Konsultacijos

Spalio 4 d.

Šiandien ryte perskaičiau juokelį. Mažas šuniukas klausia seno šuns: o kodėl žmonės tik dabar pradėjo vaikščioti su anstsnukiais? Senolis atsako: tai mes ir į kosmosą pirmieji išskridom. Ai ne, ir nepagalvokite, kad ką blogo parašysiu apie kaukes. Esu griežtai už jas. Dar iki pandemijos tarkim kai kuriose rytų šalyse, o ir ne tik buvo priimta vaikščioti su kauke, jei sirguliuoji. Kad neapkrėstum kitum arba dėvėti ją dėl didelio oro užterštumo. Tai nebūkim gi aborigenais, ką? Pagalvokime logiškai: skėtis nuo lietaus saugo ar nesaugo? Galima būtų sakyti saugo arba saugo iš dalies. Priklausomai nuo to koks lietus. Taip ir su kaukėmis. Ir tikrai negaiškite laiko ir nerašinėkite komentarų apie kaukių žalą organizmui. Jei jos būtų tokios žalingos tai visos musulmonės mirtų ankstyvoje jaunystėje. Kaip ir chirurgai. O taip nenutinka. Žinau, nes mano tėvas chirurgas ir sulaukęs pensijos dar yra absoliučiai sveikas. Kad ir kiek jūs ant manęs pyksite, grasinsite nebeskaityti, nes prognozuoju niūrą ateitį, ji nuo to nepagerės 😀 Aš iš esmės tik puse lūpų esu užsiminusi apie darinius, kurie mūsų laukia nuo Naujų metų, nes jie jau nebus susijęs su dabartinėmis planetų padėtimis. Bet sau viduje visą laiką svarsčiau ko gi dar mes sulauksime ir neramiai dirsčiojau į Černobylį. Matote, dažnai priimta manyti, kad atominiai dalykai yra Plutonas. Bet tai klaida, už juos atsakingas Uranas. Ir šiandien kaip tik perskaičiau straipsnį apie 18 000 radioaktyvių objektų Arkties vandenyne ir kurių yra 19 povandeninių laivų ir 14 reaktorių. Ir planuojami jų iškėlimo darbai. Aš, aišku, tik už tai, kad vandenynas būtų išvalytas. O štai pasirinktas laikas kelia nerimą. Na vėlgi tai leidžia gal negražiai, bet pasidžiaugti, kad gyvename tokioje saugioje šalyje, kuri taip toli nuo visko. Pamenu, kažkada prieš daug metų svarsčiau klausimą, kodėl gi aš gimiau Lietuvoje, kodėl ne galimybių kupinoje JAV, o gal Anglijoje ar dar kažkur, o gimiau būtent niekam nežinomoje, niekam neįdomioje mažutėje Lietuvoje (na tai buvo kokį 30 metų atgal) ir dabar aš suprantu. Aš gimiau Lietuvoje, nes čia saugiausia 🙂 Jūs irgi galite tuo pasidžiaugti 🙂 Bet kokiu atveju saugokite save, neleiskite, kad ta saugiausia vieta taptu tokia kaip ir visos.

Na bet pereikime prie dienos aktualijų. Ne veltui paminėjau lietų, šiandien tinkama diena pirkiniams, susijusiems su lietumi. Na, pavyzdžiui, lietpalčiui. Tai gera diena uždavinėti klausimus, ieškoti atsakymų. Pasistenkite palaikyti aplinkinius. Tai visai tinkama diena bendrauti internetu, fb grupėse ir pan. Tik rinkitės kokybiškas vietas, kuriose valdomi konfliktai ir vyrauja gera nuotaika.Prisiskinkite lauko gėlių. Gėlės gerai veiks nuotaiką. Na ar iš savo darželio. Išeikite su šuniuku pasivaikščioti ilgiau. Tai gera diena tiek astronomijai, tiek astrologijai.Šiandien tokia diena, kad nuslūgus bjauriam pilnaties poveikiui kartu su palengvėjimu pats laikas paleisti viską, kas tempia jus žemyn, siurbia energiją. Tas galioja ir priklausomybėms. Supraskite, gyventi kur kas lengviau be dalykų, kurie jums kenkia. Jūs galite rinktis, ką vartoti, o ko ne. Jūs galite rinktis gyventi geriau. Nemaža dalis žmonių sunkiai dirbo su savimi retrogradinio Saturno metu, tegul ir mažais žingsniai ėjo į priekį, tai buvo kažkas tokio tarsi atoslūgio banga tempianti už kojų jus atgal kai beviltiškai bandote pasiekti krantą. Pasibaigęs retrogradas ir pilnatis tapo tarsi potvyniu, kuris staigiai gali jus išmesti į krantą, nors jis jau atrodo nepasiekiamai toli. Pasinaudokite ta banga, ji netruks ilgai. Kas prašėte manęs paminėti kada bus geras laikas rūkyti? Va taip dabar, kad spėtumėte į paskutinį traukinį. Nes be degančios cigaretės rankoje link jo bėgsite greičiau. O apskritai visiems patarčiau šiuo metu pirmiausia galvoti apie save. Nustokite aukotis, gyventi dėl kitų. Vieną dieną pagyvenkite išskirtinai dėl savęs. Pamatysite kaip stipriai pasikeis jūsų gyvenimas. Beje, šiandien labai seksuali diena, kuomet galite pajusti nevaldomą aistrą pirmą kartą sutiktiems žmonėms ir jai atsiduoti. Norėsis lėkti, skubėti, erzins lėtesni žmonės. Norėsis kariauti, kovoti, panašu, kad dalis tai ir darys. Šiek tiek padėtų šokis. Na tas aistringas ir karingas energijas suvaldyti. Į naktinį klubą gal neikite, nors pirmadieniais jie gal net nedirba? Šokite namuose. Dzin kaimynai, protestuojantys prie dramblių armiją jiems virš galvų 😀 Vieną dieną ištvers. Bet tai toks keistas keistas laikas, kuris vienus iškels aukštai į dangų, o kitus nutrenks į pačią pažemę. Toks jau tas Saturnas. Aklas teisingumas. Nei lašo gailesčio tinginiams ir sąžiningas užmokestis darbštiesiems.

Šiandien gera diena apsivalymui, tam tinka smilkyti šalavijų (galima ir kitokių augalų) smilkalus, tą vadinamą smilkymo lazdelę, kurią sudaro surišti šalavijai, o ne šalavijų kvapo chemiją. Ji skleidžia dūmus, todėl su ta lazdele reikia apeiti namus, pašventinti šventojo augalo dūmais, na ir pakartoti kokį užkalbėjimą. Kaip ir sakiau, geriausia susikurti juos patiems. Na pavyzdžiui: „Visas blogis namų pakampėse, išnyksta vos jį paliečia mano šviesa. Neturi jis jėgos nei galios čia, nes baimės jam nerasit manyje. Dink amžiams iš manų namų, žvėrie, nerasi kuo maitintis čia vis vien 🙂 “ Na kažkas tokio, įsiklausykite į save. Galite naudoti dainos, eilėraščio žodžius. Jei tokie dalykai jums nepriimtini, galite tiesiog išeiti pasėdėt kur lauke prie ugnies, laužo. Kodinis tas žodis šiandien būtų dūmai. Apvalantys dūmai. Aišku, jais kvėpuoti nereikia. Gerkite daugiau arbatų. Šiandien tinka jomis pakeisti kavą, pirkti viską, kas susiję su arbata. Na tarkim kad ir elektrinį virdulį. Taip pat tinka pirkti įvairias žoles.

Na o dabar pereikime prie pagalbos sau. Ir šiandien apie augalus. Na ko gero dauguma jūsų jau žino kaip svarbu gyventi šalia augalų. Bet yra keletas augalų, šalia kurių uždaroje patalpoje gyventi yra ypač gerai:


1) Viena iš dracenos rūšių. Aš net nežinau ar ji auginama Lietuvoje, asmeniškai ar neradau pirkti. Jei kas turite, mane pataisykite 🙂 Taigi Draecena Trifasciata arba gėlė gyvatė. Ji puikiai valo orą, prisodrina jį deguonimi, ypač nakties metu. Todėl labai tinka laikyti miegamajame.
2) bazilikas nuo seno yra laikomas namų apsaugos simboliu. Klestintis bazilikas namams atneša sėkmę ir meilę.
3) levandos – jų kvapas ramina įaudrintas emocijas ir suteikia energijos fiziniam kūnui. Gal skamba keistai, bet stresas, pyktis mūsų kūna veikia labai slopinančiai.
4) čiobrelis – dar viena oro valymo sistema bei namų apsaugos simbolis. Jis dar pasižymi ir stipriomis antiuždegiminėmis savybėmis.
5) mėta – ji naudingiausia kenčiantiems nuo chroniškos slogos, užsikimšusios nosies. Taip pat ji suteikia energijos.
6) alijošius – turi antibakterinį poveikį, yra antioksidantas, drėkina orą, skatina gijimo procesus.
Geros savaitės 🙂


https://giphy.com/gifs/kiBcwEXegBTACmVOnE/html5

Eiti prie įrankių juostos