Konsultacijos

Spalio 1 d.

Pasimerkite gėlių. Paprasčiausių rudeniškų astrų visokių spalvų. Tai teigiamai veiks nuotaiką. Ypač jei turite galimybę patys jų prisiskinti. Apsirenkite kažką ryškaus – raudona suknelė būtų pats tas. Tai tokia šiek tiek elegantiška diena, tinkama šokiui, meninei gimnastikai ir pan. Nors ir pilnaties naktis, vis tiek šiandien bus ir gerų dalykų. Bus daug norų, netgi juoko. Taip, šiandien jus gali kažkas prajuokinti. Geras laikas lankytis pas kosmetologus, taip pat stebėti gyvūnus, todėl tinka apsilankyti zoologijos sode. Tinkama diena viskam kas susiję su miegamuoju, patartina rinktis natūralaus medžio baldus, baltą spalva, jei užsiimate jo atnaujinimo darbais. Taip pat tinkama diena ilgalaikio maisto produktų gamybai, pavyzdžiui, prieskoniams. O jei turite moliūgų perteklių, galite pasigaminti moliūgo miltelių. Smagus dalykas rudens sezonui, receptų rasite internete pavadinimu pumpink powder (flour). Jie labai tinka pyragams ir glotnučiams.

Nėra labai geras laikas tokiems ūkiniams dalykams. Ypač atsargiai elkitės su elektra. Taip pat bus nemažai paranojos, pavyzdžiui, jums gali atrodyti, kad kažkas jus nori ar bando apvogti.

Dvyniams, Liūtui ir Avinui šiandien bus labai sunku užsičiaupti. Savo kalbėjimu jie nemenkai užknis aplinkinius.

Dažnai gyvenime taip neatrodo, bet iš ties tai kas jam vyksta yra skirta, tam kad vėliau iš to išeitų kažkas gero. Tame tarpe ir šis sunkus laikas. Todėl reikia išlaikyti tikėjimą, kad viskas baigsis gerai ir po to bus tik geriau. Pasistengti nesijaudinti, mylėti ir padėti kitiems. Dabar lengviausia bus tiems, kuriems pavyks nepasiduoti panikai ir išlaikyti blaivų protą. Šiek tiek apie tai kas laukia mūsų spalyje. Liko vos tris mėnesiai iki kitų metų ir tai buvo tokie beprotiški metai – pandemija, gaivališki gamtos stichijų siautėjimai, netikėtos įžymybių mirtys. Deja, kol kas negaliu pradžiuginti, kad sekantys trys mėnesiai bus lengvesni. Kol kas mes turime antrą pandemijos bangą, protestus ir gamtos siautėjimus. Laimei, Lietuvoje tai ne taip stipriai jaučiasi kaip tarkim JAV. Šiai dienai prie neigiamo Marso – Saturno aspekto prisidėjo ir Marso – Plutono neigiamas aspektas. Tačiau tikrai reikia tikėtis, kad pagaliau sulauksime pagerėjimo Saturnu perėjus į Vandenį 2021 metų pradžioje. O gal net ir Kalėdos jau bus šviesesnės…Rugsėjis buvo itin bjaurus, tačiau jo metu baigėsi Jupiterio ir Saturno retrogradinis judėjimas, tiesa, situaciją pagadino retrogradiniu tapęs Marsas ir užsitęsęs jo neigiamas aspektas su Saturnu. Nuotaiką gadino Saulės ir Neptūno neigiamas aspektas bei Merkurijaus ir vėlgi Marso neigiamas aspektas. Na bet pereikime prie spalio ir geroji žinia – vos už keleto dienų Plutonas irgi baigs retrogradinį judėjimą. Na taip, Marsas ir toliau sudarys bjaurius aspektus bei turėsime dvi Mėnulio pilnatis šį mėnesį, o Saulė pereis į Skorpiono ženklą, bet apie viską iš eilės.Šiąnakt įvyks Mėnulio pilnatis Avino ženkle. Jūs galite pasižiūrėti savo gimimo horoskope, kur patenka Avino 9 laipsnis ir pamatysite, kuri vieta šios pilnaties metu bus pažeidžiamiausia. Tai protestų, pykčio, agresijos laikas. Laimei, kad pilnaties veikimas toks trumpas ir trunka vos vieną dieną.
Spalio 3 d. Venera pereis į Mergelės ženklą iš pasipūtusio ir ryškaus Liūto į kur kas nuosaikesnį ženklą. Spalio viduryje ji sudarys neigiamą aspektą su Neptūnu ir tai nebus džiugios dienos. Spalio 28 d. Venera pereis į Svarstyklių ženklą, kuriame jos padėtis labai stipri. Tai bus geresnis laikas finansams, savivertei, santykiams, grožiui, kūrybai. Tiesa, sekantį mėnesį (lapkritį) ji sudarys daug neigiamų aspektų su Marsu, Jupiteriu, Saturnu bei Plutono, tai didelės laimės tikėtis gal neverta.Mėnesio pabaigoje retrogradinis Merkurijus grįš į Svarstyklių ženklą, jo, šį mėnesį jis taps retrogradiniu Skorpione. Na tai mums gan įprasta situacija – problemos su technologijomis, komunikavimu ir judėjimu. Padėtį dar labiau sunkins jo neigiamas aspektas su Uranu. Vėliau šis aspektas pasikartos lapkrityje.
Plutonas kaip tik užbaigs retrogradini judėjimą ir visa didžioji trijulė pagaliau judės į priekį. Tai čia bus toks kaip fenikso prisikėlimas iš pelenų, žmonės kelsis su nauja jėga. Svarbu tik kad ta jėga nebūtų per stipriai panaudota.
Marsas toliau judės atbulai ir papildomai sudarys dar ir neigiamą aspektą su Jupiteriu. Mes jau turėjome jo aspektus su Jupiteriu ir Plutonu kas mums dovanojo sprogimą Beirute…..tai net nežinau ko galima tikėtis šį kartą. Bet toks laikas atneša pasikėsinimus į valstybių vadovus, sprogimus ir pan. Lieka tik tikėtis, kad tai ir vėl įvyks toli nuo Lietuvos.Toliau tęsis Jupiterio – Neptūno teigiamas aspektas. Žmonės ieškos dvasingumo, palaikymo. Tai stiprus aspektas, kuris jau senokai mus palaiko ir veda vilties keliu tolyn.
Mėnulio jaunatis Svarstyklėse spalio 16 d. Labai sunki jaunatis su daugybe neigiamų aspektų į didžiąją trijulę ir Marsą.
Spalio 23 d. pradėsime Skorpiono sezoną. Tai askezės laikas, kuomet reikia užsidaryti savyje, valyti sielą ir kūną.Mėlynoji Mėnulio pilnatis spalio 31 d. per patį Helowyną. Antroji pilnatis tą patį mėnesį Jaučio ženkle ir dar tikslioje sąjungoje su Uranu. Na čia jau didelių netikėtumų laikas. Saulė tuo metu irgi sudarys neigiamą aspektą su Uranu.

Taigi kaip matome mėnuo primins amerikietiškuosius kalnelius. Ypač jis bus sunkus įvairioms energijoms jautriems, dvasingiems žmonėms. Mano patarimas būtų šį mėnesį gyventi paprastai, žemiškai. Įsiklausyti į savo kūną, daugiau ilsėtis, valgyti daugiau neapdirbto maisto, vengti socialinių tinklų, mažiau sekti žinias, gerti daug skysčių. Taip pat šiuo periodu rekomenduočiau pirkti tik tai, ko tikrai reikia ir vengti nebūtinų išlaidų. Geriausia apsiriboti maistu, higienos prekėmis ir pan. Patarčiau įsigyti daugiau maisto atsargų, maža kas. Na gal ne dvidešimčiai metų, bet turėti negendančio maisto bent jau mėnesiui. Astrologiniu požiūriu Saturnas simbolizuoja dievą, aukščiausią valdžią. Ir dabar vyriausiasis valdytojas imsis dėlioti taškus ant i….Šį darbą jis darys maždaug iki sausio vidurio, pakol užsibaigs paskutinis jo neigiamas aspektas su Marsu. Na o kol kas tai laikas, kuomet tarsi atsidaro įkalinimo įstaigos vartai ir pro juos išeina buvę kaliniai. Galbūt dalis jų pasitaisė ir tapo kitokiais žmonėmis, deja, bet kur kas daugiau tokių, kurių nepakeis niekas…Būkime atviri – gyvename gan lepių žmonių laikais. Ypač emociniu atžvilgiu. Ir aš tikrai patarčiau mokytis sąmoningo emocijų valdymo, jų kontroliavimo, vengti perdėtos savianalizės ir mažiau sureikšminti savo vidines būsenas. Visi iki vieno turi traumuojančių patirčių, tačiau reikia mokytis gyventi taip kad jos nedarytų jums įtakos. Jūs patys renkatės ar būti savo emocijų aukomis. Ir niekas kitas už jus iš to rato neišeis – čia nėra stebuklingų tablečių, stebuklingų gydytojų, padėti gali tik nuoseklus darbas su savimi, kuo ateinantį mėnesį ir rekomenduočiau užsiimti.

Na o ta linkme pereikime prie dienos rekomendacijos. Labai gera priemonė yra dušas. Į dušą einame kasdien ir tą laiką galime išnaudoti savo vidinės gerovės kūrimui. Taigi kiekvieną kartą būdami duše įsivaizduokite, kad jūs nusiplaunate nuo savęs visą nerimą ir stresą. Pasistenkite susitelkti tik į jūsų kūnu bėgantį vandenį ir įsivaizduokite, kad taip nubėga, nusiplauna neigiamos mintys ir emocijos, baimė, apgailestavimai, pyktis. Nubėga žemyn ir nuteka į kanalizacija, o jūs liekate švarus nuo jų.

Sėkmingo išgyvenimo spalyje!!!

Eiti prie įrankių juostos