Konsultacijos

Spalio 15 d.

Eilinį kartą pagalvoju, kokioje geroje šalyje vis tik mes gyvename. Mūsuose nelabai yra žmonių, kurie neturėtų interneto. Na nebent tai jau visai seni žmonės, kuriems jo tiesiog nereikia. Nes internetas pigus ir lengvai prieinamas bet kur. Puikiai tai žinau, nes gyvenu vienkiemyje, kuris nutolęs nuo gyvenamųjų teritorijų. O ryšys jame toks pats puikus kaip ir daugiabučiame miesto centre. Na gerai, jis šiek tiek brangesnis, 18 eurų vietoje 9, kurį mokėčiau daugiabutyje, bet vis tiek tai ne ta aukso kaina ar vieta, kurioje neįmanoma jo turėti. Žemiau įdėtame straipsnyje situacija kitur 🙂 Na jis rašytas prieš kelis mėnesius, bet nemanau, kad kažkas pasikeitė. Vertinkime tai, ką turime. Nes esu tikra, kad izoliacijos metu absoliuti didžioji dalis tikrai išsikraustytų iš proto neturėdami interneto. Pabandykite be jo pagyventi vieną dieną ir suprasite, kad be jo gyventi nebemokate. O aš galvoju, kad verta pratintis ir atsiminti senus laikus (nors yra užaugusi jau ir karta, kuri niekada negyveno be interneto). Jupiteris žiemą pereis į Vandenį, technologijų ir interneto erą, bet kartu su juo pereis ten ir Saturnas. O atsižvelgiant į tai, kad Uranas (irgi atstovauja internetą bei technologijas) keliauja gamtos – primityvumo t.y. Tauro ženklu, ši žiema gali būti tikrai nuobodi. Tai bus sunkesnis laikas ir astrologijai, vėl pasigirs profaniški tauškalai apie tryliktą zodiako ženklą ar kitos nesąmonės. Deja, bet tai laikas, kuomet biblinė gyvatė šliaužia į medį atsikąsti nuodėmės obuolio. Kas turi akis, te mato.

Na o kalbant apie šią dieną, tai tinkama diena atnaujinti garderobą. Sakyčiau, pats laikas įsigyti šiltus kailinukus. Nesijaudinkite, jei neįperkate sabalo, to visai nereikia, juk šiais laikais turime puikiausius kailio pakaitalus ir kol kas mums dar nėra būtina medžiot gyvūnus idant turėtume, kuo prisidengti šalančius varganus kūnelius. Taip pat vis dar tinkama diena rūpintis kalėdinėmis dovanomis.
Jei esate priversti kažkur vykti, važiuoti, keliauti, šiuo metu geriau tai daryti ne vienam, o su patikimu žmogumi. Tiesa pasakius, šiandien tikrai geriau atostogauti nei dirbti. Tačiau kelionėms laikas nėra palankus, ypač skrydžiams lėktuvu. Be to tai itin karingas laikas. Matome kas vyksta tarkim Kalnų Karabache….telieka eilinį kartą pasidžiaugti, kad gyvename toli nuo to ir aršusis Marsas kovoje su didžiąja trijule linkęs kariauti kitose zonose. Tačiau jei esate užsienyje, atostogaujate, šiandien laiką leiskite ramiai, verčiau prisėskite lauko kavinėje su puodeliu kavos, o ekskursijas palikite kitam kartui.

Svarstyklės šiandien bandys suimti save į rankas ir daugiau tylėti, bet veido išraiška bus iškalbingesnė už žodžius. Saulė vis dar keliauja Svarstyklių ženklu. Mėnulis irgi šiandien į jas pereis. Dabar laikas visiškai susitelkti į save, savo sielą, ieškoti savo kelio. Deja, tai tokio juodo pesimizmo laikas kai gali atrodyti, kad tunelio gale tik absoliuti tamsa. Šiuo klausimu bus lengviau tik Šauliams, kurie vis dar tikės pozityvia ateitimi. Tiesa, vargu ar taip gerai seksis itin aukšto intelekto Šauliams. Turiu omenyje žmones, pasižyminčius išskirtinai moksliniu protu. Nepradėkit čia man rėkti „ačiū, kad išvadinote kvailiais“ 😀 Iš esmės ką galėčiau patarti, tai šiuo metu iš visų jėgų mokytis tolerancijos kitokiems. Jos tikrai prireiks. Tolerancija tai nebijoti autobuse atsisėsti šalia moters su hidžabu. Tai nesibaiminti įeiti į tualetą kartu su transseksualu. Tai drąsa atsistoti šalia juodaodžio, prie kurio prisikabino policininkai. Tai padėti neįgaliam žmogui užkilti laiptais su pirkinių krepšiu. Tai padėti imigrantui susirasti darbą. Tai patikėti bandančiu išgyventi. Tai priimti pabėgėlį. Tai gerbti karo veteraną. Tai nesmerkti homoseksualaus. Tai palydėti nepažįstamą moterį naktyje namo. Tai pripažinti, kad šalia esantis yra pavargęs taip pat kaip ir aš, o gal net daugiau. Tai stipriai ir ilgai apkabinti liūdintį. Tolerancija yra būti tuo, kurio reikia kitiems. Pasaulis vis tiek pasikeis ir daugiau nebebus toks, koks buvo. Todėl nepamirškite, kad uolūs mokiniai sulaukia įvertinimo ir skatinimo, o dvejetukininkai tik lazdų. Labai paprasta būti tokiu kaip visi. Tačiau ne visi turi galimybę tai rinktis. Kartais tu tiesiog gimsti, kad būtum kitokiu ir visą gyvenimą desperatiškai kovoji, jog svetimo tvenkinio gyventojai priimtų tave, bjaurųjį ančiuką, kaip savą. Todėl jei jūs paprasta antis, nepamirškite, kad iš to bjauriojo ančiuko gali išaugti nuostabi gulbė.
Na o šiandien aš siūlyčiau pasimėgauti rudeniu net jei oras už lango to neleidžia. Užsimauti šiltus aulinukus ir pavaikščioti rudeninių lapų jūra, ypač po mišką, gal ten jus nudžiugins voverė ar kitas gyvūnas. Išgerkite puodelį kavos su pienu ir nepatingėkite jos pasiserviruoti. Partempkite į namus moliūgą. Tinkama diena ir kitiems „magiškiems“ dalykėliams, tiksliau jais apsirūpinti – akmenimis, smilkalais, žvakėmis, talismanais, žolelėmis.
Galima nykiai burbėti, kad visos tos šventės komercinės, o galima jomis džiaugtis. Galvočiau, kad geriau gyvena tie, kurie džiaugiasi. Apskritai pasistenkite gyventi jaukiai ir kaip galima dažniau atsipalaiduoti. Jūs negalite pakeisti pasaulio, tačiau galite keisti savo gyvenimą. Ir man labai patinka skandinaviškas terminas hygge. Aš dažnai pavartau nuotraukas google su raktiniu žodžiu hygge. Tai atneša naujų minčių kaip gyventi jaukiau, šilčiau, geriau. Galų gale, išsivirkite tirštos bulvių sriubos. Ką dar geriau galima būtų padaryti dėl savęs tokiu darganotu oru?

Na o dabar apie meilę sau ir rūpestį savimi. Šiandien norėčiau plačiau pakalbėti apie perdėto dvasingumo žalą. Vienas svarbiausių hermetizmo dėsnių skelbia : kaip danguje, taip ir ant žemės. Ką gi jis reiškia? Jis reiškia, kad siela žmogus turi būti aukštai danguje, tačiau kojomis tvirtai stovėti ant žemės. Arba kitaip tariant, jūs negalite gyventi harmoningai ir laimingai gyvendami tik dvasinį arba tik žemiška materialų gyvenimą. Visame kame privalo būti harmonija. Aš nekalbėsiu apie tuos, kurie neieško dvasinio gyvenimo, nes manau, kad tai kiekvieno žmogaus asmeninis reikalas ir tokiems dalykams reikia subręsti, pajusti tą šauksmą savyje. Aš kalbėsiu apie tuos, kurie intensyviai eina dvasiniu keliu. Neturint gero mokytojo tai labai pavojingas kelias, nes auga noras atsiriboti nuo visko kas žemiška, nuo žemiškojo purvo ir nulėkti kartu su angelais. Deja, bet tai neįmanoma. Nulėkti galima ant sparnų tik į psichiatrinę. Būtent todėl solidžiosios ezoterikos srovės visada akcentuoja, jog mokinys privalo mokytis disciplinos ir užsiimti aktyvia fizine veikla. Fizinė veikla, kitaip tariant kūno veikla sulaiko žmogų žemėje ir neleidžia jam kaip Ikarui pakilti per aukštai. Šiais laikais tikrai sunku surasti patikimą vedlį ezoterikoje, todėl daugelis bando eiti vieni. Todėl eidami šiuo keliu jūs privalote nepamiršti apkrauti savo kūno taip pat stipriai kaip ir sielos. Tai jus sulaikys nuo kliedesių stadijos, į kurią daugelis papuola. Fizinis krūvis turi užimti tiek laiko, kiek užima  jūsų dvasinės praktikos. Kitaip tariant jūs turite sąmoningai skirti laiko įžemėjimui. Laimei, tai tikrai paprasta ir net sveika. Aš asmeniškai manau, kad tam reikia skirti mažiausiai pusvalandį kasdien. Beje, tai ir puikus ginklas kovoje su depresija bei nerimu. Taigi, jūs galite vaikščioti basomis. Na čia šiek tiek rizikinga, aš pati praktiškai kartą į metus važiuoju į priėmimą traukti kažko iš kojos. Pernai chirurgas man net mestelėjo: bet žiūriu jūs čia tokia mėgėja kažką su tomis kojomis vis pasidaryti 😀 Tai galima rinktis ir mažiau pavojingus 😀 metodus, pavyzdžiui, plaukioti. Deja, bet tam tinka tik gyvas vanduo – jūra, ežeras, upė. Baseinas tikrai netinka. Taip pat tinka darbas darže, su žeme, tačiau tik tuo atveju, jei jūs dirbate be pirštinių ir rankos liečiasi su žeme. Dar jūs galite gulėti ant žolės ar paplūdimio smėlio (nieko nepasitiesus), sėdėti po medžiu. Galite eiti pasivaikščioti po mišką ar dar geriau išsiruošti į kelių dienų stovyklą jame. Galite miške prisėsti ant akmens ar nuvirtusio medžio. Tai tokie būtų mano pasiūlymai, tačiau jūs galite susikurti ir savas alternatyvas. Esmė čia suderinti judesį ir prisilietimą prie gyvosios natūralios gamtos. Na ir daryti tai reguliariai 🙂

Eiti prie įrankių juostos