Konsultacijos

[:lt]Spalio 8 d.[:]

[:lt]

Nauja savaitė, nauji vargai ar džiaugsmai. Tai avantiūristų laikas, tokie vandenynus perplauks, ugnį pereis, iš kilpos išlips. Tiesa, tai ne tas robin hudiškas, romantiškas avantiūrizmas. Šiandien seksis blogiukams, kurie nusipelnė bausmės, tačiau lengvai nuo jos išsisuks. Tačiau tai apskritai tokia diena, apie kurią sakoma – carpe diem. Šiandien seksis tiems, kurie su beprotiška drąsa gers gyvenimą ir nesustos net prieš didžiausias kliūtis, tiesiog užsimerks ir eis pirmyn.
 
Šiandien maisto diena, todėl pamirškite dietas ir leiskite sau atsipalaiduoti. Tiesa, su protu – papildomas puodelis kavos su sausainiais ar kruasanu, apteptu medumi, granola, kiviai, apelsinų sultys, virti kiaušiniai – bus tie produktai, kurie kels nuotaiką ir teiks energijos. Deja, bet mėsainiai, traškučiai ir pan. – veiks atvirkščiai.
 
Tai naminė diena ir jaukiai bei sėkmingai ją leis, kurie turi galimybę šiandien nepakeisti tapkių į lauko batus.
 
Tai blogas laikas politikams – agresijos ir grasinimų metas. Visiškai netinkamas laikas siekti taikių susitarimų, derėtis.
 
Netinkamas laikas dvasingumui puoselėti, kreiptis į dvasinius mokytojus. Tai materijos laikas ir jokių čakros neatsivers, nušvitimas neaplankys, žadėtas dangus neatsivers.

[:]

Eiti prie įrankių juostos