Konsultacijos

Spalio 28 d.

Neblogas laikas keliauti – važiuoti automobiliu, plaukti laivu, žvejoti ir pan. Taip pat keliauti kartu su gyvūnais, tačiau visais kitais atžvilgiais jau artėjam prie gyvenimo periodo. Šiandien padėtų meninė veikla, pavyzdžiui, tapyti. Tokią dieną tinka pirkti paveikslus. Tačiau netinka pirkti drabužius, nes bus padidinta rizika nusipirkti netinkamus (noriu pastebėti, kad tokia rizika tapo aktuali tik mūsų laikais, kuomet taip išpopuliarėjo pirkimas internetu). Jei tapyti nemėgstate, tinka dainuoti, ypač kartu su kitais – grupėje, chore, tiesiog su bendrakeleiviais mašinoje. Taip pat geras laikas grybauti (geras laikas reiškia ne kad grybų daug rasite, o kad tokia veikla veikia žmogų palankiai), tiesa, dėl išaugusios užkrečiamų ligų, alergijų, apsinuodijimų rizikos naudokite efektyvius apsauginius purškalus nuo uodų, tinkitės kokybišką avalynę ir ilgas storas kojines, apsiginkluokite geru peiliu ir nepamirškite telefono su gps, nes išaugusi ir rizika pasiklysti.
Tai senėjimo diena, šiuo metu tarsi užgriūva metų nuovargio našta, ypač stipriai tai gali pasijausti turintiems vyresnį partnerį. Tiesa, tai negalioja žmonėms iki maždaug 27 metų, kurių veiksmai šiuo metu kaip tik pasižymės nepriderama nebranda. Apskritai tai sunki diena, šiandien yra didelė bet kokios formos išnaudojimo rizika, galimos psichologinės traumos, lengvesni ar sunkesni psichikos sutrikimai (gali būti laikini), t.y. jie dabar gali tiesiog atsiskleisti.
Iš teorinio šios dienos pamokslo – kas gi yra astrologinis gimimo brėžinys. Dažnas nori asmeninio horoskopo, nors mano nuomone toks horoskopas naudingas vaikams (adaptuotas vaikams) arba labai jauniems žmonėms, kurie dar gerai savęs nepažįsta. Tai iš esmės žmogaus kraitelis, kurį jis atsineša gimdamas ir kuriame surašytos jo žmogiškosios savybės, keliai ir klystkeliai. Patyręs astrologas vos žvilgtelėjęs į gimimo rėžinį mato nuogą žmogaus sielą. T.y. tokią, kokia ji atėjo į šį gyvenimą. Tai nereiškia, kad žmogus per tą laiką negali keistis. Realiai tai yra tas planas, kuris rodo, kokiu keliu eiti ir kurių nesirinkti (nors tokio plano sudarymui aš naudoju trumpesnį ir aiškesnį, konkretesnį horoskopą – centrinių gyvenimo sričių), bet tai nereiškia, kad būtent patys jūs to ir norėsite. Dažniausiai žmogus kaip tik nori to, ko jam tikrai nereikėtų daryti. Tačiau sąmoningumas, dvasinis tobulėjimas leidžia geriau pažinti save ir aiškiau suvokti, ko gi mes iš tikro gyvenime norime. Ne veltui gavę taip trokštamą ir ilgai vaikytasi dalyką, daugelis pasijunta nusivylę, nes jis pasirodo visai ne toks kaip buvo tikėtasi.
Grįžtant prie šios dienos, šiuo metu kaip tik išgyvename jaunatį Skorpione ženkle, kas reiškia, kad yra išaugęs emocingumas. Ir šią dieną geriausia leisti vienatvėje, kartu su savo emocijomis – ja analizuoti, stengtis suprasti. Ypatingai tai gerai daryti jūroje ar šalia jūros, ypač žvaigždėtą naktį, jei tokia pasitaikys. Nors pats jaunaties efektas yra labai trumpas ir ims blėsti jau maždaug 9 valandą ryto, tačiau Mėnulis dar kurį laiką (kartu su Saule) keliaus Skorpiono ženklu, todėl dar ir rytoj bus emocingas laikas, kurį geriausia leisti jau minėtu būdu. Gerai klausytis lyriškos muzikos apie vandenį, jūrą, tiesiog bėgančio vandens garso, ošiančio vandenyno (viską galite rasti youtube) medituojant. Meditacijos metu šį kartą galima atlikti pozityvų ateities programavimą, tai bus veiksminga, Skorpionas mėgsta transformacijas. Galima naudoti įvairius simbolius ketinimui sustiprinti, svajoti apie dalykus, kurie norėtumėte, jog išsipildytų. Dabar viskas jūsų ketinimo jėgoje: taigi, kad tai būtų!!!
Beje, tai nėra gera, šilta, teigiama diena. Tokią dieną kaip tik galimi jėgos susirėmimai, ypatingai tarp įvairių dvasingumo atstovų. Tokią dieną lengva pasiduoti didybės manijai ir įtikėti savo visagalybe, norisi primesti savo įsitikinimus kitiems. O kiti žmonės gali išgyventi priešingą efektą – kad kažkieno įsitikinimai grubiai primetami jiems. Jei jaučiatės spaudžiamas, verčiamas kažką daryti, kažkuo patikėti, negalite atsikratyti nemalonaus asmens, šiandien reikia deginti baltą žvakę, smilkyti šalavijus, kad apsivalytumėte save po nemalonaus susidūrimo. Tai darydami apmąstykite ir kitus kelius, kaip konfrontacijos išvengti. Labai dažnai žmonės masto tiesiogiai, pavyzdžiui, susidūrę darbe su engiančiais juos kolegomis, jie trokšta, kad tiems begėdžiams kažkas blogo nutiktų, atkeršyti ir pan., nors realiai tai sekinanti kova ir neduodanti nieko gero. Juk galima ginčytis, kovoti, netgi uždominuoti tuos vargšelius. Bet kodėl nepabandžius konkrečioje situacijoje įžvelgti pozityvios pusės – ženklo, kad pats laikas tobulėti ir keisti darbą į geresnį? Iš esmė visi vargai, kurie mums nutinka, jie savyje talpina ir gerąją naujieną, spaudžia mus pasukti kitu keliu. Paprastai jie ir užsibaigia tą tinkamą kelią atradus ir siunčiamą žinią perpratus. Tiesiog mes nemokame skaityti simbolių kalbos, niekas mūsų to nemokė. Dažniausiai nelabai norime stengtis. Ir aš pripažįstu, kad tai sunku, man ir pačiai būna sunku, netgi labai labai sunku. Tačiau kažkada aš paverčiau tai įpročiu. Kiekvienoje neigiamoje situacijoje stengtis atrasti, kokią teigiamą žinią ta situacija man siunčia. Nepagalvokite, kad mano gyvenimas staiga tapo tobulas. Tobulų gyvenimu nebūna ir jei kas tokiu džiaugiasi, tai arba jis išgyvena trumpą gerumo akimirką, arba meluoja. Aišku, jei jūsų gyvenime tikslas tarkim tik susirasti vyrą ir pagimdyti vaiką (tik primityvus pavyzdys), kurį laiką po tokių įvykių galite jaustis labai stipriai save realizavusi, bet tai nereiškia, kad vėliau gyvenimas neatneš jums naujų iššūkių. Būtent todėl reikia mokytis. Nes tik naujų žinių ir nuolatinio tobulėjimo dėka ateis tokia diena kai susidūręs su nauju iššūkiu jūs nebepriimsite to kaip tragedijos, o sakysite stop stop stop tai kur jau aš ne į tą pusę nugrybavau? Bei ieškosite naujo posūkio. Tai sunku, bet įmanoma. Kai neįmanoma pakeisti išorinių įvykių, visada įmanoma pakeisti požiūrį.

Eiti prie įrankių juostos