2014 metų prognozė dvylikai zodiako ženklų

Skorpiono ženklo prognozė 2014 metams

Skorpionui tinka tokie apibūdinimai: vanduo, pastovumas, moteriškumas, negatyvumas, jautrumas (dažniausiai Skorpionų be galo jautri psichika, jie turi paranormalių galių), ryžtingas charakteris, energija, individualumas, lyderio savybės, įžeidi dvasia, domėjimasis kriminologija, kriminaliniais nusikaltimais, seksualumas, destruktyvumas, ypač savo paties jausmų, sadomazochizmas, komplikuotas gyvenimas. Skorpioną kuo puikiausiai simbolizuoja Džeimsas Bondas, Daktaras Hausas, krikščionių velnias. Tai – tipiniai apibūdinimai astrologinėje literatūroje, tačiau ne daug kur rasite, jog Skorpiono simboliu yra ir šventasis. Skorpiono sieloje rasite visas oktavos natas, jam būdingi visi elgesio tipai, visa ko pagrindai. Skorpiono gyvenime didelį vaidmenį vaidina gyvenimo – mirties ciklas, mirtis jam jaudinantis, savotiškai žavintis ir traukiantis dalykas, kas visiškai nebūdinga kitiems ženklams. Kitas itin svarbus elementas Skorpiono gyvenime – seksas, bent jau erotika, seksualiniai impulsai stipriai valdo Skorpioną ir jis visada pasirengęs jiems atsiduoti.

Deja, 2014 metais Skorpionas išgyvens ne pačius geriausius laikus, bet ne tiek išoriškai, fiziškai, kiek dvasiškai. Iš kitos pusės, Skorpionas negali egzistuoti be kančios, tik per kančią jis atgimsta, transformuojasi, stiprėja, o ramus, taikus gyvenimas jį žudo ir verčia degraduoti. Taigi žvelgiant filosofiškai, 2014 metai Skorpionui gali būti milžiniškų pasiekimų metai, bet čia tik skorpionišku vertinimu.

GALIMYBĖS IR SĖKMĖ. Šiais metais Skorpionas keliaus. Skamba groteskiškai, ar ne? Bet tai tikra tiesa, Skorpionas išlįs iš po akmens į dienos šviesą, po kuriuo slepiasi laukdamas potencialų aukų ir keliaus. Netgi į užsienį, o gerai tai, kad jam ten nieko blogo nenutiks. Teisybės dėlei reiktų pasakyti, kad jis keliauti pradėjo jau 2013 metais ir 2014 keliaus iki liepos 16 dienos. O tas Skorpionas, kuris nekeliaus – studijuos. Arba darys ir tai, ir tai. Bet kokiu atveju, pirmąjį 2014 metų pusmetį Skorpiono laukia sėkmė, susijusi su užsieniu ir daugeliu atveju tolima kelionė. Tiesiog reikia tam ryžtis ir važiuoti, jei Skorpionas sau tai leis, turės tikrai puikias atostogas užsienyje. Toks laikas palankus ne tik atostogoms. Taip pat tai sėkmingas periodas profesinei veiklai, susijusiai su kelionėmis, užsieniu, užsieniečiais ar kitataučiais, todėl iki liepos 16 d. seksis Skorpionui, dirbančiam užsienio kapitalo įmonėje, tarptautinėje įmonėje, na ir žinoma, Skorpionui emigrantui. Tai palankus periodas sutikti žmones, atrasti institucijas ar bendruomenes užsienyje, kurios Skorpionui galėtų būti naudingos bet kuria prasme. Tačiau,bendruoju požiūriu, kelionė gali būti ir tik į kitą miestą, ypač labai sėsliems Skorpionams. Pavyzdžiui kelionė į sostinę gauti kažkokį leidimą arba studijos universitete kitame mieste, arba kongresas, konferencija, kvalifikacijos kursai kitame mieste. Taip pat tai gali rodyti naujas galimybes ar geras naujienas iš užsienio. Pavyzdžiui, Skorpioną gali įvertinti užsienio institucija, jam gali pasiūlyti darbą kompanijoje, kuri yra kitoje šalyje, jį gali įvertinti užsienio žurnale ar kitos šalies internetinėje svetainėje ir pan.

Taip pat 2014 metais Skorpionui palanku vykti gydytis į užsienį ar kreiptis į praktikuojančius gydytojus iš užsienio Lietuvoje.

Toks periodas labai palankus Skorpionams, studijuojantiems universitete. Tiesa, labiausiai jis palankus toms studijoms, kurios nėra įprasto išsilavinimo dalis (nors Skorpionui dažnai tai įprastas išsilavinimas) – t.y. filosofijai, teologijai, astrologijai, rytų kultūroms, jogai, budizmui, parapsichologijai ir pan. Taip pat Skorpionui pirmąjį 2014 metų pusmetį palanku mokytis užsienio kalbų bei programavimo.

Nuo liepos 16 d. prasideda karjeros laikas Skorpionui. Tačiau labai tikėtina, jog šiuo metu Skorpionas pradės taip savimi pasitikėti ir taip save vertinti, kad nebematys reikalo dėl kažko stengtis. Aš palinkėčiau Skorpionui neiššvaistyti šio laiko tuščiai, toks šansas pasitaiko kartą į 12 metų.

2014 metų antroji pusė – pats tinkamiausias laikas pakeisti darbą ar pereiti dirbti į kitą sritį. Tokiu laiku Skorpionas gali tikėtis paaukštinimo ar didesnio atlyginimo arba jo socialinis statusas gali tapti aukštesnis. Be to Skorpionas gali tapti labiau žinomas, matomas, nes sudalyvaus realybės šou ar pokalbių laidoje, arba jo nuotraukos pasklis socialiniuose tinkluose.

Mažiesiems skorpionukams geriau seksis mokykloje, mokytojai jiems rašys didesnius įvertinimus, net jei nebus to nusipelnę. Senjorais Skorpionais geriau bus rūpinamasi senelių namuose ar dažniau lankys socialiniai darbuotojai namuose, šilčiau ir rūpestingiau atliks savo pareigas jiems.

NESĖKMĖS IR IŠBANDYMAI. 2014 metus Skorpionas gali drąsiai pavadinti melancholijos periodu. Esminis jo bruožas – apatija. Skorpionas gali visiškai nebesidomėt paviršutiniškais, žemiškais, nereikalingais, efemeriškais dalykais ir pasinerti į esmės, kuklumo, vienatvės paieškas. Na bet nereikia nusiminti, Skorpionui šie metai atneš aukštą psichologinę brandą. Didžiausias zodiako manipuliatorius dar tobuliau įvaldys manipuliavimo meną. Išmoks geriau save kontroliuoti – tiek mimiką, kūno judesius, gestus. Skorpionas mąstys dar racionaliau (beje, Skorpionas yra protingiausias zodiako ženklas, nors kito zodiako ženklo – Mergelės intelektas aukščiausias, bet pastarosios šaltas, logiškas protas, o Skorpione dera loginis ir emocinis intelektas, todėl šis derinys jam leidžia pasiekti neįtikėtinas mąstymo aukštumas), jam bus lengviau du kartus pagalvoti prieš darant, jis išmintingai apmąstys kiekvieną naują situaciją. Skorpionas koncentruosis ties svarbiais, esminiais klausimais ir ignoruos nereikšmingus bei paviršutiniškus, jam bus svarbi esmė, o ne išorė. Šiuo periodu Skorpioną valdys protas, o ne jausmai, todėl jis geriau kontroliuos santykius su kitais žmonėmis ir, Dieve, apsaugok tą vargšelį, kurį Skorpionas šiais metas nuspręs įvylioti į savo tinklus. Skorpionas bendraus su vyresniais žmonėmis, vengs jaunesnių, laisvai gyvenančių žmonių. Jo nedomins žaidimai ir pramogos. Jį domins ilgalaikiai, konstruktyvūs projektai.

Čia jūs galite paklausti, o kodėl visa tai rašoma prie nesėkmių ir išbandymų, juk tai nuostabus, pavydėtinas asmenybės virsmas. Deja, tas virsmas be proto skausmingas, atnešantis ne tik aukščiau paminėtą apatiją, bet ir didesnę ar mažesnę depresiją, kuri kai kuriems Skorpionams gali baigtis suicidu, ypač tiems, kurie savo asmeniniame horoskope turi Marso ir Saturno sąjungą. Nors tai asmenybės vidinio augimo periodas, deja, tas augimas dažnai ateina per problemas. Todėl šis periodas Skorpionui gali atnešti egzistencinę krizę, pablogėjusią sveikatą, nesėkmes meilėje arba finansuose, o tiems Skorpionams, kurie antroje metų pusėje bus linkę miegoti ant laurų, atneš ir nesėkmes darbe. Tai vidinės brandos etapas, deja, už jį likimas reikalauja susimokėti. Vieši Skorpionai tokiu metu neteks populiarumo, ypač tai galioja politikams, puikus pavyzdys broliai Lavrinovičiai, kuriuos jau 2013 (nes ir 2013 metais Skorpiono ženkle buvo Saturnas) metais pasivijo skandalas iš praeities, o 2014 metai gali būti dar sunkesni, ypač dėl traumų ir blėstančio populiarumo.

SVEIKATA. Sveikata irgi gali nedžiuginti. 2014 metais Skorpiono kūnas akivaidžiai rodys senėjimo ženklus – slinks bei žils plaukai, pradės reikštis artritas ar reumatas, atsiras problemų su dantimis, sąnariais ir kaulais, formuosis raukšlės, sausės oda. Skorpionas fiziškai taps silpnesnis, greičiau pavargs. Šiais metais Skorpionui bus lengva mesti svorį, deja, to pasekoje suglebs kūno ir veido oda, Skorpionas atrodys liguistas ir žmonės sakys, kad didesnis svoris jam tiko labiau. Lyg to būtų maža, Skorpioną vargins migrena. Šiais metais pažeidžiamiausia Skorpiono vieta veidas ir smegenys, todėl galimos bet kokios ligos ar problemos, susijusios su šiomis kūno dalimis. Paprastai tokia pozicija sveikatos zonoje reiškia pergyvenimus, įtemptus nervus, nemigą, tačiau tai problemos, kurias lengva įveikti, reikia tiesiog sumažinti kavos kiekį ar pagerti lengvų žolinių raminančių vaistų. Tiesa, turiu paminėti, jog tokia pozicija dažnai lemia operaciją, kad ir labai menką. Be to praktikoje pastebėta, kad dažniausiai tokia padėtis rodo taip pat problemas su kraujospūdžiu.

Būtinai pasitikrinkite akis, šie metai gali atnešti prastėjantį regėjimą. Venkite pervargimo, per didelio krūvio darbe bei nervinės įtampos.

MEILĖ. Na situaciją galima vertinti dviprasmiškai – kaip nesėkmingą, nes Skorpionui tikrai meilėje 2014 nesiseks, bet galima vertinti ir kaip itin sėkmingą, nes niekas Skorpionui negali suteikti tiek laimės ir pasitenkinimo kaip meilės kančios. O meilės santykiai tikrai bus nekokybiški – Skorpionas bus neištikimas (kas mažai tikėtina) arba jo antroji pusė jį išduos (reguliariai), Skorpioną kankins patologinis pavydas (na tame nieko naujo, toks pavydas jį ir taip visada kankina), Skorpiono gyvenime pasitaikys tik niekam tikę partneriai, santykiai ves į sumaištį, priklausomybes.

Nesiseks Skorpionui ir tėvo vaidmuo, vaikai kels rūpesčių – turės dvasinių problemų, jiems nesiseks mokykloje, kils problemų dėl meilės ar sveikatos, įgys žalingų įpročių. Ypač Skorpionams rekomenduočiau saugoti vaikus nuo vandens, kadangi Skorpionų vaikams yra skendimo rizika, tas pat galioja ir Skorpionams, dirbantiems su vaikais, pavyzdžiui mokytojams, todėl rekomenduočiau nerengti ekskursijų prie jūros.

Eiti prie įrankių juostos