Konsultacijos

Spalio 25 d.

Viena teigiama diena ir dvi neigiamos. Senokai tokių neturėjome. Ką gi, eilinį kartą mums gali padėti katės – tai puikus laikas pirkti kačiuką, ypač veislinį, puikus laikas žaisti su katėmis. Visa tai gerai veiks jus pačius. Aišku, jūsų žaidimai katei turi būti priimtini. Kitaip nesiskųskite sudraskytomis rankomis.Idealus laikas estetiniam dantų tvarkymui, tarkim estetiniam plombavimui. Gaila, kad savaitgalis ir paprastai tokiu laiku planinis gydymas nebeatliekamas. Tiesa, astrologija ypatinga tuo, kad ji ne tik rodo kam laikas būtų palankus, bet dažniausiai ir priverčia progomis pasinaudoti….Tokiomis dienomis bus sunkiau mokytis, nebus noro tai daryti. Na bet idealus laikas tvarkytis, visas virtuvines spinteles išsišveisti, dureles nusivalyti. Žodžiu, smulkmeniškam tvarkymuisi. Ir kuo labiau pavargsite fiziškai, tuo geriau. O susitvarkę būtinai palepinkite šeimą naminiais sausainiais. Na kažkuo tokiu, kam reikia pavargti darbuojantis rankomis – tešlą minkyti, kočioti, figūrėles pjaustyti. Šių dienų simbolis širdelė, tai galite pasinaudoti ta proga ir prikepti širdelės formos sausainių. Bet iš esmės kuo daugiau pjaustinėsite, formuosite ir pan. tuo geriau. Ir būtinai vakarais prisėskite terasoje, balkone ar kur tik galite su apklotu ir žvakėmis. Žinoma, geriausia tą daryti gamtoje, bet juk ne visi gyvename vienkiemiuose. Ramus besileidžiančios Saulės stebėjimas iš esmė prilygsta meditacijai. Šį kartą idealu būtų ir laužas, židinys (tikras). Gamtos stebėjimas gali būti labai pasyvus, bet tuo pačiu labai galingas, veiksmingas dalykas, net jei nuolatos stebite tą patį vaizdą.
Visiškai netinkamas laikas teisiniams reikalams tvarkyti, įvairiems tyrimams ir pan. Tokiu laiku kalti lieka „mažiausieji“, t.y. tie, kurie turi mažiausiai galimybių apsiginti. Tačiau puikus laikas, jei norite su draugais pasidaryti sau pramogą, užsiimti paranormalių reiškinių tyrimu, surengti kuklų magijos vakarėlį ir pan. Idealu lankytis apleistose bažnyčiose, vietose, kuriose vaidenasi ir pan. Tik saugokitės traumų. Apleisti pastatai ne veltui laikomi pavojingais. Žinoma, aš nesiūlau daryti nieko neteisėto ar pavojingo. Kiekvienas renkasi pats ir atsakomybę už savo veiksmus prisiima pats. Vaidentis juk gali ir ant aukšto pas močiutę kaime.
Šios dienos sunkiausios bus Žuvims, Skorpionams, Vėžiams, Mergelėms, Vandeniams ir Svarstyklėms – emociškai. Jų galvose kursis daugybė įvairių juodų scenarijų. Tačiau vargu ar jie turės kokį pagrindą su realybe.
Dar kalbant apie būsimą retrogradinį Merkurijų, šį kartą mes susidursime su ypatingu astronominiu reiškiniu – jo konjunkcija su Saule. Kas gi ta paslaptingoji konjunkcija. Iš esmės tai kažkas tokio kaip Mėnulio jaunatis. Kitaip tariant, tai laikas, kuomet planeta keliauja tiksliai tarp Žemės ir Saulės, todėl atrodo, kad konkreti planeta ir Saulė susijungia. Na tas susijungia tik teoriškai, nes Merkurijus gi žymiai mažesnis už Saulę. Tai nutiks lapkričio 11 d. ir reiškinį bus galima stebėti per teleskopą, aišku, su specialiais filtrais nuo Saulės. Toks reiškinys įvyksta maždaug 13 kartų per šimtą metų ir sekantis toks bus tik 2032 lapkričio 13 d. Tai šiandien aš trumpai tik iš teorinės – astronominės pusės, o ką tai galėtų reikšti aprašysiu prie šito reikalo artėjant. Manau, kad svarbu kalbėti apie astronominius reiškinius, kurie yra astrologijos pagrindas. Nes astrologija nepagrįstai mistifikuojama ir sukčiai tuo pagrindu mulkina žmones užsiimdami visokių energijų valymu bei koregavimu. Ir aš dar kartą pasikartosiu – tai ne mistika, tai matematika, astronomija, geografija, statistika ir logika. Kiekvienas, norintis būti astrologu, privalo šias sritis išmanyti ir niekada nenustoti gilinti savo žinių. 
„Viskas yra įmanoma. Jūs tiesiog esate ribojami savo nuomonės apie save.“ Egipto Mirusiųjų knyga
Kitaip tariant, mes esame tuo, kuo galvojame, kad esame. Ir tai viena baisiausių šio pasaulio iliuzijų. Proto spąstai, užkertantys kelią daugeliui galimybių. Būtent todėl aš kažkada rašiau, kad viena ezoteriko kelio atkarpų yra mokymasis tapti niekuo. 
Magiško savaitgalio!!! 


https://www.facebook.com/FunnyclipAnimals/videos/248716659354882/

Eiti prie įrankių juostos