Konsultacijos

Seksas (zodiako ženklai, vyrai)

Avinas – greitukų meistras. O kam čia stengtis, jis medžiotojas ir kolekcionierius, nors, tiesa sakant, meilė tikrai nėra didžiausia Avino aistra, jam kur kas labiau patinka dirbti ar kalbėti apie sportą. Motociklai bei sportinės mašinos – tikroji Avino meilė.

Tauras – jis jausmingas, tiesa paprastas ir be vaizduotės, todėl gali atrodyti, kad tiesiog atlieka pareigą. Be to pavydus ir savininkiškas, tačiau ištikimas. Jei parodysite, kaip ir kas jums patinka, tas nebus labai sudėtinga ir nereikalaus lakios fantazijos, Tauras bus pakankamai puikus meilužis, nes seksas jam patinka.

Dvyniai – labiau draugas nei mylimasis. Jei tikitės, jog jūsų istorija primins Romeo ir Džiuljetos, nesirinkite Dvynių. Jų seksualinis apetitas pakankamai menkas, be to jis linkęs į exhibicionizmą.

Vėžys – juk rašiau, kad jis labiausiai myli savo mamą, prie ko čia seksas? Jis visą laiką skęsta jausmuose, vidiniame pasaulyje, jam reikia tos, kurios negali pasiekti ir vos pasiekus ji tampa nebereikalinga. Jis tiesiog pats nežino, ko nori.

Liūtas – geriau leisk jam ką nors tau padovanoti, tai labiau pasiteisina praktikoje. Su Liūtu ir taip nelengva, nebent jūs pasyvi asmenybė, besąlygiškai jam paklūstanti, kitu atveju Liūtas konfliktuos, elgsis agresyviai, pavydės ir išnaudos.

Mergelė – ženklas – impotentas. Tikra tiesa, Mergelės šaltos ir kritiškos, net intymiausiomis akimirkomis pastebi, jog partnerei ant blauzdos likęs vienas mažytis, šviesus plaukelis, ar ji prisiaugino 200 gramų ant šlaunų – po 100 ant kiekvienos. Su tokiu pastabumu kiekvienas įsivarytų impotenciją.

Svarstyklės – estetas, o seksas juk taip purvina, geriau žiūrėti į akis ir laikytis už rankų, jam kur kas smagiau flirtuoti, grožėtis nei imtis rimtesnių veiksmų. Svarstyklėms reikia tvirtos moters, kuri nesicackintų, o parištų „šlipsą“ ir pati nusivestų jį prie altoriaus. Svarstyklės nėra prieš santuoka, jos tiesiog nepajėgios apsispręsti, kas geriau.

Skorpionas – sekso dievas, išmano viską ir visaip, tantrinės meilės guru. Jis visada galvoja apie seksą, bet nebūtinai eina ir … viską, kas juda. Ne, jis kur kas subtilesnis nei jo kaimynas Šaulys. Ech…jis gali būti karščiausias vyras pasaulyje, bet kaip sunku su juo gyventi…

Šaulys – na ką aš žinau, man rodos jam geriau sekasi karo vado vaidmuo. Nes jis nelabai skiria, kur karo, o kur meilės laukas. Šaulys skina vieną pergalę po kitos, kaip mat pamiršta ką tik buvusį seksualinės aistros objektą ir dairosi naujo.  Ne kartą teko matyti kaip neišvaizdus ir pakankamai kvailas vyriokas be problemų įsivilioja į savo lovą vis naujas moteris. Moterys teigia, jog Šaulys kažką tokio turi. Kažką…galbūt didžiulę vidinę ugnį?

Ožiaragis – misionieriaus poza, nustatytomis iš anksto dienomis ir valandomis. Tačiau jis geras vyras, rūpinsis šeima ir materialine jos gerove, tiesa, Ožiaragis nori puikuotis savo moterimi prieš kitus, todėl vargu ar rinksis neišvaizdžią moterį.

Vandenis – perdėtai išradingas, keičia pozas kas kelios minutės, galvoja tik apie save ir kaip išbandyti dar ką nors naujo. Jis gali pasiūlyti savo ranką ir širdį praėjus vos kelioms valandos po pažinties, bet nesidžiaukite sutikę savo gyvenimo vyrą – taip pat lengvai jis ir išsiskirs.

Žuvys – gyvena, kad padarytų moteris laimingomis, oralinio sekso specialistas. Jis myli moteris, ypač ištekėjusias ir nereikalaujančios iš jo įsipareigojimų. Mėgiamas jo posakis – tiesiog praleiskime gerai laiką.

Eiti prie įrankių juostos