Konsultacijos

Spalio 22 d.

Puiki diena, tačiau ją reikia leisti ramiai. Ši diena visai netinka įvairioms staigmenoms, vakarėliams, šventėms. Mažų mažiausiai galimi komiški nesusipratimai, o galimos ir rimtesnės problemos. Tačiau tai gera diena pirkti, atnaujinti garderobą. Dabar pats laikas save apdovanoti nauja suknele. Sėkmės spalvos – balta ir juoda, zebro raštai, įvairūs taškeliai. Tokią dieną galima daryti daug darbų vienu metu – tai pasiteisins ir susitaupys laiko. Bet šiaip tai tokią dieną bus daug netvarkos, chaoso, todėl ji ir tinkama vienu metu viskuo užsiimti. Dabar galima daryti greit greit, nelabai kruopščiai, tiesiog „užkamšyti po kelias skyles vienu metu“ ir niekas nepastebės trūkumų. Jautis, Liūtas, Šaulys ir Ožiaragis šiandien bus linkę viską atidėti paskutinei minutei, Vandenis, Avinas, Svarstyklės ir Žuvys išvis šiandien nieko nedarys ir apsimes, kad nieko nežino. O štai Dvyniai, Vėžys, Mergelė ir Skorpionas dirbs sukandę dantis. Vis tik tai labiau tingėjimo nei darbo diena.
Tai vis dar netinkama diena teisiniams reikalams tvarkyti – tokiu metu triumfuoja korupcija ir neteisėti dalykai, ignoruojami pažeidimai ir baudžiami nekalti žmonės. 
Tai geras laikas keliauti, ypač su vaikais – rodyti jiems pažintines vietas, plėsti pasaulio suvokimo ribas. Tik reikia rinktis Europą, artimesnes mums šalis, pavyzdžiui, kaip Vokietija. Tinka lankyti religinius objektus, pavyzdžiui, įžymias katedras.
Tai tinkamas laikas meditacijai, stebint naktinį dangų, tinkamas laikas astralinei projekcijai, sąmoningam sapnavimui, netgi video apie visatą ir jos grožį bei įvairūs meditaciniai video bus naudingi. Aišku, jeigu jūs nesergate epilepsija, nes paprastai juose būna daug judančių spalvų. Šiuo metu grožio planeta Venera sudaro tvirtą teigiamą darinį su Neptūnu, todėl tai idealus laikas įvairioms dvasinėms praktikoms per grožį, estetiką. Tokiu metu žmonės darosi dvasingesni, švelnesni, labiau empatiški, o einantys dvasinio tobulėjimo keliu būtent tame suranda savo stiprybę ir jėgą. Tokiu metu reikia sąmoningai skatinti gebėjimą jausti meilės jausmą. Ne konkrečiam asmeniui, o apskritai. Mokytis pamatyti „perlą išoriškai neišvaizdžioje kriauklėje“. Tokią diena net i begemotas sugeba suvokti aplink jį plasnojančių drugelių grožį. Apskritai tai geras laikas bet kokioms lengvoms ezoterikos praktikoms: taro, kristalams, papuošalams, žvakėms, astrologijai, eteriniams aliejams, šalavijo ar palo santo (šventojo medžio) smilkymui, smilkalams apskritai, vynui, runoms, knygoms. Aišku, visko daryti iš karto tikrai nereikia. Pakaks ir keleto dalykų. 
Šiuo metu jau pradeda jaustis „rudeninis“ nuovargis. Sezonas perkopė į antrą pusę ir nors oras puikus, jau pradeda slėgti tas nesibaigiantis ruduo, atsiranda troškimas kažko naujo. Na to naujo ko gero reiks palaukti, nes naują palengvėjimą atneš gausus sniegas ir žiema. Todėl mūsų kraštuose yra taip sunku besniegėmis žiemomis. Iš vienos pusės tai taip taip, pravažiuoti lengviau, nereikia atsikasti mašinos ir t.t. Tačiau iš kitos pusės, neįvyksta ta ryškesnė skiriamoji riba tarp vieno sezono pabaigos ir kito pradžios, todėl vidine prasme žmogus tarsi lieka niekaip nepasibaigiančioje pabaigoje. Būtent todėl pirmasis sniegas paprastai pasitinkamas džiugiomis emocijomis. Na bet ko gero mums dar teks jo palaukti ir kol kas reikia koncentruotis į išeinantį seną etapą. Nes bet kurioje srityje – pirmoje termino pusėje mes kopiame į viršų ir siekiame naujų dalykų, o antrojoje jau leidžiamės žemyn ir juos užbaigiame. Tai natūralus šios planetos egzistavimo ritmas ir gerai yra tiems, kurie šią taisyklę perpranta bei jos laikosi, natūraliai didindami bei mažindami savo aktyvumą ir gyvenimo tempą.

Eiti prie įrankių juostos