Konsultacijos

Spalio 26 d.

Penktadienis ir savaitgalis. Pagaliau tinkamas laikas atsipalaiduoti ir imtis pramoginės veiklos. Ne, ne pagerti šiaip, o laisvalaikį skirti tokiai pramoginei veiklai kaip tarkim biliardas. Ten kur reikia mąstyti, naudoti rankas ir protą. Net jei tokio tipo žaidimuose nesate profesionalas, o gal išvis profanas, dabar vis tiek gerai praleisite laiką prie stalo. Tiesa, bėda tik tame, kad bendravimui tai ne pats puikiausias laikas, gali erzinti seni ir atsibodę draugų juokeliai. Nors iš esmės nieko labai blogo. Bet kokiu atveju verčiau ištverti nedidelį susierzinimą dėl draugų ir kartu gerai praleisti laiką (tas negalioja, jei jūsų suvokimas apie gerą laiką yra tiesiog prisigerti iki komos) nei leisti šį vakarą ir savaitgalį prie televizoriaus ir primityvaus serialo. Kartais verta investuoti į kokybišką laisvalaikį ir pinigus (kaip kad šį kartą), nes būtent jis leidžia mums su nauja jėga pakilti ir kibti į darbus.
 
Tai puikus laikas keisti mitybos įpročius, ypatingai reikėtų atsižvelgti į vaikus. Šiuo metu žmogaus organizmą itin žalingai veikia cukraus, druskos, prieskonių pertekliai, todėl vertėtų tai pakoreguoti. Šiomis dienomis galioja mitybai taisyklė – mažiau yra geriau.
 
Dabar dėl 2019 metų bendrųjų prognozių. Kaip žinia, šiais metais buvau stipriai puolama, kad drįsau neparašyti 2018 metų prognozės. Galiausiai pavargau teisintis ir ėmiau bendrauti su nachalais tokiu pačiu tonu kaip ir jie. Tuomet sulaukiau gerųjų žmonių pastabų, kad mano nekantrybė rodo mano netinkamumą darbui. Tai pasinaudodama proga, kad tai šiek tiek erzinančio bendravimo diena, aš irgi pasisakysiu. Matote, problema yra tame, kad man visiškai tas pats, ką apie mane galvoja gerieji žmonės. Aš nedirbu psichiatrijos ligoninėje, anei ambasadoje, nesu nei diplomatė, nei psichoterapeutė. Aš parduodu savo proto produktą. Bet dėl to, kad tai darau, neprivalau būti mandagi su žmonėmis, kurie savo esme yra primityviai nagli. Juo labiau, kad ir tikrai niekada nebuvau ir nebūsiu švelnus ir mielas žmogus. Tai ką aš tuo norėjau pasakyti – ne, ir šiais metais 2019 metų prognozės nebus. Kodėl? Todėl, kad tai astrologijos pornografija. Neįmanoma žmonių suskirstyti į dvylika rūšių ir pasakyti jiems visiems, kas jų laukia. Aš ir toliau rašysiu trumpas apžvalgas apie tai, kas vyksta danguje. Ir kartais paminėsiu ryškesnius darinius konkretiems ženklams, jei tokie susidarys. Nes taip tiksliau ir konkrečiau. Nors irgi negali pretenduoti į absoliučią tiesą.
 
Eiti prie įrankių juostos