Konsultacijos

[:lt]Spalio 12 d. [:]

[:lt]Ir vėl savaitgalis. Tai visų pirma laikas gyvūnams, ypač kačių augintojams. Šiomis dienomis joms reikia skirti kur kas daugiau dėmesio, katytės gali sunegaluoti ar tiesiog jausti didesnį bendravimo poreikį. Automatiškai ir žmogui suteiks dvasinės paguodos daugiau. Tačiau tai nėra tinkamas laikas įsigyti katę, ypač brangius veislinius gyvūnus, kadangi įsigyti naujieji namiškiai bus linkę į agresiją. Turiu omenyje, kad šios dienos pasirinkimai renkantis gyvūną nebus teisingi. Na nebent jūs jau seniai esate sutarę, kad pirksite būtent tą ar aną.

Netinkamas laikas pirkti internetu, naudotis paštu, prekės ir siuntiniai gali vėluoti, pasimesti, ateiti nekokybiški ir pan.
Tai netinkamos dienos ilgai vakaroti ir po to miegoti iki pietų. Jei norite gerai jaustis, kelkitės šį savaitgalį anksčiau. Tai aktyvumo dienos, pasyvumas, tingėjimas sukels apatiją ir vidinį nerimą. Tuo tarpu aktyviems žmonėms pavyks to išvengti.
Netinkamas laikas dirbti, bendradarbiauti su užsienio įmonėmis, vystyti tarptautinius santykius. Ypatingai jis netinkamas finansiniams reikalams tarptautiniu mastu tvarkyti.
Dabar toks laikas, kuomet žemiški, materialistiški žmonės norės kiekybės – turėti daugiau, malonumų daugiau, visko daugiau. Godumo laikas. Tuo tarpu dvasingi žmonės itin stipriai pajus dabar kokybės poreikį ir būtent jos ims siekti, atsisakydami nekokybiškų dalykų savo gyvenime.
Gero savaitgalio 🙂

[:]

Eiti prie įrankių juostos