Konsultacijos

[:lt]Spalio 5 d. [:]

[:lt]

Eilinį kartą priėjome savaitės pabaigą. Šiandien ji šiek tiek sunkesnė nei įprasta. Nes šiomis dienomis į dienos šviesą drąsiai lįs vampyrai. Ne, ne tie iš Saulėlydžio, o tiesiog žmonės vampyrai – energetiniai vampyrai. Atėjo jiems laikas sočiai pasimaitinti, nes dėl išaugusio empatijos jausmo, daugelis mūsų lengvai daliname šiuo metu gyvybinius resursus į kairę ir į dešinę. Auksinė šios dienos taisyklė – bendraukite tik su labai pozityviais žmonėmis. Jei užgirsite, kokį skundą ar dejonę, kad ir kaip gaila būtų to vargšelio – šiandien bėkite, kuo toliau. Nepasiduokite gailesčio jausmui – tai išgyvenimo klausimas, jei nenorite visą savaitgalį praleisti depresijoje ir apatijoje. Nėr labai tinkamas laikas ir internete mirkti, ieškoti informacijos, nes tai kas vertinga, tiesiog pražiopsosite, bendravimas bus kupinas nesusipratimų. Šiuo metu trauksis sveikos paranojos jausmas ir žmonės bus mažiau atsargūs, todėl gali tapti lengvu grobių įvairioms padugnėms. Tačiau tai puikus laikas ieškantiems dvasingumo, nes išaugs tikėjimas aukštesnėmis jėgomis, visatos galia, automatiškai ir sielos ramybė didės. Rekomenduočiau šį vakarą pabūti vienatvėje – pasimelsti ar pamedituoti, paieškoti ryšio su savo dievais.
 
Taip pat tai netikęs laikas, dirbantiems su sąskaitomis, mokėjimais ar tvarkantiems tokius reikalus, nes atrodys, kad jie niekada nesibaigs, pilsis kaip iš gausybės rago.
 
Sunku bus ir mokinukams, ypač besimokantiems skaityti, pažinti raideles. Šį savaitgalį nespauskite vaikų prie pamokų, ypač mažųjų ar bent jau rinkitės matematiką, o ne gramatiką.
 
Tai prastas laikas tarptautiniams santykiams, diplomatijai. Šioje srityje svarbius sprendimus ir derybas verčiau perkelti po savaitgalio.

[:]

Eiti prie įrankių juostos