Konsultacijos

Spalio 16 d.

Puiki diena! Bet su tokiais beprasmiais emociniais pabangavimais, todėl kai kuriomis valandomis gali atrodyti, kad jūsų gyvenimas  yra kažkas nepakeliamo, nepataisomo, neįmanomo. Iš esmės gali nebūti visiškai nieko blogo, o verkti vis tiek norėsis. Tiesiog šiandien bus keletas valandų, kurios turės gan stiprų efektą emocinei būklei, panašiai kaip ir pilnatis. Stipriausiai tai gali jaustis maždaug 10 – 15 valandomis. Bet apart noro žlumbti, tai daugiau visai nereikšminga.
Tai geras laikas pirkti, taigi pasirūpinkite megztiniais, žiema artėja ir greit jau bus šalta 🙂 Šios dienos sėkmės spalva geltona. Vakarą leiskite ramiai, geriausia su knyga rankoje. Puikus laikas geram detektyvui. Geras laikas lankytis pas medikus ir atlikti įvairius tyrimus. Ypatingai odos, tarkim apgamų. Tyrimai bus tikslūs. Taip pat tai puikus laikas kurti įvairias strategijas, planuoti perversmus, siekti užgrobti valdžią (plačiąją prasme, tarkim sėsti pačiam į skyriaus vedėjo vietą) ir pan. Bet šiandien reikia planuoti, ne veikti. Šios dienos planai šiuo atžvilgiu bus sėkmingi, ateis geros mintys. Taip pat geras laikas lankyti mistines ar religines vietas. T.y. vietas, kurios pažymėtos religine simbolika. Na pavyzdžiui, galite užkopti į Trijų Kryžių kalną – judėti irgi yra gerai. Ši diena turi šiek tiek magijos, kuri labiau juntama moterims, todėl pasivaikščiojimas gamtoje, konkrečiau miške, gali pažadinti keistus jausmus ir mintis – stiprų troškimą glaudžiau prisiliesti prie mistikos pasaulio, artimiau pažinti gamtą ir jos jėgas.
Tokiu metu auga bendravimas online, žmonės rašo daugiau žinučių, labiau linkę konsultuotis įvairiais klausimais, ieškoti pagalbos arba žinių. Tai geras laikas, jei jums reikia įsilieti į naują kolektyvą ar kažkur pritapti. Tokiu laiku žmonės lengviau priimami į įvairias bendruomenes, komandas, jau susiformavusias grupes bei kolektyvus.
Iš ezoterinės pusės, kaip jau minėjau, tai šiek tiek magiška diena. Ji idealiai tinka pažinti gamtą – stebėti medžius, paukščius, upes, okeanus. Tikriausiai pastebėjote, kad dauguma „guru“ kalba labai rimtais balsais ir dramatišku tonu. O dvasinio tobulėjimo kelias yra erškėčių vainikais nupintas. Iš ties būna ir tikrai labai sunkių akimirkų. Bet ta perdėta rimtis nežinau kam ir kodėl. Gamtoje rimties nėra. Ne veltui ir vaikiškuose filmukuose gamta juda, juokiasi, džiaugiasi. Gyvenime lygiai taip pat. Kai jūs pradedate stebėti gamtą, ją pažinti, jūs suvokiate, kad ją sudaro džiaugsmas. Ir bet kuris gali tapti to džiaugsmo dalimi, jei tik to panorės. Dar daugiau – jūsų laisvas pasirinkimas, kuri gamtos forma jums priimtiniausia. Vienas negali gyventi be miško, kitas – be vandenyno. Tačiau kuo didesnį sąlytį su gamta jūs pajuntate, tuo daugiau laisvės ir džiaugsmo galite jaustis. Tai nėra lengva įgyvendinti gyvenant didmiestyje. Bet ir didmiesčio gyventojai gali bandyt priartėti prie gamtos bent jau savaitgaliais. Žmogui reikia gamtos. Jo kūnas ir siela yra gyvybė. O gyvybė turi egzistuoti gyvoje terpėje. Betono blokai nėra gyvi. Kiek laiko galima egzistuoji negyvoje terpėje ir neapmirti? Vis daugiau miesto gyventojų tampa betono būtybėmis, kurios nieko nenutuokia apie tą kitą egzistencijos formą. Gyvąją. Bet kaip jie galėtų sužinoti, jei jie jau užaugo įkalinti tarp betono sienų? Gerai, jeigu jus toks gyvenimas tenkina. Nes iš ties svarbiausia žmogaus gyvenimo užduotis ne tapti tobulu, o tapti laimingu, surasti ramybę, atrasti gyvenimo džiaugsmą. Bet jei niekaip to nepavyksta padaryti, dienos tapo pilkos ir beprasmiškos – dabar jūs žinote, kur reikia važiuoti 🙂 

Eiti prie įrankių juostos