Konsultacijos

Spalio 2 – 4 d.

Artėjant Vandenio sezonui pats laikas persitvarkyti, kažką gyvenime keisti ir kol dar didžiulis intensyvumas Ožiaragyje, geriausia pradėti nuo pokyčių darbe, ypač jei esate darbdavys. O gal jūs karjeristas, kuriam apart darbo nebelieka visiškai niekam laiko gyvenime? Dabar tai irgi laikas keisti, nes atėjęs Vandenio sezonas gali viską pakeisti pats ir visai ne taip kaip to norime. Artėjant savaitgaliui laidelė su lašeliu pozityvumo, gal kam įkvėps gerų minčių 🙂 Man ji pasirodė tikrai nebloga.

Na o šį savaitgalį skirkite atsipalaidavimui. Jei turite galimybę, vykite pasiplaukioti valtimi, laivu, jachta, jei neturite, pakeliaukite po mažus gražius Lietuvos miestelius. Pasistenkite atsiriboti nuo socialinių tinklų, beraščių žmonių, piktybinių bedarbių, nes tik įsivelsite į bereikalingus konfliktus arba galite parašyti puikų postą, įdėti nuostabią nuotrauką ir nesulaukti norimos reakcijos. Verčiau jau pamegzkite. Nusiimkite visokius negatyvius užrašus, paveikslėlius nuo savo sienų, dabar ir taip sunkus laikas, o jei deklaruosite, kad jis toks, bus dar sunkiau.
Tinkamas laikas tvarkyti finansinius reikalus, kurie susiję su valstybinėmis institucijomis, na ten pašalpos ir kitos išmokos. Tinka pirkti kremus veidui, įvairius indelius. Geras laikas mokytis astrologijos.

Kaip žinote, šiąnakt įvyko Mėnulio pilnatis Avine ir šiandien dar jausime jos poveikį šiek tiek. Kadangi ji Avine, pirmajame zodiako ženklo, tai šiandien tinkama diena viską pradėti iš naujo, uždaryti duris senoms neigiamoms patirtims. Be jokios abejonės ši diena stipriausiai jausis Avinui.

Taip, tai nebus labai lengvos dienos, pasistenkite neleis neigiamoms planetų įtakoms jus sudraskyti į skutus. Deja, bet sukrečiančių situacijų gali būti. Sukrečiančių ir sudaužančių. Dabar keletą mėnesių mes kartosime kursą ir laikysime egzaminus. Kiekvienas savus. Sausyje mer pereisime į naują etapą, etapą, kuriame nebepakaks tik mokėti rašyti ir skaityti, jam prireiks ir mąstyti bei suvokti naujus dalykus. Ir pats laikas pradėt tobulintis jau dabar. Labai efektyvus būdas į gerovę sau yra emocinio dienoraščio rašymas. Tačiau tai nėra dienos įvykių užrašinėjimas ar tiesiog sąmonės srauto rašymas. Emocinis dienoraštis puikus būdas geriau save pažinti, tačiau efektyvus jis tik tuomet kai rašomas prasmingai. Ir šiandien aš užrašysiu klausimus bei temas, kurias jame verta bei naudinga būtų gvildenti. Emocinis dienoraštis gali būti rašomas tik ranka, ne kompiuteriu ar telefonu:

1) rašykite frazes, kurios jus priverčia juoktis;2) užrašykite savo gyvenimo viziją keletui metų į priekį;3) kas mane slegia šiandien, kokią naštą nuo pečių dabar norėčiau nusimesti?4) kokiais būdais galėčiau palengvinti savo gyvenime? Užrašykite kažką paprasto ir realaus, mažytes smulkmenas;
5) kokį patarimą aš dabar galėčiau duoti sau, jei būčiau kitas žmogus, žvelgiantis į mane iš šalies?6) kaip aš galėčiau surasti laiko dalykams, kurie šiuo metu mane džiugina?7) kas daro mane laimingu?8) įdomūs faktai apie mane;9) mano baimės;10) už ką aš esu dėkingas?11) dalykai, kuriuos norėčiau daryti dažniau;12) kas šiuo metu mano gyvenime man patinka?13) kas padeda man atsipalaiduoti?14) ką aš dabar jaučiu?
15) kokie mano prioritetai gyvenime?16) kokios šiuo metu mano silpnos ir stiprios vietos?17) dalykai, kuriems norėčiau skirti mažiau laiko;18) parašykite laišką sau paaugliui, ką jam galėtumėte pasakyti dabar kaip vyresnis žmogus;19) ką aš galėčiau padaryti, kad tapčiau kokybiškesniu žmogumi?20) kas man puikiai pavyksta?21) koks mano didžiausias tikslas?22) kas man patinka manyje?23) kurioje srityje norėčiau pasiekti didžiausią progresą per ateinančius metus?24) ką aš norėčiau veikti, jei nereiktų uždirbti pinigų pragyvenimui?25) apie ką aš šiuo metu galvoju?
Ir nepamirškite perskaityti. Atsakymai jus nustebins. Nebūtina surašyti visko iškart. Pilnai pakanka į dieną nagrinėti bent po vieną klausimą, o po kokio mėnesio padaryti tą patį ir stebėti kaip situacija keičiasi.

Ramaus savaitgalio 🙂

https://www.delfi.lt/video/laidos/1toks-uniklus/1toks-unikalus-vlada-musvydaite-keliones-i-biura-ir-is-jo-darbuotojams-iskaiciavo-i-darbo-laika-dave-neitiketina-rezultata.d?id=85381757
Eiti prie įrankių juostos