją pažinti, su ja suartėti. Reikia pakankamai gilių žinių, kad permatytum, jog astrologija tai tarsi kompiuterinė programa, kurios pagrindu veikia ši planeta. Tačiau tą tiesą permatyti ir suvokti gali kiekvienas, atvirai mąstantis ir trokštantis naujų žinių bei pažinimo. Ar astrologijos dėka galima keisti savo likimą? Tikrai taip, tačiau teks įdėti nemažai pastangų ir pačiam. Bet gal likimo negalima keisti, nes kaip gi ta baisioji karma? Na bet meldžiamieji, juk jūs „pažeidžiate“ tą mistinę „karmą“ kiekvieną kartą kai išgeriate tabletę nuo temperatūros, sutinkate traukti pūliuojantį dantį, operuotis apendicitą, kai tikslingai sunkiai dirbate ir sumokate už vaiko mokslus universitete. Nes jūs jau kišatės į likimą ir jį keičiate. Ir ką? Ir nieko. Nes jeigu jums duoti kažkokie instrumentai, mažų mažiausiai kvaila jais nesinaudoti. O jei jau seniai naudojatės iš dalies 😀 tai nieko tokio ir pilnas panaudojimas bus 😀 O grįžtant prie temos – tai astrologijos mokslo nauda visai nėra – išmokti ir tapti astrologo kitiems. Tai nauda sau. Tai mokslas, kuris išplečia žmogaus suvokimą ir leidžia žmogui bendradarbiauti su visata (čia panaudojau tą žodį ne astronomine, o bendrine prasme), leidžia daugiau „girdėti“, kitaip suvokti. Tai tiesiog žemėlapis jūsų klaidžiuose keliuose, o vėliau ir žibintas. Vieną dieną tai tampa ratais. Tačiau aš neaukštinu tik astrologijos ir nesakau, kad tai vienintelis tinkamas kelias. Kiekvienas savo kelią turi pasirinkti pats, pagal tai kas jam geriausia. O tokia diena tinkama ne tik astrologijai, bet okultinėms praktikoms, ypač vyrams.Na o kas jokios mistikos ir ezoterikos nenori, o nori gyventi ramiai materijoje, šiandien vis tiek turėti įsileisti mažytį žiupsnelį į namus. Pavyzdžiui, per mistinį serialą. Tokią dieną reikia rinktis kažką mielo, linksmo, pozityvaus, pavyzdžiui, San Francisko raganas ar pan. 
Dienos trūkumas tik tame, kad pradedant šiandien, ateinančias tris dienas bus išaugusi infekcinių, virusinių ligų tikimybė, taigi plaukite gerai rankas ir po darbo verčiau eikite ne į žmonių susibūrimo vietas, o į ilgą pasivaikščiojimą su šuniu.
Tai geras laikas įvairiems rinkimams, konkursams, tokią dieną galima mesti drąsius iššūkius, ryžtingai stoti į konkurencines kovas. 
Tai ir tautiškumo, patriotizmo diena, todėl tai sėkminga diena, jeigu jūs dalyvaujate, kokio nors liaudies kolektyvo veikloje, gaminti lietuviškus patiekalus, pirkti lietuvišką produkciją – tai savotiškai pridės šiek tiek sėkmės, pavyzdžiui, juodos duonos kepaliukas. Turiu omenyje ne Lietuvoje pagamintus dalykus, o tai kas išskirtinai mūsų, tradiciška.
Šiandien ryškesnė diena Vandeniams – jie mąstys. Daug. Todėl tokią dieną jiems tinka išnaudoti protinei veiklai. Ir ryškesnė diena Liūtams, kurie nei iš šio, nei iš to taps meiliais kačiukais, gal kiek per įkyriai reikalaujančiais dėmesio.
https://www.facebook.com/mundra.ankit/videos/10156892184972408/UzpfSTU4MzYwNzcyMDoxMDE1NjI1NzYzNjcxMjcyMQ/

Eiti prie įrankių juostos