Konsultacijos

Spalio 31 d.

Tai ypatingai netinkama diena teisiniams reikalams spręsti, ieškotis advokato. Šiandien pasirinkimai bus neteisingi ir mes susidursime su sukčiais.
 
Atsargiai reikia naudoti naujas kosmetikos priemones, verčiau tokius bandymus atidėti kitam kartui, nes galimos stiprios alerginės reakcijos. Ypač jautri paakių sritis.
 
Tai nelengva dvasiškai diena, todėl gali pasireikšti noras vartoti alkoholį, ypač stipriuosius gėrimus. Rekomenduočiau nuo to susilaikyti. Pasekmės gali būti liūdnos. Verčiau vakarą paskirti vaikams, ypač jei namuose yra kūdikių. Tai laikas, kuomet kaip sakoma žmogus žmogui vilkas, suaktyvėja noras skųsti kaimynus, o nepiktybiški žmonės gali tiesiog neteisingai įvertinti situaciją ir to pasekoje suteikti aplinkiniams daug skausmo. Apskritai toks laikas sunkesnis vaikams, juos reikia labiau pasaugoti. Išaugusi traumų, susižalojimų ir kitų rimtų problemų tikimybė.
 
Tačiau Merkurijui jau įžengus į Šaulio ženklą, prasideda aktyvumas santykių su gyvūnais sferoje, todėl pats laikas labiau rūpintis savo augintiniais, imtis reikalingų procedūrų, pavyzdžiui, eiti į kirpyklą ir pan. Apskritai dabar visi metai bus sėkmingesni žmonėms, kurie jaučia meilė ir ryšį su gyvūnais, o ypač šunimis ir arkliais.
 
Manęs klausia ar Ožiaragis tikrai yra toks kietaširdis. Iš tikro, kaip ne kartą jau ir minėjau, pats zodiako ženklas nelabai, ką reiškia, nes žmogų valdo visos planetos ir labai dažnai žmogus turi kur kas daugiau kitų zodiako ženklų bruožų nei savo paties. Aišku, jei dauguma planetų Ožiaragyje gimimo horoskope, tai toks žmogus bus tikrai labai emociškai šaltas ir nepalenkiamas. Tačiau, jei tarkim, jo horoskope bus nemažai planetų Liūte, tai bus išoriškai šaltas, bet širdyje kilnus žmogus. Toks, kuris pasidavęs akimirkos impulsui gali netikėtai atverti širdį ir parodyti tikrą veidą, tačiau už akimirkos susitvardęs jau viską neigs. Nes liūtiškas išdidumas ir ožiaragiškas santūrumas tiesiog neleidžia niekam parodyti žmogiškosios pusės ir silpnumo. Apskritai Ožiaragio bruožai bet kuriam ženklui priduoda santūrumo. Todėl net impulsyvieji ugnies ženklai, turintys gimimo horoskope Ožiaragio bruožų, kur kas geriau save kontroliuoja ir mažiau savęs parodo. Nėra blogų ženklų 🙂 Nėra ir gerų. Yra tik vienokios ar kitokios savybės ir viską lemia jų deriniai.
 
Išlikime saugūs šią naktį, likime namuose ir žiūrėkime filmus. Ta proga ir atsižvelgdama į liūdnas šių dienų aktualijas, rekomenduoju labai jautrų filmą vakarui. Dėmesio! Jis tikrai sukrečiantis ir jautriems žmonėms žiūrėti gali būti per sunku. Tokia, deja, gyvenimo realybė. Filmas sukurtas pagal tikrą istoriją. Nebūkime per daug griežti aplinkiniams. Kartais nepagrįstai didelis mūsų teisingumo troškimas sugriauna kitų žmonių gyvenimus be jokios priežasties.
 
Eiti prie įrankių juostos