Konsultacijos

[:lt]Spalio 19 d. [:]

[:lt]Ką gi mums žada savaitgalis? O jis reikalauja aktyvumo. Tai puikus laikas leisti savaitgalį lauke, su gyvūnais. Dabar šunų laikas ir veiksmingas laikas juos dresuoti. Todėl, jei turite šunį, pats laikas užsirašyti į šunų mokyklą. Nepamirškime, kad kiekvienas atsakingas šeimininkas, turi dresuoti savo šunį. Tam ir laikas palankus, galite pasiekti gerų rezultatų, ir jūs gerai toks laisvalaikis dabar veiks.

Taip pat tai tinkamas laikas pirkti dalykus, susijusius tiesiogiai su sportu, ypač kojomis, pavyzdžiui sportinius batelius. Žinoma, ir naudoti juos reikėtų dabar pagal paskirtį.
O šiandie vakare galima atsipalaiduoti ir su vyno taure, tik stipresnių gėrimų verčiau vengti. Be jokios abejonės tai laikas bendravimui, ne tik su šunimis, bet ir su žmonėmis, todėl šį savaitgalį nusiteikite bendrauti, dabar tikrai ne laikas užsidaryti vienuolyne. Pasiūlykite artimiems žmonėms, draugams susitikti patys, nelaukite, kol būsite pakviesti.
Tačiau tai blogas laikas viskam, kas susiję su finansų valdymu, mokesčiais, todėl šiuos reikalus atidėkite kitai savaitei.
Ar žinote, kas yra labiausiai pakvaiše dėl savo išvaizdos? Tai Liūtai ir Svarstyklės. Tiesa, ne tiek dėl to kaip atrodo, o dėl to, ką apie jų išvaizdą galvoja kiti. Šie du ženklai pasiruošę žudyti, kad tik jų nepakankamai gražios nuotraukos neatsidurtų socialiniuose tinkluose.
Gero savaitgalio 🙂

[:]

Eiti prie įrankių juostos