Konsultacijos

Spalio 24 d.

Puiki diena bendravimui su gyvūnais, jei iki šiol rašydavau, kaip jie gali mums padėti, tai dabar geras laikas padėti jiems – ypač emociškai – daug bendrauti, kalbėtis, stiprinti ryšį. Pavargstame ne tik mes, mūsų ištikimieji draugai irgi. Tiesa, ši diena tiesiog tinkama stiprinti ryšius, ji nežada kažko blogo. Šiandien tinka teikti dovanas gyvūnų pasauliui, beje, tai labai energetiškai stiprus „pasaulis“. Jo energetika visai kitokia negu augalų, bet kur kas subtilesnė nei žmonių. O žmogus privalo tiek vieniems, tiek kitiems nusilenkti. Jam nelengva tai pripažinti, bet jis nelyginamai žemiau nei jie. Tačiau grįžtant prie esmės – tarkim jei turite keletą atliekamų moliūgų, turėkite omenyje, kad jums tikrai nebūtina jų visų išpjaustyti Helovyno šventai, laisvai galima keletą padovanoti briedžiams ar pan. miške. Dabar dar gal šilta ir maisto pakankamai. Tačiau „auką“ galima atidėti tam laikui kai pasaulį padengs sniegas.
Tokią dieną tinka ir bendrauti su žmonėmis. Bus lengviau susisiekti su tais, su kuriais ryšiai jau apleisti ir susilpnėja. Todėl dabar pats laikas paskambinti pradingusiai draugei ir pasiklausti kaip ji gyvena. Tai tinkama diena stiprinti ryšius ir su žmonėmis. Tiesa, ir tokią dieną galite sulauki nerimą keliančių žinių. Ypač apie artimesnių žmonių sveikatą ar pan. Bet nebūtinai jos turės realų pagrindą. Gali būti tiesiog per daug sureikšmintos.

Tinkama diena tvarkyti finansinius reikalus, ypač visokius draudimus, pavyzdžiui, sveikatos ir pan. Apskritai tai tokia švaros diena, todėl šiandien ypatingą dėmesį skirkite savo higienai.

Vis dar gera laikas kelionėms, taip pat ir su vaikais. Vis dar geriausia rinktis arčiau esančias Europos šalis, tarkim tokias kaip Vokietija. Lankyti parkus, draustinius ir panašias vietas.

O šiaip tai mes jau pradėjome Skorpiono sezoną ir gal šiandien dar jis labai nesijaus, bet artimiausiomis dienomis tikrai parodys, kad Skorpionas tai kažkas intensyvaus, gilaus, tai kerštas, strategijos, emocijos, paslaptys ir jų atskleidimas, būsimų ėjimų planavimas, ryšiai, burtai, estetika ir transformacija. Skorpionai artimiausiomis dienomis parodys, kad būtent jie yra tikrieji pasaulio valdovai. Ir ne kažkaip pompastiškai, ne užkariaudami minias, o vienu mažyčiu žodeliu privers nutilti visą kambarį ar kabinetą. Čia jau kaip sakoma iš serijos – kai pasakys, tai pasakys. Ir tas vienintelis žodis gali būti nuodingesnis ir žalingesnis nei bet koks ginklas. Beje, šį kartą taip gražiai sutapo – Saulė perėjo į Skorpioną kartu su Mėnuliu, kuris kaip tik įėjo į Mergelės ženklą. Vėl gi, tai nieko per daug nereiškia. Tačiau aš norėjau atkreipti dėmesį, kad būtent magiškojo Skorpiono laiku švenčiamos įvairios magiškos šventės. Pavyzdžiui, pagoniškoji keltų šventė Samhainas arba meksikiečių Dia de los Muertos (mistiška mirusiųjų šventė), nebekalbant jau apie mūsų pačių Vėlines bei Visų šventųjų dieną. Iš ties tokios šventės simbolizuoja amžinąjį ciklą – jos turėtų mokyti žmones, kad mirtis yra natūrali gyvenimo dalias, o ne kažkas baisaus ir apverktino. Tas pats Halovynas tiesiog linksmai švenčiama mirties šventė, ji skirta žmones priartinti prie mirties, paskatinti su ja susidraugauti, priimti taip pat natūraliai kaip mes priimame gimimą. Tačiau žmonėms sunku tai padaryti, nes jų galvose mirtinai įsišaknyjęs stereotipas, kad gyvena jie vieną kartą. Kaip taisyklė Skorpiono sezonas mums atneša kažkokį telefoninį skambutį su bjauriomis naujienomis, naktinį košmarą, apverčia gyvenimą aukštyn kojomis ir sukrečia. Tokia jau Skorpiono prigimtis – jis verčia keistis iš pagrindų ir transformuotis. Na būkime atviri, mes juk dažniausiai pradedame kažką daryti tik tada kai tampa nebepakeliamai sunku nieko nedaryti. Taigi nėra ko pikti ant skorpioniškų laikų, jie tik atlieka savo darbą.
Toliau pratęsiant skorpioniškają temą, aš norėčiau sugrįžti prie vakar paminėtos pentagramos, kuri yra naudojama be galo dažnai ir tame tarpe netgi religingų žmonių. Tiesa, tas religingumo jausmas gali būti suprantamas plačiau nei Jėzaus garbinimas ar pan. Kažkodėl žmonės įsivaizduoja, kad visi garbina kažkokį vieną dievą. Tame nėra logikos. Kaip aš jau daug kartų minėjau, pasaulyje viskas atsikartoja įvairiomis formomis. Garantuoju, kad ir kiek suksite galvas, jūs tikrai nerasite jokios rūšies, kuri būtų sudaryta iš vienintelio individo. Ši hierarchija sugalvota pačių žmonių ir skirta valdyti avių bandas. Taip ir „dievų“ arba aukštesnės sąmonės jėgų pasaulyje. Jų daug, kaip ir žmonių yra daug, kaip ir augalų yra daug. Ir tai nieko nestebino iki tol, kol pasaulyje įsigalėjo monoteizmas. Todėl dabar, žmones pasirinkusius kitokį kelią įprasta vadinti šėtono garbintojais ar tituluoti psichikos ligoniais. Tiesiog šiaip, iš įpročio. Nors vietoj to galima skaityti, šviestis. Įdomiausia, kad monoteizmo priešininkai kaip tik neigia šėtono kaip ir bet kurio kito vienatinio dievo buvimą. Jie neburia, nesimėto užkeikimais, tikrai neskraido kilimais. Nes esminis priesakas ezoterikoje yra nekenkti. Todėl kad neigiami veiksmai kito atžvilgiu tik suaktyvina tą neigiamą „grandinę“, tiesa, skirtingai nei krikščionybėje (kaip patogu kažkam ar ne?) jiems nėra draudžiama gintis. Tai žmonės, kurie visų pirma jau suvokia natūraliosios gamtos svarbą (ne ne, visai ne kaip Greta Thunberg, ne tuščiomis kalbomis), jie mato ryšius tarp visų veiksnių, supranta, kad kiekvienas pats atsakingas už savo veiksmus ir siekia taikos, ramybės bei tolerancijos, nes tik tame didžioji laimė ir niekur kitur. Būtent šiuos dalykus Skorpiono sezonas bando tyliai pažadinti kiekviename. Dabar įsiklausymo mėnuo.
Beje, aš ne kartą skatinau pasidomėti senosiomis dievybėmis ir išsamiai su jomis susipažinti. Pavyzdžiui, Egipto. Nes visų pirma tai ir yra įdomu. Yra galybė puikių grožinės literatūros knygų, vien jas skaitydami jau galite nemažai pažinti. Be to, tai formuoja platesni suvokimą ir vaizdą, plečia jūsų horizontus. Kuo daugiau jūs gyvenime sužinote, tuo geriau geriau įžvelgiate visumą. Ir atvirkščiai. Galima matyti tik vieną dėlionės detalę, tačiau įmanoma ir visą paveikslą pamatyti. Nežinau nustebsite ar ne, bet toks pat pasaulio sutvėrimo vaizdas kaip ir Senajame Testamente, yra Egipto mitologijoje – „Pradžioje tebuvo Nun – pirmykščiai vandenys. Nieks nežino, kiek jie egzistavo iki pasaulio pradžios. Iš šių vandenų iškilo mažutis sausumos kauburėlis, virš kurio skleidėsi lotoso žiedas. Žiedo viduje miegojo Ptah, – pirmasis dieviškasis vaikas – visa ko Kūrėjas.“ Ar visa tai jums neprimena kūdikio pradėjimo ir vystymosi gimdoje etapų? Todėl kad kaip jau ir sakiau – viskas susideda iš pasikartojimų ir visame kame jūs galite galiausiai įžvelgti tas pačias formas. Krikščionybė irgi nėra kažkas naujo – viską ji pasiskolino iš kitų religijų, tikėjimų, ezoterikos, jei taip būtų galima įvardinti ir pritaikė tai savo reikmėms bei minių valdymui. 
Tam kad ateitų atsakymai, tereikia kelti klausimus. Gerų transformacijų!

Eiti prie įrankių juostos