Konsultacijos

Spalio 30 d.

Štai ir žiema atėjo netikėtai su savimi atnešdama palengvėjimą. Jei pas jus jau atėjo, būtinai išeikite šiandien juo pasidžiaugti. Pro mano namų langą jos kol kas nesimato 🙂 Bet pirmasis sniegas visada ypatingas atnešamu ramybės ir palengvėjimo jausmu. Gamta mums sako: jau viskas, jau laikas nurimti ir migti žiemos miegu. Aišku, migti mes negalime. Tačiau bent pabandyt nurimti, sulėtinti ritmą būtų puiku. Idealu būtų šiandien vakarėjant pasivaikščioti gamtoje, ypač šalia kokio ežero.Šiandien jau vėl geras laikas apsipirkinėti, atnaujinti garderobą. Taip pat geras laikas bendrauti telefonu. Šiandien galite sulaukti maloniai stebinančių skambučių, pavyzdžiui, iš seniai pamirštos, bet kadaise labai artimos draugės.Prastokas laikas sveikatai, ankstesnės problemos vėl gali duoti apie save žinoti arba jei ilgesnį laiką gadinote sau sveikatą žalingais veiksniais, dabar galite susidurti su to pasekmėmis.
Šiandien Liūtai, Jaučiai ir Vėžiai bus mieli malonūs žmonės, todėl jei reikia pagalbos, kreipkitės į juos. Mergelės, Šauliai ir Vandeniai bus savimi, tokie kokie yra. Tikri. Tuo tarpu Svarstyklės, Žuvys, Dvyniai šiandien užsidės kaukes. Jau jais tai tikrai neverta dabar pasitikėti. O štai Avinas, Skorpionas ir Ožiaragis bus tikri blogiečiai….į jų akiratį šiandien verčiau nepatekti.
Okultiniu požiūriu mūsų laukia stipri, ryški naktis, todėl ji tinkama skaityti dvasinę, ezoterinę literatūrą, gaminti įvairius patiekalus, viralus ir pan. su intencija, naudoti žoleles, kristalus ar akmenis (violetinius), džiovintas rožes (švelniai violetinės spalvos), kitą atributiką, tarkim šluotą ar stiklo rutulius, tinka deginti baltą, ploną žvakę, tik reikėtų ją įstatyti į aukštą, tamsaus metalo žvakidę. Visi šie veiksniai kaip čia tiksliau išsireiškus – harmoningai sąveikauja su konkretaus laiko energija. Patys vieni jie kažko labai nereiškia, tačiau kaip papildoma atributika padeda kam sąmoningai, kam nesąmoningai suartėti su tos dienos vibracijomis, jei būtų galima taip pasakyti. Dažnam yra labai sunku medituoti arba mokytis susikaupimo taip tiesiog iš niekur nieko, todėl tinkamai tinkamu laiku parinkti veiksniai kuria reikiamą atmosferą ir padeda tai padaryti. Ilgainiui žmogus išmoksta ir be jų apsieiti, tačiau visi tie dalykai dar kelia ir malonias asociacijas juos atsiminus ar pamačius. O kas mes be mūsų atsiminimų? Bet kokiu atveju tai idealus vakaras maldai ar meditacijai.
O šiaip tai Helovyno šventė jau rytoj ir šiandien pats laikas išsitraukti šventinius kostiumus bei apsispręsti rytoj kažkur sudalyvauti. Galima juk ir netikėti šventėmis, tačiau šventės sujungia žmones, o rytoj bus ideali diena būti būryje kitų. Galbūt žmonijos atstovai ir nutolo vienas nuo kito, susvetimėjo, tačiau viską galima ištaisyt ir pakeisti vėl. Žmogui reikia būti bendruomenės nariu. Rytoj puiki proga pabandyti – ar tai būtų darbovietės vakarėlis, ar šventė namuose su vaikais, o gal miestelio renginys. Nueikite, net jei galvoje tik viena mintis – baigti darbus ir užsibarikaduoti ilgajam savaitgaliui lovoje su kompiuteriu ir maistu.

Eiti prie įrankių juostos