Konsultacijos

[:lt]Spalio 10 d. [:]

[:lt]Dėmesio!!! Šiandien viena sunkesnių savaitės dienų. Nesinorės vienatvės, daug kam norėsis išgerti kartu su draugais. Deja, tai visiškai netikusi mintis, nes alkoholio poveikis šiandien itin stiprus. Kaip sakoma, ir nuo nedidelio kiekio galite išlėkti į kosmosą, sunkiai apsinuodyti, apsijuokti ir pan. Tai nostalgiškų atsiminimų laikas, tiesiog vieni atsimins linksmas istorijas ir dar kartą pasijuoks, pasidžiaugs, kad jos buvo, kitus gali palaužti skausmas todėl, kad jau buvo ir nebegrįš. Bet kokiu atveju alkoholis visiškai netinkama priemonė grįžti į malonią praeitį.

Tai tinkama diena pirkti baldus. Tačiau jei pirksite kukliai, geriausia kažką ekonomiško, praktiško, jau naudoto, ypač spinteles ir kėdes. Dabar tikrai ne prabangos laikas.

Itin prastas laikas politikams – tai peštynių ir krintančių reitingų metas. Šiuo metu verčiau sėdėti tyliai ir kuo mažiau afišuotis.

Dabar labai prastas laikas, kol Marsas slepiasi Veneros šešėlyje, tačiau jau penktadienį jis pradės veržtis į laisvę. Toks laikas kaip dabar blogas tuo, kad jis itin komplikuoja santykius ir ypatingai tai juntama ir taip nestabiliose porose. Tokiose, kuriose santykiai senokai balansuoja ties riba ir protinga juos būtų tiesiog užbaigti. Dabar tam idealus metas. Dar turite keletą dienų susikaupti. Tas pats pats galutinis terminas nuo kada jau būtina judėti laisvai ir pirmyn yra spalio 17 diena. Jei iki tol to nepadarysite ir toliau liksite įstrigę sekinančioje situacijoje. O kam pavyks atsiplėšti, tas su nauja jėga ir palyginus neskausmingai pakils į šviesią, naują ateitį su naujomis, didesnėmis galimybėmis. Ypatingai sėkmingai tai padarys tie, kurie santykius nutrauks iki šio penktadienio. Po to dar bus maždaug savaitė ne itin skanių nuosėdų sieloje, tačiau jos greit išsisklaidys ir likimas dovanos svaiginantį laisvės pojūtį bei naujus sparnus.

P.S. tai nereiškia, kad jei esate laiminga šiuo metu santykiuose, jums irgi reikia juos dabar pat nutraukti. Jei kyla tokios mintys, galbūt reiktų dar kartą paskaityti pirmą pastraipą.

[:]

Eiti prie įrankių juostos