Konsultacijos

Spalio 4 d.

Ramus savaitgalis, su sunkesniais vakarais – šeštadienio ir sekmadienio. Tokiu laiku reikia domėtis racionaliais dalykais, kaupti žinias. Ypač tinka politika, aplinkosauga ir panašios temos. Taigi nepamirškite bent jau žinių pažiūrėti. Šiaip jau tai labiau rimties nei pramogų laikas. Bus noras leisti pinigus, tai ne vienas gali kaip reikiant papildyti savo garderobą. Sekmadienio vakarą išvis gali apimti savotišką beprotybė ir pinigai bus leidžiami brangiems pirkiniams iš užsienio. Tačiau tai blogas laikas korespondencijai, siuntiniams. Verčiau šį savaitgalį, ypač sekmadienį nepirkti. Bent jau susilaikyti nuo labai brangių pirkinių internetu. Apskritai tokiu metu brangias prekes pirkti rizikinga, pigaus šlamšto irgi neverta. Taip kad užimkite galvą žiniomis, o rankas mezginiais. Tai bus veiksmingi priešnuodžiai. Nueikite į kiną – kokį veiksmo ar karinį filmą. Tai bus tinkamesnis pasirinkimas nei audringos pramogos šiuo metu. Tokiu metu verčiau kurti namų jaukumą kepant moliūgų pyragus, o ne jaukti juos audringais vakarėliais. Tokiomis dienomis iš kaimynų sklindantys įstabūs maisto kvapai gali priversti skaudžiai pajusti savo vienatvę. Todėl tokiais kvapais reikia užpildyti ir savo namus. Dabar madinga neigti įvairias šventes, sakyti, kad jos tapo pernelyg komercinės ir tiesos tame yra. Tačiau iš ties kiekvienos šventės tikroji paskirtis yra pabūti kartu su artimais žmonėmis, pasimėgauti bendravimo akimirkomis. Tiesiog šiais bėgimo laikais mes sakome sau, kad tai nereikšminga, tai tik laiko gaišimas ir pinigų mėtymas. Vis tik šį požiūrį reikėtų keisti. Nes būtent šventės, tradicijos pripildo širdis jaukaus laukimo ir pakylėto džiaugsmo. Galima nedaryti nieko, slinkti pilkoje nuvargusioje migloje. Arba galima jau dabar pradėti kurti savo šventes ir tradicijas. Niekada neverta laukti kol kažkas į mūsų namus atneš šventę, jei norite, kad jūsų gyvenimas keistųsi, reikia imtis veiksmų patiems. Pavyzdžiui, užsiimti Hellowyn’o dekoracijų gamyba. Taip, ta kvaila, komercinė šventė….arba galimybė pabūti kartu su kitais, pradžiuginti save ir kitus bendrai valgomu maistu ir šiltu bendravimu. Nelaukti kol kažkas šventę sukurs ir į ją pakvies, o pradėti kurti šventes patiems. Ruduo talpina daug švenčių, jei Hellowyno šventė per daug nepriimtina, yra Samhainas – derliaus nuėmimo šventė, švenčiama per pilnatį spalio pabaigoje – lapkričio pradžioje. Nebūtina laikytis svetimų tradicijų, kurios nepriimtinos, galima sukurti savas ir kiekvieną šaltojo sezono pradžią pažymėti cepelinų baliumi. Nesvarbu, ką ir kaip jūs darysite, svarbu sukurti ir išlaikyti tradicijas. Jos leidžia mus justi ryšį su kitais.
Dirbti šiomis dienomis bus labai sudėtinga. Ypač jei dirbate protinį darbą ar darbe reikia daug bendrauti su kitais, taip pat jei darbas susijęs su užsieniu. Nepalankus laikas politikams, jie gali priimti neteisingus sprendimus, kurių vėliau gailėsis.
Vakar Merkurijus įėjo į Skorpiono ženklą, taigi dabar bus daugiau melo. Visų pirma daugiau meluosime patys sau. Mintyse vyks daug dramų, pamiršime pasitikrinti realius faktus. Todėl ateinančiomis dienomis vos tik galvoje ims vykti tikros dramos, turėtumėte ne leistis į jas visu greičiu, o visų pirma išsiaiškinti daugiau faktų apie konkrečią situaciją, apie žmones, kurie su ja susiję ir sąžiningai atsakyti sau į klausimus apie save. Tokiomis dienomis tinka skaityti dvasinio pobūdžio, ezoterinę literatūrą. Nes intelekto, proto planetos kelionė Skorpiono ženklu visada kelia daug klausimų ir verčia ieškoti paslėptos tiesos. Skorpiono ženkle Merkurijus išliks gan ilgai – iki gruodžio 9 d.
Kad jau žinių laikas, tai priminsiu atsakymą į dažną klausimą, kodėl zodiako ženklas nėra žmogui labai reikšmingas. Na visų pirma juk ir patys suprantate, kad būtų keista, jei visus žmones būtų galima suskirstyti į dvylika rūšių. Žmogus kur kas sudėtingesnis darinys. Todėl jo zodiako ženklas tik nurodo, kokiu laiku jis gimė. Pavyzdžiui, žmogus yra Jautis. Teoriškai tai ženklas bulvė, jei taip galima išsireikšti vaizdingai. Užgirdus žodį Jautis, kiekvieno astrologo akyse iškyla įmitęs ūkininkas, be išskirtinių protinių sugebėjimų, labiau už viską mėgstantis sočiai pavalgyti. Arba Liūtas – blizgantis kičo darinys. Tuščias, pasipūtęs, pasinėręs į materijos primityvius malonumus. Bet esu tikra, kad kiekvienas esate pažinęs ir Jaučių, ir Liūtų ir drąsiai galite teigti, kad tai visai kitokie žmonės. O kodėl jie kitokie? Todėl, kad jų asmenybę lemia toli gražu ne Saulės, o didelė visuma įvairių dalykų. Pavyzdžiui, Mėnulis rodo žmogaus emocijas. Tarkim jei Mėnulis bus Avine, tai žmogus bus didelis rėksnys, tokį užkliudyk tai rėks taip, kad visą turgų perrėks, o štai jei Mėnulis bus Jautyje, mes susidursime su žmogumi – emocine uola, tokio nepaveiksi, nepastumdysi. Jis nerėks, jis tylės, bet ir nuo kelio jo nenuritinsi. Arba Merkurijus – jis rodo kaip mes bendraujame. Tarkim koks Merkurijus Avine tai kažkas tokio kaip bendrauti su girtu jūreiviu. Na gerai, čia stereotipas, bet tokie padidinti stereotipai padeda pagauti esmę. O štai bendraudami su Merkurijumi Mergelėje, jausitės tarsi kriminalisto akiratyje – bendravimas primins smulkmenišką apklausą ir šis žmogus išsiaiškins smulkiausias detales bei ištrauks tiesą į paviršių. Arba Marsas – mūsų energijos sankaupa. Toje pačioje Mergelėje jis pavers žmogų didžiuliu perfekcionistu, kurio pyktis ir nepakantumas nukreiptas į savo paties trūkumus. O jau atrodytų tokiame panašiame ženkle -Ožiaragyje – žmogus bus metodiškas, apskaičiuojantis ir be galo piktybiškas kitų atžvilgiu vien iš pavydo, kad kažkam geriau sekasi nei jam. Venera – mūsų meilė, toje pačioje Mergelėje ji bus aiški, praktiška, tokie žmonės nejaučia stipraus poreikio turėti partnerį. Nebent tai naudinga praktiškai. Ne ne, ne dėl pinigų, tiesiog patogu gyventi kartu dėl kažkokių priežasčių. O štai atrodytų tokiame panašiame ženkle kaip Dvyniai, žmogus keis seksualinius partnerius, nesibodės turėti keletą vienu metu. O kur dar kylantis ženklas gimimo akimirką? Jei tai kokios Svarstyklės, gims aristokratiškas princas, o jei koks Ožiaragis – gyvenimu ir kitais nepatenkintas šeimos žmogus. Bet čia tik mažoji dalis visų faktorių. Realiai sudėjus visus juos, ne tik šiuos į visumą, esmė dar stipriau keičiasi, koreguojasi, vieni paneigia kitus, kažkas kažką prideda, kažkas kažką atima ir iš daugybės dalelių gimsta konkretus žmogus. Štai todėl zodiako ženklas turi tokią menką reikšmę, o pavienius faktorius užgožia visuma. 
Kitas visada aktualus klausimas – ar aš tikiu reinkarnacija ir kas gi tai iš tikro yra. Iš esmės apie tai kalba dauguma dvasinių doktrinų, nors ko gero daugiausia atsakymų galima rasti Kabaloje. Savo esme tai sielos nemirtingumas, kelionė per įvairias stoteles, vadinamas gyvenimais. Yra laikoma, kad sielos įžemėjimas, įsikūnijimas yra skirtas tobulėti, mokytis, keisti save. Teoriškai tai kaip jūs gyvenote kažkada kituose gyvenimuose, lemia pasirinkimą į kokias sąlygas ateiti naujame gyvenime materijoje, ką pasirinkti, kad galėtumėte tobulėti. Tai kas buvo, paskandinama užmaršties upėje, nes tai nebesvarbu, tai negrįžtamai praėjo. Kaip jau minėjau daugybę kartų, viskas susideda iš analogijų. Tarkim mes einame į mokyklą, kiekvienoje klasėje mes mokomės naujus dalykus, keliaujame į priekį, nes mums reikia išmokti ir sužinoti kažką naujo, tampa nebereikšminga kaip mes mokėmės pirmoje klasėje, mums nebereikia metodikos kaip išmokti skaityti skiemenimis, nes dabar jau skaitome sudėtingas knygas. Ar esate ką nors girdėję apie universiteto studentą, kuris iš visų jėgų stengiasi atsiminti ir pakartoti pradinių klasių kursą? Ne, nesate. Ir manau, kad žinote kodėl. Nes jam to nereikia. Kodėl tas, kuris studijuoja astrofiziką, turėtų tuščiai gaišti laiką iš naujo bandydamas išmokti rašyti, nors ir taip tai puikiai moka. Nelogiška, ar ne? Tačiau žmones kažkodėl užklupusi manija kartoti pirmos klasės kursą, t.y. kuistis po savo praeitus gyvenimus. Tame jokios prasmės. Naudos irgi jokios. Lygiai taip pat kaip ir kuistis po šio gyvenimo praeitį, gyventi apgailestavimais apie praėjusias negrįžtamai geras dienas. Gyventi reikia tuo, kas yra dabar ir keisti tai kas yra dabar. Yra aplinkybės, kurios nuo jūsų nepriklauso, bet yra ir laisva valia rinktis bei veikti. Jūs patys galite kurti savo gyvenimą iš tos medžiagos, kurią dabar turite. Galbūt jūsų rankose ne Damasko šilkai, o tik apspuręs flanelės gabalas, tačiau gyvenimo menas ir yra kurti iš to, ką turiu, o ne laukti, kol pirkliai atplukdys kažką geriau. Nes jie gali ir neatplaukti.
Gero savaitgalio!!!

Eiti prie įrankių juostos