Konsultacijos

Sausio 9 d.

Labai nemaloni diena, tarsi naktinis kelias per pūgą be šviesos jo gale. Svarbiausia nesustoti ir atkakliai eiti. Geriau lėtai, bet judėti į priekį. Čia aš dvasine prasme. Fizine geriau šiandien judėti, kuo mažiau.
Vis dar neverta mėtyti pinigų pirkiniams, na nebent vitaminų galima nusipirkti, nes tai tikrai sekinantis laikas, tame tarpe ir fiziškai. Geriausia vengti bet kokių finansinių operacijų, ypač internetu. 
Šiandien būtina maitintis saikingai, nors tai gali būti ir nelengva. Tikrai nerekomenduotina vartoti saldumynų ir alkoholio. 
Tai gera diena užsiimti darbais, susijusiais su mediena. Ypač jei tai dar skirta gyvūnams, na pavyzdžiui, inkilus gaminti. Tikrai bus naudingiau praleistas vakaras nei su vyno buteliu ir didžiuliu šokoladu.
Tačiau šiandien bus labai gražus Mėnulio veikimas, tiesa, jis jausis tik ezoterikams,okultistams ir pan. Jei paskutiniu metu išgyvenote tamsos periodą, dabar Mėnulis su didžiule jėga gali atverti šviesą. Čia tiems, kuriems nebeliko nieko kito kaip tik pasitikėti savo vidine jėga kai ir jos atrodo nebėra. Tai toks savotiškas laikas, kuomet pakirstas, galutinai sutryptas titanas netikėtai sukaupia paskutinius jėgų likučius, pakelia galvą ir laimi mirtiną kovą.  Beje, net ir mažiau dvasingi žmonės gali susidurti su mistiškais reiškiniais, pavyzdžiui, gali susidurti su nežemiškomis civilizacijomis. Galbūt tik sapnuose. Tokiomis naktimis padaugėja sąmoningo sapnavimo atvejų, astralinių kelionių kaip savaiminių reiškinių. Tačiau daugeliui tai gali būti bauginanti patirtis. 

Eiti prie įrankių juostos