Konsultacijos

[:lt]Spalio 29 d. [:]

[:lt]Nauja savaitė mus pasitinka geromis nuotaikomis ir bus žymiai lengvesnė nei praėjusioji. Tiesa, šiuo metu Merkurijus su Jupiteriu susijungęs Skorpiono ženkle, todėl bendravimo atžvilgiu diena bus sudėtingesnė. O atsižvelgiant į tai, kad Marsas keliauja Uranu, tai labiausiai tas pasireikš internetinėje erdvėje. Čia galimi itin audringi konfliktai, tačiau realybėje jų gali ir išvis nebūti. Nes Skorpionas auginam norą kariauti pasislėpus, o kur geriau tai daryti nei virtualioje erdvėje.

Tokiu laiku išauga gyvūnų agresija, todėl su savo augintiniu verčiau eiti pasivaikščioti vieniems nei jungtis prie kitų augintinių bendram susibūrimui. Ypač ta agresija gali pasireikšti vienas kitų, o ne žmonių atžvilgiu.

Šiandien visa diena bus taip vadinamas namų jaukumo laikas. Tokią dieną būtinai reikia pasigaminti sotaus naminio maisto, praleisti vakarą namuose su šeima. Kai sakau sotaus, tai turiu omenyje kažką tokio kaip žemaitiški blynai, o ne salotėlės su vandeniu. Taip pat tai idealus laikas namus gražinti, remontuoti, pirkti tam reikalingas medžiagas. Pavyzdžiui, jei pirmadienį remonto darytis nėra kada, tinka bent jau nuvažiuoti tapetus nusipirkti.

Puikus laikas žvejoti.

Tai nėra geras laikas darbui. Tokiu metu žmogus gali tikėtis didesnio atlyginimo, o sulaukti pažeminimo pareigose ir pan.

Tai geras laikas pirkti talismanus, ypač astrologinių simbolių pavidalu, nebūtinai tai turi būti pakabukas, gali būti ir paveiksliukai su apsauga bei pan. (aš tokia prekyba tikrai neužsiimu).

Prieš porą dienų sulaukiau prašymo rekomendacijoms kaip švęsti šventes, na tokių patarimų duoti nelabai galiu. Bet trumpai pakomentuosiu kaip kiekvienas ženklas praleis ateinantį Hellowy’ną.

Avinas susipyks su visais, išdaužys keletą langų, o gal ir keletą „snukių“, prisigers, keiksis, elgsis agresyviai ir galiausiai bus areštuotas už chuliganizmą. Gali būti, kad kartu su juo ir Vandenis už bendrininkavimą.

Jautis mėgausis paskutinės dienos išpardavimais ir supirk visus akcijinius saldainius. Patirs itin didelį malonumą, jei likimas suteiks galimybę nupirkti tą patį paskutinį, šalia verkiant vaikui, kuris irgi jo tikėjosi.

Dvyniai džiaugsis galimybę sudalyvauti vakarėliuose, aplankys juos visus, kiekvienam turės pasiruošę po absoliučiai skirtingą kostiumą.

Vėžys (beje, kaip ir Svarstyklės), sukandęs dantis vilksis tą prakeiktą kostiumą ir kažkur eis, nes atsisakyti būtų grubu bei nemandagu, tačiau širdyje desperatiškai trokš susirangyti ant sofos prie televizorių.

Liūtas, be abejo, visur dalyvaus, kaip tik prieš pat Hallowyną, jis laimės FB konkurse patį gražiausią kostiumą, todėl į vakarėlį tikrai eis. Nuodėmė būtų jo neparodyti tiems, kurie bus apsirengę kur kas prastesniais. Po to laimės ir gražiausio kostiumo konkursą.

Mergelė savo kostiumą pradėjo siūtis iškart po 2017 metų Hellowyno ir siuvosi visus metus be pertraukos. Išgyvens sunkią psichologinę traumą, kuomet gražiausio kostiumo konkursą laimės Liūtas su svetimu kostiumu. Jos smegenys užvirs ir išgyvens tikrą sprogimą dėl tokios neteisybės, juk akivaizdu, kad taip sudėtingai ir smulkmeniškai pagaminto kostiumo niekas kitas neturi.

Svarstyklės pasinaudos Vėžio neryžtingumu ir privers jį apsirengti „Bendros anketos FB“ kostiumą. Nes koks ten vakarėlis, jei esi po vieną ir atskirai? Deja, Vėžį tai nuvarys tik į dar didesnę neviltį.

Skorpionas pasinaudos proga pabūti tuo, kuo tikrai giliai širdyje svajoja, gal pačia mirtimi, gal poltergeistu, gal zombių ir aišku, padarys kažką blogo. Gali būti, kad jam talkininkaus Žuvys, nes galimybė kažką pameluoti, supinti, perdėtai sumistifikuoti ir dar už tai gauti nemokamai išgerti, joms yra iš esmės jų esmė.

Šaulys išvažiuos atostogų. Jo nebus su pateisinama priežastimi. Iš tikro niekur važiuoti ir nebus būtina. Tačiau kažkaip juk būtina išvengti to farso.

Į šitas durnystes tikrai niekas neįtrauks ir Ožiaragio, jis užsirakins duris, išjungs telefoną ir jaukiai žiūrės siaubo filmus. Ne ne, jis tikrai neatidarys durų vaikams, prašantiems saldainių.

Vandenis išnaudos šventę kaip politinę areną. apsirengs partinę uniformą ir deklaruos, kad tai jo kostiumas. Pasinaudodamas geriausio kostiumo konkursu, per prisistatymą, sugebės net agitacinę rinkiminę kalbą pasakyti.

Žuvys, išgėrinėdamos, vis labiau įtikės Skorpiono kostiumo realumu, galiausiai išvis pamirš, kad tai tik Skorpionas jame ir neteks sąmonės iš siaubo, nuo spektaklio, kurį pačios ir vaidina.[:]

Eiti prie įrankių juostos