Konsultacijos

Spalio 15 d.

Savotiška diena. Iš vienos pusės tai gero humoro laikas. Puikus laikas keliauti, tame tarpe ir į egzotiškiausias keliones. Tai puikus laikas judėti – ypač tokiam linksmam judėjimui, tarkim šokiui. Vis tik šokių pamokos būtų geresnis pasirinkimas nei naktinis klubas. Dabar geras laikas pirkti internetu, siųsti siuntinius, t.y. naudotis pašto ir pan. paslaugomis. Ypač tinka pirkti daiktus, susijusius su kelionėmis, pavyzdžiui, kuprinę.Taip pat geras laikas bendrauti su gyvūnais, spręsti jų sveikatos sutrikimus ar elgesio problemas.Išaugęs bendravimo noras daugelį paskatins daugiau laiko praleisti socialiniuose tinkluose. Gaila, kad tas noras tebus toks paviršutiniškas, kad neprives prie minčių apie gyvą bendravimą.

Sudėtingesnė tai diena vyrams, kuriuos gali kankinti stiprus pavydo jausmas, ypač turintiems antrąją pusę. O tiems, kurie ir šiaip yra pavydūs iš prigimties, toks laikas gali tapti tikru proto užtemimu. Jei pavydas jums trukdo gyventi, dabar pats laikas imtis kovos su šia problema, pavyzdžiui, užsiregistruoti pas psichologą ar pan. O šiaip tai tokią dieną geriausia pabūti atskirai abiem lytims.
 Tarp kitko AVINAS (darys viską savaip, net jei tai bus tikrai kvaila, žodžiu praktiškai sąmoningai blogins padėti. Išvaduokite Aviną nuo iniciatyvos darbe) ir ŠAULYS (bet net ir pranykęs erdvėje, sugebės visus užknisti neprašytais patarimais, gal jau reikėtų atsigręžti į betvarkę savo santykiuose? Pasistenkite apie tai negalvoti, Šaulys pataria skaudžiai. Ir tiesiog kad patartų. Nei tai naudinga, nei ką) patys norės daug erdvės. 
TAURAS (šiaip tai jo egoizmas paims absoliučias aukštumas – viskas bus jo, netgi tai, kas yra antrosios pusės, antroji pusė irgi. Nelieskite jo daiktų) su OŽIARAGIU (pastarasis bandys atkąsti daug. Atkąs, kąsnis bus per didelis ir protinga būtų jį išspjauti. Mirs bandydamas praryti. Užspringęs. Taps savo paties godumo auka. Šiandien Ožiaragis tikrai privers įsiskaudėti ne vieną galvą) atsitrauks, bet tik šiek tiek. 
LIŪTAS (jis tiesiog nepriims pralaimėjimo, netgi jau skrudinamas ant laužo ir nudegęs iki pusės. Jis sakys, na tebūnie, gal ir iškepsiu, bet vis bent jau tapo šios dienos žvaigžde. Ir neprovokuokite Liūto pavydo. Jei jis ir išėjo, tai tik tam, kad suteiktų jums šansą nuolankiai melsti, jog grįžtų) ir DVYNIAI (tarp kitko šiandien jais lengva manipuliuoti – galima išprovokuoti konfliktą, po to pasakyti, kad myli. Žodžiu, pagirdyti jų pačių vaistais. Gudrutis mūsų bus kaip reikiant pasimetęs, nejaugi kažkas pagaliau jį apsuko aplink pirštą?) irgi laikys atstumą, bet širdyje tikėsis, kad antroji pusė sulaikys juos jėga ir apipils dėmesiu. 
ŽUVIMS (eilinį kartą bandys pasiaukoti, skirtumas tik toks, kad dabar tai niekas neprašys to daryti, tada visiems skųsis, kad yra niekam nereikalingos. GARSIAI. Paverkite gi kas nors kartu. Joms to reikia) ir SVARSTYKLĖMS (šitos eilinį kartą taps velnio advokatėmis (juk net ir velnias turi savo baltą pusę). Verta susimąstyti gal būtent todėl jūsų visi nemėgsta? Tas teisingumo jausmas…bet jūsų antroji pusė nori, kad nors kartą taptumėte šališkomis!!!) jokios erdvės nereikės, jos pačios įkyriai reikalaus dėmesio. 
SKORPIONAS (iš pradžių pasakys, kad jus myli, o po to padės bombą prie jūsų durų. Ir nesistenkite jo įskaudinti. Kančia jis mėgaujasi. Jei jums nebereikia asmeninio Skorpiono, teks jį sunaikinti negrįžtamai. Kitaip jis grįš. Jis visada grįžta) ir MERGELĖ (tradiciškai manija nereikšmingoms detalėms, eitų juk žmogus į tikslą ar ką, bet kada eis, kai reikia netyčia išbarstytus jūroje degtukus susirinkti. Gal dėl kad ir kaip stengsis vaizduoti porno žvaigždę, ji tiesiog privers antrąją pusę žiovauti. Ir varys visus iš proto su tais prakeiktais degtukais jūroje) vaizduos abejingus, bet širdyje norės dėmesio. Tik ne taip dramatiškai kaip Liūtas su Dvyniais. 
VĖŽYS (viską priims asmeniškai, netgi tai kas išvis su juo nesusiję. Meluos. Elgsis savanaudiškai. Iš esmės Vėžys šiandien taps monstru, tai gal ir nereikėtų stebėtis, kodėl staiga aplinkui atsirado tiek laisvos vietos?) ir VANDENIS (bandys suprasti žmones. Jų veikimo būdus ir principus. Bandys dresuoti skanukais ir gražiais žodžiais. Stebėsis,kodėl neveikia. Ai jo, realiai jis gi nieko ir nedarė, tik planavo. Verčiau paklausys muzikos) turės erdvės į valias ir neprašyti, bet norės, kad būtų atvirkščiai 🙁
Na o grįžtant prie dienos aktualijų – sudėtingas laikas politikoje veikiantiems asmenims. Gal tiksliau būtų sakyti sudėtingų strategijų, manipuliacijų laikas. Tokiu laiku įvykdomos sudėtingiausios rokiruotės, gimsta klastingiausi planai kur ką perstumti, kieno vietą užimti ir pan. Tai Plutono laikas. O Plutonas veikia tamsoje. 
Rekomenduotina būtinai išeiti į lauką, pasirinkti lapų rudeninei puokštei, pasėdėti ant kelmo ir pasimėgauti grynu oru. Taip pat tai gera diena kažką švęsti, paminėti, jei tik turite tam progą. Taip pat geras laikas dovanoti savo artimiesiems talismanus, vertybes, kurios tokiais gali tapti. Jei turite tokias dovanas iš anksčiau, pavyzdžiui, močiutės dovanotą pakabuką ar pan., dabar tinkamas laikas jį išsitraukti ir dėvėti arba pasidėti vietoje, kurioje praleidžiate daug laiko. Tarkim po pagalve, kaip apsaugos simbolį. 
Tai puikus laikas mokytis, kaupti žinias. Ypatingai pažinti save. Nepamirškite, kad žinios, žinojimas, pažinimas yra stipriausias šio pasaulio ginklas.

Eiti prie įrankių juostos